Tribul SHN

DeletedUser

Acest trib a aparut din dorinta jucatorului nickyadyta de al proteja pe bunul sau prieten florinvaly:rolleyes: au pierdut initial sate catre tribul Legion ,iar cand toti jucatori credeau ca au scapat de cei doi jucatori intemeietori ai tribului SHN ,acestia au revenit pe joc ....jucand pentru palmares ....si au inceput sa joace....si sa joace ....cucerind sate dupa sate ....destabilizand granita tribului LegioN cu tribul CIRC ..... pentru ca acesti jucatori sa avanseze....pe granita cu LegioN-ul ...au reusit....intr-un final.... lui nickyadyta si lui florinvaly ,razbunarea a ajuns la capat.....dar tribul circ tot nu au ajuns sa inchida lumea 14 ..... a mai trecut aproape un an si anul 2013 se apropie cu pasi repezi.... o singura intrebare ai framanta pe cei doi bravi jucatori..... cat va mai dura aceasta lume 14 pana la inchiderea ei.... ???

o sa nu-l uitam pe prietenul nostru costel beraru.... care la un moment dat s-a alaturat echipei SHN si pentru acest lucru .... echipa circ ,cand s-a vazut victorioasa pe granita cu LegioN ,invoca acest motiv de declarare a razboiului cu SHN la 5 luni dupa aderarea lui costel beraru in tribul SHN.... ce motive puerile si lipsite de temei ,respect au avut dmatis si yanakis doi mari si bravi conducatori ai tribului CIRC ....felicitarile noastre acestor doi jucatori .... si le transmitem sa mai munceasca la cucerit de sate ,caci jucatorul nostru nickyadyta a avut mai multe sate cucerite decat cei doi jucatori la un loc.... precum si cele mai multe sate cucerite de la tribul LegioN.... :p
 

DeletedUser26720

nu inteleg de ce niciodata nu se recunoaste adevarul si trebuie sa mai bagam cateva minciuni:
Parte 1:
Jucători: nickyadyta
Parte 2:
Triburi: LegioN

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,555
Tabăra 2: 61,660
Diferență: 55,105

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,257
Tabăra 2: 2,720
Diferență: 537

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 61,427,803
Tabăra 2: 587,062,674
Diferență: 525,634,871

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32,173,963
Tabăra 2: 28,348,972
Diferență: 3,824,991

chart


sa se tina cont ca au fost si inobilari interne
.....................................................................................
Parte 1:
Jucători: damatis
Parte 2:
Triburi: LegioN

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,557
Tabăra 2: 61,660
Diferență: 57,103

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,248
Tabăra 2: 350
Diferență: 898

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 45,175,556
Tabăra 2: 587,062,674
Diferență: 541,887,118

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,964,883
Tabăra 2: 3,238,149
Diferență: 8,726,734

chart


.............................................................................
Parte 1:
Jucători: yanakis
Parte 2:
Triburi: LegioN

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,718
Tabăra 2: 61,660
Diferență: 55,942

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 975
Tabăra 2: 28
Diferență: 947

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 55,796,692
Tabăra 2: 587,062,674
Diferență: 531,265,982

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,261,836
Tabăra 2: 273,801
Diferență: 8,988,035

chart


.............................................................................................................

Parte 1:
Triburi: S.H.N
Parte 2:
Jucători: yanakis, damatis

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,043
Tabăra 2: 10,275
Diferență: 3,232

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 473
Diferență: 463

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 67,214,135
Tabăra 2: 100,972,248
Diferență: 33,758,113

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 99,502
Tabăra 2: 4,804,723
Diferență: 4,705,221

chart
 

DeletedUser26720

de apreciat faptul ca ai iesit din legion pentru florinvaly cu toate ca se putea evita asta ( si nu incepeti iar cu ce brago era admin de a cerut un numar de sate drept pedeapsa care a coincis cu o pedeapsa a unui admin ca si numar de sate, de fapt era vorba de 80% din satele pe care florinvaly le luase de la inobilari interne )
iar voi fi acuzat ca am tinut cu cei din circ insa pana la urma au fost mai buni si asta e adevarul macar spre deosebire de restul jucatorilor doar issolda a mai recunoscut ca cei din circ au fost mai buni restul au dat stergere sau au fost inobilati
 

DeletedUser

Referitor la ce a batut cimpii nickyadyta mai sus intrucit regulamentul nu imi permite sa ii pun un diagnostic care apoi sa poata fi confirmat/infirmat in urma unui consult psihiatric o sa ii raspund:
"si marmota invelea ciocolata in staniol"

PS cit despre inchiderea lumii 14 nu cred ca ii priveste pe "bravii" membrii ai "maretului" trib S.H.N cind va avea loc, in cazul in care prin absurd vor mai fi pe harta in momentul respectiv majoritatea covirsitoare a satelor lor vor fi in Circ ;)
 

DeletedUser

Un lucru amuzant: dupa fiecare sesiune de postari pe forumul extern nickyadyta mai face o propunere de pace pe joc, care o fi logica lui totusi?

oct 15
07:15 Tribul a respins oferta de pace de la S.H.N.
oct 15
01:39
S.H.N a propus tribului pacea.
oct 02
07:22 Tribul a respins oferta de pace de la S.H.N.
oct 01
23:11
S.H.N a propus tribului pacea.
sep 21
10:38 Tribul a declarat război împotriva S.H.N
 

DeletedUser

poate vor "sa se predea" :D

da,poate ca ne predam...cu o singură condiţie :) să vedem satele la cine trebuie din tribul circ...nu la unii care doar se laudă....cu "bravurile" lor...

PS yanakis unde mă trimiţi tu....la doctor,ce trebuie sa înţeleg .... ca tu ai trecut primul deja prin cabinetul respectiv?!
 

DeletedUser

da,poate ca ne predam...cu o singură condiţie :) să vedem satele la cine trebuie din tribul circ...nu la unii care doar se laudă....cu "bravurile" lor...

PS yanakis unde mă trimiţi tu....la doctor,ce trebuie sa înţeleg .... ca tu ai trecut primul deja prin cabinetul respectiv?!

nu mai baiatule trebuie sa inveti din greseli ......ai fost avertizat de N ori si ai ignorat toate mesajele trimise .....acum ai sa suporti consecintele pt ca te termin ......nu ma las pana n ajungi la punctajul care-l aveai inainte de a fi distrus de legion
 

DeletedUser

PS yanakis unde mă trimiţi tu....la doctor,ce trebuie sa înţeleg .... ca tu ai trecut primul deja prin cabinetul respectiv?!

dupa mine ar trebui sa intelegi ca negarea realitatii evidente pentru toata lumea in afara de tine si "trairea" intr-o lume imaginara pot fi simptomele unor probleme de natura medicala destul de serioase :(
 

DeletedUser18134

da,poate ca ne predam...cu o singură condiţie :) să vedem satele la cine trebuie din tribul circ

la partea cu "predatul"... nu stiu daca luam prizonieri (sa ne spuna yanakis)
iar la partea cu "cine trebuie din tribul circ" ... iti spun pe bune ca e doar tribul circ, fara "cine trebuie", doar circ :))

edit: in caz ca s-a inteles gresit ce-am scris mai sus: nu cred ca cineva din circ tine neaparat sa-ti ia EL satele, din punctul meu de vedere (si nu cred ca sunt singurul care gandeste asa) daca satele ajung in circ, e bine (indiferent la ce jucator din tribul circ)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

De luat prizonieri nu luam; desigur, dupa razboaie de obicei sunt recrutati unii membri ai fostelor triburi inamice, membrii care s-au comportat onorabil in razboi si care nu au insultat pe circari. In cazul vostru avind in vedere cum v-ati comportat vor fi recrutate doar satele voastre, nu si conturile voastre ;)

Cit despre partea cu "cine trebuie" sa va ia satele satele le vor lua acei circari care au atac, nobili si timp de joc (si care ajung la voi cu nobilii). Chiar daca acest lucru nu este convenabil pentru membrii tribului S.H.N o parte din satele voastre vor ajunge la mine si o parte la damatis, si eu si damatis avem niste atac, niste nobili, si niste sate de pe care putem trimite respectivii nobili pe voi...
 

DeletedUser

:)) sunteti amuzanti ...desigur asta este parerea voastra.... :)) ,dar pe care eu nu dau 2 bani :)))) :)))
 

DeletedUser

Tribul tau parca are un trend usor descendent, distractie placuta ;)

Parte 1:
Triburi: Circ
Parte 2:
Triburi: S.H.N

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,305
Tabăra 2: 85
Diferență: 6,220
 

DeletedUser

Tribul tau parca are un trend usor descendent, distractie placuta ;)

Parte 1:
Triburi: Circ
Parte 2:
Triburi: S.H.N

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 85
Tabăra 2: 6,305
Diferență: 6,220


...cred ca ai vrut sa spui asa ...daca aveam chef sa mai joc... si daca tu erai singur in CIRC si eu la fel in SHN cred ca in mod sigur asta era diferenta reala :)
 

DeletedUser

la partea cu "predatul"... nu stiu daca luam prizonieri (sa ne spuna yanakis)
iar la partea cu "cine trebuie din tribul circ" ... iti spun pe bune ca e doar tribul circ, fara "cine trebuie", doar circ :))

edit: in caz ca s-a inteles gresit ce-am scris mai sus: nu cred ca cineva din circ tine neaparat sa-ti ia EL satele, din punctul meu de vedere (si nu cred ca sunt singurul care gandeste asa) daca satele ajung in circ, e bine (indiferent la ce jucator din tribul circ)


Referitor la cele scrise de tine sincer sunt de acord ,sa ajunga satele mele in tribul CIRC ,dar fara yanakis si damatis ....nu merita.... e o opinie personala a mea....
 

DeletedUser

Primit pe facebook de la fratele lui florinvaly ,denumit closco pe Lumea 10

Nicolae-daniel Iana

sunt fratele lui florinvaly de pe triburi te rog frumos daca vrei sa ma suni 0761.....



22:37
Nicolae-daniel Iana

din pacate florin a decedat azi de dimineata te rog sa ma suni ca nu vreau sa piarda satele pe lum 10 isi dorea sa termine lumea 10 se va anchide acum an decembrie si stiu de la el ca voi aveati ......... unu la altul.

Tribul SHN este alaturi de familia prietenului nostru florinvaly care a decedat ieri 27.11.2012, dimineata .DUMNEZEU sa-l odihneasca in pace si sufletul lui sa ajunga acolo unde ai este locul din RAI...

CU respect si prietenie ,pentru bunul meu prieten florinvaly, va scrie nickyadyta
 

DeletedUser

va multumesc in numele familiei sale .... sa aveti succes si sa inchideti lumea ....nici eu nu voi mai juca acest joc si din aceasta cauza va rog sa ne mai lasati un sat mie si un sat lui ,in aceasta lume14 ...eu voi termina pe lumea 10 in locul lui ...mai sunt 7-8 zile pana la finalul ei si dorinta lui a fost sa termin aceea lume ....

Daca cineva dintre jucatorii lumii 14 s-au suparat pe noi ,le spun dupa acum ca, triburile este doar un joc...iar noi nu am facut altceva decat sa-l jucam....imi pare enorm de rau ca il voi termina singur acum fara cel ce mi-a fost prieten ..ca si un frate ....

Succes tuturor jucatorilor acestei lumii
 
Sus