SH vs Avalon;Wwizz;EQUILI;UNIQUE

  • Autor subiect DeletedUser41630
  • Data de început

Adenauer

member
Scor reacție
105
Incetati va rog cu atacurile la persoana. Nu-si au rostul, daca vreti sa discutati pe acest, topic, va rog sa o faceti la subiectul temei. Ca urmare, topicul este unul de razboi intre triburi, nu de jigniri intre 2-3 membri. Mi-as dori sa vad dezbateri in contradictoriu dar bazate pe argumente, in cazul in care nu puteti face asa ceva, imi spuneti si redenumesc topicul in "balci".
 

DeletedUser

@adenauer - inteleg motivul pentru care ai sters postul meu... atac la persoana bla bla bla... dar al lui kenji de ce sta in picioare? e mai cu mot galbejitu ca are o statistica acolo? daca te-ai molipsit de la multi alti moderatori si incepi cu preferinte mai bine lasa-te de meseria asta inainte sa-ti terfelesti o prestatie onorabila pe acest forum pana acum

LE : rezolvat :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce imi place de voi baietii astia din sh acuma viniti cu idee :))))
mda pe langa faptul ca esti Editat TT (chiar nu poti face o propozitie fara sa jignesti?)mai esti si *** din cate vad :)) ma pazeerule :)))
nu vezi ca si postul meu a fost modificat ?
noi aducem statistici dar voi decat vorbe pana acuma in fata noastra :)) dupa cum am mai spus daca nu aveti nimic de spus nu mai macati ciocolata pe aici :D
o seara buna va doresc
 
Ultima editare de un moderator:

ChineZeu

member
Scor reacție
37
daca stau si scad satele de la cardyou si jucatori veniti din TH(inactivi conturile lui grecuss) nu cred ca aveti mai mult de 10 sate luate ... cu toate ca SH are toata harta granita , daca era situatia invers pt. voi in 2 luni va scoteam de pe harta ... ORICUM VITORUL SUNA BINEEEE !!! :))

In putine cuvinte vrei sa zici ca recrutezi jucatori doar pentru punctele lor
eu sunt grecuss, daca stiu cum sa gasesc un inactiv unde e problema? iti dau un pont, uitate pe twstats sau tribalwarsmap.com

in orice caz mereu erai tu si clepo pe conturile atacate
daca luam in considerare afirmatia de mai sus poti sa-mi zici unde este diferenta?
 

DeletedUser

In putine cuvinte vrei sa zici ca recrutezi jucatori doar pentru punctele lor
eu sunt grecuss, daca stiu cum sa gasesc un inactiv unde e problema? iti dau un pont, uitate pe twstats sau tribalwarsmap.com

in orice caz mereu erai tu si clepo pe conturile atacate
daca luam in considerare afirmatia de mai sus poti sa-mi zici unde este diferenta?

problema este ca el nu era inactiv ...din cate stiu eu lau dat afara din cauza catorva interne....e mare bataia pe ele in tbkm nu au ce sate sa cucereasca....
 

DeletedUser

ce imi place de voi baietii astia din sh acuma viniti cu idee :))))
mda pe langa faptul ca esti Editat TT (chiar nu poti face o propozitie fara sa jignesti?)mai esti si *** din cate vad :)) ma pazeerule :)))
nu vezi ca si postul meu a fost modificat ?
noi aducem statistici dar voi decat vorbe pana acuma in fata noastra :)) dupa cum am mai spus daca nu aveti nimic de spus nu mai macati ciocolata pe aici :D
o seara buna va doresc

uita-te la ora postarii mele si ora cand a fost modificat... simte-te goloie ca la faza asta tu nu ti-ai pus neuronul in functiune
 

DeletedUser

Foarte surprinzator organizatul celor din TBKM. Pacat ca s-au terminat inactivii.. :(
 

Deleted User - 1621757

buna seara
Mister am o intrebare pt tine esti,sigur ca nu ne-am atins scopul?
Esti sigur ca acel cont mai este bun de ceva in urmatoarele 2 luni?
Am sa te rog sa numeri cati jucatori au trimis nobilii pe acel jucator al vostru si dupa aia sa vi cu o astfel de afirmatie pe extern ...
Pacat ca s-au terminat inactivii.. :([/QUOTE a spus:
... esti sigur ca s-au terminat inactivii?
eu nu cred si acest raport arata ceea ce vreau sa spun...


http://ro27.triburile.ro/public_report/bb08301b0e5f8bfa48a5c6887651a2e1
Va multumesc pt atentia acordata...uitasem sa specific ca domnul mazareverde este intemeietorul sh-ului pt cei care nu stiu..
 
Ultima editare de un moderator:

Deleted User - 1621757

uita-te la ora postarii mele si ora cand a fost modificat... simte-te goloie ca la faza asta tu nu ti-ai pus neuronul in functiune

am sa te rog sa nu faci comentarii la adresa mea pt ca nu imi aduc aminte sa iti fi comunicat sau sau reprosat eu tie ceva pana acuma,
asa ca pune-ti tu personal neuronul in functiune ;)
 

DeletedUser

buna seara
Mister am o intrebare pt tine esti,sigur ca nu ne-am atins scopul?
Esti sigur ca acel cont mai este bun de ceva in urmatoarele 2 luni?
Am sa te rog sa numeri cati jucatori au trimis nobilii pe acel jucator al vostru si dupa aia sa vi cu o astfel de afirmatie pe extern ...
... esti sigur ca s-au terminat inactivii?
eu nu cred si acest raport arata ceea ce vreau sa spun...


http://ro27.triburile.ro/public_report/bb08301b0e5f8bfa48a5c6887651a2e1
Va multumesc pt atentia acordata...uitasem sa specific ca domnul mazareverde este intemeietorul sh-ului pt cei care nu stiu..

de ce mereu cand faceti un organizat si nu luati sate ziceti ca scopul vostru a fost altu? Nu ma refer doar la voi...
 

DeletedUser

raulica iar ai glas? asta a fost de control, la urmatorul garantez eu ca dispare cel putin un jucator mare de la voi.
 

Deleted User - 1621757

de ce mereu cand faceti un organizat si nu luati sate ziceti ca scopul vostru a fost altu? Nu ma refer doar la voi...

raulica eu cred ca mai bine te uiti din cand in cand pe statistici si apoi sa vi sa vorbesti ceva de genul asta :)
Parte 1:
Triburi: ~TBKM~, ~TBK2~
Parte 2:
Triburi: SH, *SH*, ~SH~

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 12,050
Tabăra 2: 12,355
Diferență: 305

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 359
Tabăra 2: 47
Diferență: 312

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 63,985,388
Tabăra 2: 84,137,042
Diferență: 20,151,654

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,198,219
Tabăra 2: 410,414
Diferență: 2,787,805

chart


statistica cred ca spune totul si nu mai este nevoie de comentarii cum ca nu am lua sate la organizate ,dar tu imi lasi impresia ca bati doar din degete pt ca te plictisesti si nu te baga nimeni in seama....
P.S. mister inca astept replica la domnii inactivi din tribul vostru :)
 

DeletedUser

raulica eu cred ca mai bine te uiti din cand in cand pe statistici si apoi sa vi sa vorbesti ceva de genul asta :)
Parte 1:
Triburi: ~TBKM~, ~TBK2~
Parte 2:
Triburi: SH, *SH*, ~SH~

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 12,050
Tabăra 2: 12,355
Diferență: 305

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 359
Tabăra 2: 47
Diferență: 312

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 63,985,388
Tabăra 2: 84,137,042
Diferență: 20,151,654

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,198,219
Tabăra 2: 410,414
Diferență: 2,787,805

chart


statistica cred ca spune totul si nu mai este nevoie de comentarii cum ca nu am lua sate la organizate ,dar tu imi lasi impresia ca bati doar din degete pt ca te plictisesti si nu te baga nimeni in seama....
P.S. mister inca astept replica la domnii inactivi din tribul vostru :)

vam zis de N ori ca sunteti penibil cu statiscili astea.... dar nu ai cu cine...cate sate din alea nu sunt ale lui cardoyo? cate sate din alea nu sunt de la fosti jucatori din TH? da acuma o sa vi sa ne zici arogant "da cine vo pus sai luati.." pai am sa-ti raspund si la asta
NOI JUCAM PENTRU DISTRACTIE!
 

DeletedUser

atunci du-te la discoteca berbecule si lasa triburile ca nu-i de tine prietene, te faci de ras, si faci si tribul tau de ras rinocerbule care esti.

Toata lumea joaca de placere atunci cand simte ca pierde.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

atunci du-te la discoteca berbecule si lasa triburile ca nu-i de tine prietene, te faci de ras, si faci si tribul tau de ras rinocerbule care esti.

eu cred ca tu ar trebuie sa te duci la zoo...chiar vrei sa te mai fac odata de ras?
 

DeletedUser

Raul....discursul tau imi trezeste amintiri placute:

pe vremuri...era o duduie, quitana...si ea juca de distractie....inca se mai distreaza....dar pe alta lume....;)
 

DeletedUser

eu cred ca tu ar trebuie sa te duci la zoo...chiar vrei sa te mai fac odata de ras?

fa-ma de plans tura asta , te rog eu.

probabil ai uitat ce ti-a zis mister, sau vrei sa-ti reamintesc eu? poate vrei sa fii concediat.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus