Razbel Mondial-Nubi vs Elite

DeletedUser29445

Nu are de a-ti spune. Pentru ca il si inhati :D sau poate are si el ceva de ascuns :))(interne, iubita secreta, droguri, schimburi de resurse s.a.)
 

DeletedUser

Dupa nume si comportament, cred ca se teme de parinti, ca in loc sa invete, pierde timpu pe aici
 

DeletedUser32745

Mai usor cu spam-ul, va rog frumos... cei care joaca pe lumea asta sunt deranjati ca va abateti de la subiect... si sunt cateva milioane:)))
 

DeletedUser29445

Da, eu il castig. Sunt mai smecher :D..
Pana la urma ce nick ai pe joc? Ca nu vreau sa moara de curiozitate obsedatu si apoi sa miroase pe aici:D a sosete :D
 

DeletedUser40785

Da, eu il castig. Sunt mai smecher :D..
Pana la urma ce nick ai pe joc? Ca nu vreau sa moara de curiozitate obsedatu si apoi sa miroase pe aici:D a sosete :D

Acum daca iti spun tie se supara si chiar te baga la interne :( dupa daca afla ma baga si pe mine :))
 

DeletedUser

Mirosu vine de la costelush, a facut ceva dubios cand a fost intrebat de nickul de pe joc ^^
 

DeletedUser29445

:D PM
Chiar sunt curios. Eu decid de unde vine mirosul. Pana nu posteaza costica tot de la tine vine mirosul!

Ceva statistici mai postati?
 

DeletedUser40785

D'astea ?

Parte 1:
Triburi: =S=, Clasic, Fum?
Parte 2:
Triburi: TSL, Sith, ATC

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 600
Tabăra 2: 533
Diferență: 67

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 7
Diferență: 47

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,347,725
Tabăra 2: 3,075,780
Diferență: 1,271,945

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 450,886
Tabăra 2: 57,441
Diferență: 393,445

chart
 

DeletedUser40439

off@
Eu ma bucur ca scapam de Nu stiu cine......
Jucator mai stupid inca nu am vazut

on@ viva clasic .
 

DeletedUser29445

=))
Costelus cu parul cret fura sc..heletu din cotet si se jura ca nu'l f..ura si lam prins cu sc...heletun'n gura :))




Obsedatule am auzit ca ati dat pe US. Doar 2 sate ? sau cate ati luat.. pff
 

DeletedUser32745

N-aveam rabdare sa stau sa cresc satele alea nici daca ma platea careva.
 

DeletedUser40439

De aia exista manager de cont , parerea mea este ca aia e cea mai buna strategie , ti le cresti intr-o saptamana dupa ce le-ai luat moca
 

DeletedUser

Unii sunt mai incuiati la minte, au impresia ca satele de barbari, ajunse la maturitate, sunt mai proaste ca cele luate de la dusmani..
Din pacate avem si un aliat care e la fel de incuiat la minte :), da bine ca e doar unu singur :).
 
Sus