Razboaiele speciala1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29445

Rezumatul războaielor tribului
Războaie câştigate: 5 (62%) Războaie pierdute: 0 (0%) Egalitate: 3 (37%)
Muhaha
 

DeletedUser

Nici Steaua nu sta asa bine in clasament !!! 5 victorii si 3 egaluri?!! Fara infrangere ?!! O echipa nou promovata direct din Divizia D!!! Si gladiatorii nu mai stiu pe unde sa-si scoata camasa saracii!!! E clar, mergem la Madrid, batem galacticii, apoi mai luam 3 puncte la Barcelona , dupa care ne deplasam la Londra iar apoi avem meci greu cu Al Hilal si cu Boca Juniors. O schema de 3 simpla, pac si le-am suflat trofeul Mondial . Ne calificam direct in Finala Champion's...hahaha
Nu mai da nimeni stergere la trib? Sa urcam si noi in palmares cu victorii!!!hihihi
 

DeletedUser

Bine ca te dai lovit acum Cosma.
Ce D-zeu stie toata lumea ca tu esti.
Era mai buna poza cealalata de la profil.
 

DeletedUser

la madrid n-aveti sanse ...poate in alte parti :D

Eram aproape sigur ca tu ai ceva de obiectat cand vine vorba de Madrid ,NEGRULE!!! Mah pe Madrid poate ii batem, dar cu greu. Pe Steaua o ingenunchem ,direct pe Ghencea ...hahaha
Bine ca te dai lovit acum Cosma.
Ce D-zeu stie toata lumea ca tu esti.
Era mai buna poza cealalata de la profil.
Bre!!! Il confunzi cu sarmulita ala de pe forum. Este el moldovean si e normal sa-i spui LITA dar sa nu mi-l alinti cu SARMULITA ...hahaha
 

DeletedUser29445

:)) gicutule :D ..Sarma ta ...

Nu stiu de unde ne cunoastem :D sau daca ne cunoastem

grabber ne stim de undeva?
 

DeletedUser

Mai trece timpul. Ne mai laudam si noi!!! Hahaha
Rezumatul războaielor tribului
Războaie câştigate: 6 (66%) Războaie pierdute: 0 (0%) Egalitate: 3 (33%)
» Clasament războaie între triburi
Vad ca Spartacus nu mai zice nimic!!! Ar trebui sa recunoasca ca suntem mai buni decat academiile lui sofisticate si pline de pufarine . Ce-ai prin academii bre Spartacuse? Carne de tun?hahaha
23h3gb6.jpg

Ma uitam acum peste restul clasamentului :
Astia din RUSH au fost cocosati rau de tot .OZ cred ca-si innobileaza academia!!! Am impresia ca Super Fermieri cocoseaza la greu GLADIATORI chiar in ARENA lor.CLASS-ul ar trebui sa dea clasa dar am vaga senzatie ca cineva repeta CLASA 1 altfel nu-mi explic de ce apare 1 ala la pierdute. Astia din O.S. sunt foarte FAIR PLAY , cu toti, luam 6 dar va dam inapoi tot 6 .La fel si academia NBZ, cu 1-1. Astia din clanul GIGI corsicanu se tin bine cu un rezultat de Rugby 11 la 5 . La fel si AKA cu 14 la 2. Ce sa mai!! E macel pe harta dar toata lumea se simte bine ,mai putin gladiatorii lu' SPARTAcus care sunt plini de vanatai! Ce dau astia cu biciu-n ei!!!Hahaha

33fdddz.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29445

Ma gicule, suntem tari ce sa mai. Daca am vrea sa luam si sate am fi cei mai rai :)
 

DeletedUser10388

Ne innobilam academia zici, a? de ce nu-ti vezi tu de Gaura ta? stai de sase sa nu ti-o innobileze careva, parerea ta e...zero pentru noi:)
"observatori" au fost si vor mai fi, doar ca cei cu musteata zgarieeeeeee =))
 

DeletedUser

Parerea lui e zero pentru tine si inca mai cine? Totusi ai luat foc vazandu-i parerea :)))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

Eu m-am decis sa declar razboi barbarelor...cine e cu mine in aceasta campanie grea si anevoioasa? :)
 

DeletedUser

Nu STIU CUM SE FACE DAR ADEVARUL DOARE,nu-i asa?!!! Dintre toate triburile despre care am facut o cronica , numai tu te-ai trezit sa behai ca nu-i asa . Ceilalti au luat-o ca simpla gluma.
1 la mana: Inseamna ca vorbele mele au avut un gram de adevar chiar daca eu am zis la oha ca va innobilati academia . Si o spun acum bazandu-ma pe faptul ca pt asta sunt facute academiile in general, nu cum racnesc unii pe la profilurile triburilor : FAMILIA X, COMPUSA DIN doua puncte EJ DE MII DE "k"ACAMEDII :)))
A 2a este peste picior: Ce reprezinta GAURA ,tu n-ai sa intelegi niciodata pt ca ai mintea inchisa mai bine decat CUTIA CU BIJUTERII A BUNICII .Dar pt ca pui botul la vrajeala mea am sa-ti spun :
GAURA REPREZINTA ....
Ti-am spus, daca n-ai priceput iar inseamna ca am avut dreptate ...hahaha
A 3 a la plesneala : Va urma . Lol
 

DeletedUser

Asta inseamna ca reprezinta trei paduchi de 15 feluri :))))
Sau numai REPREZINTA... :D

Tu iti depasesti atributiile de la o vreme. Sau nu-ti cunosti atributiile!!! Daca vorbim despre paduchi ,singura explicatie logica pe care mi-o permit in cazul tau este ca ai fugit prin TOM ca paduchele . Ma insel oare?!!! Daca te uiti peste membrii tribului GAURA , 4 la numar si vai mama lor( poate ca suntem paduchiosi daca ne raportam la triburile de pe harta) nici unul din ei nu a fugit ca paduchele pe la altii . Si nici nu o sa fugim pt ca ne doare la bascheti ..Stiu ca paduchii sunt mari iubitori de caldura. In Gaura este frig, inca n-au inventat astia paduchi rezistenti la raceala mea ...lol
Stiu, este o gluma proasta asta ,dar trebuie s-o halesti :D

Nu plange Stelica dar tocmai am bagat un sat de-al vostru in Gaura si te-am lasat si in fundul gol in satul ala pe care omul isi tinea defensiva ...hahaha

http://roc1.triburile.ro/public_report/5bbef09e8304403238565f120f7cc183

Daca nu vezi bine iti desenez si schita :D
E posibil asa ceva Stelica?!!! Paduchiosii astia din Gaura ,asa cum zice cumatrul Spawn15 mai sus despre GAURA sa ia un sat de la tribul de pe locul 3?!!!! Nici acum nu ai inteles ce reprezinta GAURA, nu-i asa?!Hihihi

2gxikk6.jpg
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus