Moderatorii va raspund (discutii libere)

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146

DeletedUser

E urat cu draci . Cand vad noua mecla a forumului ma gandesc la reclama aia de la vopseaua verde cu soacra si ochii ei pusi in evidenta de culoarea peretilor . Zugravi neiscusiti au pictat aici . Pe vernil era mai misto . Nu galben sau bleu . :D Eu mi-am schimbat pe albastru ca sa nu mai vad rozul asta ca turbez .
 

DeletedUser

De pe opera pot sa intru pe extern. Cu Google Chrome nu pot. Uite ce-mi apare :
The system is down for maintenance

It'll be back shortly.
 

DeletedUser

au facut miting in el paianjenii
de dimineata si mie imi arata asa la job si-al meu peceu chiar e dat cu pronto anti paianjeni :p
 

DeletedUser25671

Vad sus o bara....~ TribalWars (Game) ~ Game Rules ~ Hall of Fame ~ Statistics ~ TW stats ~ Forum Rules ~ FAQ ~ Forum Search ~ Help ~ Contact ~...romanizati fratilor forumul ca nu vreau sa vad hall of fame de pe net ci de pe .ro si multe altele
 

DeletedUser17029

De pe opera pot sa intru pe extern. Cu Google Chrome nu pot. Uite ce-mi apare :
The system is down for maintenance

It'll be back shortly.

Si la mine tot la fel apare cand vreau sa intru pe pagina principala(http://forum.triburile.ro/), dar daca am link de la un subiect/profil merge fara probleme pana cand dau click pe forum si apare eroarea... Tot chrome folosesc.


E greu de facut diferenta intre subiectele "necitite" si cele "citite" indiferent de sectiune...:mad:
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Si la mine tot la fel apare cand vreau sa intru pe pagina principala(http://forum.triburile.ro/), dar daca am link de la un subiect/profil merge fara probleme pana cand dau click pe forum si apare eroarea... Tot chrome folosesc.


E greu de facut diferenta intre subiectele "necitite" si cele "citite" indiferent de sectiune...:mad:

Trebuie sa faci o curatare de istoric/cache/cookies la browser ( chrome in cazul tau ), si va merge normal.
Iconurile de citit/necitit sunt intr-adevar putin deosebite, difera modelul coroanei si culoarea ( gri - galben )
 

vKg94

member
Scor reacție
3
Si la mine tot la fel apare cand vreau sa intru pe pagina principala(http://forum.triburile.ro/), dar daca am link de la un subiect/profil merge fara probleme pana cand dau click pe forum si apare eroarea... Tot chrome folosesc.


E greu de facut diferenta intre subiectele "necitite" si cele "citite" indiferent de sectiune...:mad:

Daca tema te deranjeaza ai jos de tot in stanga optiune sa alegi tema, ai acolo o tema clasica vbulletin, pe aceea poti vedea mult mai bine :p
 

DeletedUser

ambele teme sunt urate

on pentru raka ( pentru ca el 'negociaza' cu noi ) / carmi ( pentru ca fara ea ne racim gura de pomana )

in ultimele update-uri aduse jocului s-a acordat o mare importanta modificarilor pentru jocul de pe mobil ( nu cred ca motivul pentru care se pune mare accent pe mobil este ca inno a incheiat un contract cu operatorii de telefonie mobila ) . in fine . eu vreau sa stiu ( desi 99,99% raspunsul va fi niciodata ) cand vom regasi in aceste update-uri si cererile noastre ale jucatorilor pentru ca noi jucam acest joc si nu cei ce stau in birou si consulta extrasele de cont . reamintesc doar o parte dintre ele : modificarea simulatorului , istoric rezervari ( + multe altele )
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Pai multe dintre propunerile venite au fost introduse, nu am o evidenta exacta si care, ele se aduna de pe toate serverele si se trimit unde trebuie, mai departe deciziile apartin celor de la tehnic, ca unele sunt introduse si altele nu e alta poveste, poate unele nu pot fi introduse, sau sunt programate pentru viitor...
 

DeletedUser

daca in setarile lumii nu scrie ca asistent farmare e activ asta inseamna ca nu e activ?(ma refer la setarile lumii 31)

si inca ceva,unde pot vedea cum arata nivelele de cercetare ma refer la setarea asta
- cercetare pe 3 nivele ( maxim 15 nivele in total )
as vrea sa stiu exact la ce se refera,si poate daca sunt ceva poze cu setarile astea
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Este activ, vom modifica in anunt sa fie clar.

Legat de cercetarea pe 3 nivele :

In plus fata de cercetarea simpla cu care sunteti obisnuiti majoritatea, exista 2 nivele suplimentare pentru fiecare unitate disponibila, fiecare nivel aducand unitatii respective un plus de putere de atac/aparare. ( fata de nivelul minim 1 )

La spioni difera "ce vad" in functie de nivelul de cercetare : trupe in sat ->> cladiri + resurse -->> trupe in deplasare ( in aceasta ordine ). La nivel 3 spionii vad toate cele listate anterior.

In momentul in care se construieste fieraria, 2 tehnologii vor fi cercetate default ( lance si spada nivel 1 ), deci mai sunt disponibile inca 13 nivele de cercetare, cecetarile ( nivelele ) pot fi scazute ( de la lvl 3 la lvl 2 de exemplu ) si dureaza la fel ca o ridicare de acelasi nivel.

Sunt 3 poze atasate.
 

Atașamente

  • F_1.jpg
    F_1.jpg
    63,4 KB · Vizualizări: 88
  • F_2.jpg
    F_2.jpg
    58,7 KB · Vizualizări: 79
  • F_3.jpg
    F_3.jpg
    56 KB · Vizualizări: 78
Sus