Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41960

la comun cu toti amarii de pe speciala...
acelasi stil, aceeasi tentativa de gluma depasita...
aceleasi gen de literatura...
"nu stiu altii cum sunt" dar chiar nu vad nimic special la tine... va intalnesc la orice colt de gara..;)

Sunteți un jucator foarte bun. Sunteți, jucător spectaculos. N-am întâlnit vreodată astfel de jucător. Probabil, vă puteți împărtăși experiența pe joc, la noi. Vreau să-ți spun părerea mea ...
Este ceva, care lipsește în profilul dvs.. Chiar dacă ești un jucător bun niciodată nu vei avea ......(link)
Dar există cineva care mereu va avea ...
Îmi pare rău pentru traducere proasta ...


You are a very good player. You are, spectacular player. I have never ever meet such player . Probably, you can share your experience on the game, to us. I want to tell you my oppinion ... It is something, that is missing on your profile. Even if you are a good player you will never have it ... But there is some one who always will have ... i am sorry for bad translation ...
 

DeletedUser

Iaaaa..s-au sters postarile pe aici...mi-am luat si 5 puncte...si penTRU CE????? CA N-AM insultat pe nimeni...tristilor :D
 

DeletedUser

Ai putea sa faci un rezumat?

Sincer si eu am ratat o parte...ceea ce stiu..e ca tristul ala numit Alatriste i-a luat satele lu' Frizeru...asta a inceput cu caterinca pentru ca inainte sa-l atace i-a facut tiket pentru ca avea povestea stuleetelui de Ion Creanga...a fost banat pe atacabil nu a reusit sa pastreze satele...si facea misto de ce josnica maniera a abordat class-ul...apoi s-a certat tristul si cu Candy Cakes si RRtfk...am dat si eu un post ca asta vrea sa numai stie generatia urmatoare de acea poveste scrisa de o mare figura a tarii noastre...si de acolo numai stiu...cica am fost amenintat ca ma smardoieste prin Ploiesti...eu mi-am luat 5 puncte...Frizeru ban....Gabby89 ban..dar nu stiu pentru ce...si cam atat...
 

DeletedUser37659

am intrebat de ce s-a interzis scriptu de farm din 3 clickuri...si decat sa-mi explice,a preferat sa inchida topicu de intrebari frecvente,topic deschis inca de la startu lumii speciale :))
 

DeletedUser37659

crezi ca mai are rost? oricum raspuns nu voi primi...cine stie,poate inchide si topicu asta. sau imi iau vreun ban
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

=))))...oricum l-a interzis prea tarziu...s-a farmat destul la inceputul lumii unde a contat cu adevarat...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
am intrebat de ce s-a interzis scriptu de farm din 3 clickuri...si decat sa-mi explice,a preferat sa inchida topicu de intrebari frecvente,topic deschis inca de la startu lumii speciale :))

Stiu ca tie iti place sa citesti pe diagonala si sa te legi de absolut orice in ceea ce ma priveste, daca inca tot nu te-ai "luminat" suficient, citeste aici si poate iti trece, daca nu...inseamna ca te situezi in categoria "lenesi" sau "autoclickeri". Cred ca scrie destul de clar in postare, scriptul de farm cu 1 buton ( cu 3 clickuri pe acelasi buton ) este ilegal, nu scriptul de farm din 3 pasi cu 3 butoane diferite.
 

DeletedUser42201

neataaaaaaa
urmare schimbarilor de reguli privind farmul, ma ofer sitter colegilor din TSFM pt a le farma. pe aceasta cale, il rog si pe raka sa bage si K11 pe harta, cu un singur barbar de 26 de pcte, ca pt minoritarii etnici vreau sa farmez acolo, cica se aduna resurse mai multe.
 

DeletedUser42114

neataaaaaaa
urmare schimbarilor de reguli privind farmul, ma ofer sitter colegilor din TSFM pt a le farma. pe aceasta cale, il rog si pe raka sa bage si K11 pe harta, cu un singur barbar de 26 de pcte, ca pt minoritarii etnici vreau sa farmez acolo, cica se aduna resurse mai multe.
mai paseaza si la mine,sa nu zica lumea ca suntem rele si nu vrem sa ajutam
 

DeletedUser37659

Stiu ca tie iti place sa citesti pe diagonala si sa te legi de absolut orice in ceea ce ma priveste, daca inca tot nu te-ai "luminat" suficient, citeste aici si poate iti trece, daca nu...inseamna ca te situezi in categoria "lenesi" sau "autoclickeri". Cred ca scrie destul de clar in postare, scriptul de farm cu 1 buton ( cu 3 clickuri pe acelasi buton ) este ilegal, nu scriptul de farm din 3 pasi cu 3 butoane diferite.

du-te unde ai treaba ca nu vreau sa te retin mai mult decat trebuie...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Apreciez grija care mi-o porti, dar momentan am treaba aici, asa ca vrand nevrand stau pe capul tau.
 

DeletedUser42201

bre, da' liniste e aici :|
farmati din 3 butoane, sau ati iesit toti la produs bani pt manager? :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus