razboaiele lumii 26.

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42438

moldovene nu uita de acel pariu pe care l-ai facut...asta daca nu te faci ca ploua ca de obicei
 

DeletedUser41823

Rusine tribului Moh care nu e in stare sa tina un razboi nici cu tdn chiar asa sa spargeti conturile la toata lumea??
crsalexa astăzi la ora 15:11
vreau siter de verificare de la toti vreau sa vad cum stam :)):)) si nu numa contul meu au mai spart si alte conturi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35811

E cea mai buna gluma..ti-a spart Moh-ul contul..ca nu suntem in stare sa te atacam..nu-i asa??

Tu dai parola celor din Zen si culmea..noi ti-am spart contuil..
Rusinica tie..daca stii ce -nseamna rusinea.

Sa incerce careva din Tdn sa ma contrazica..toti ati dat parolele unuia din Zen..mai aveti si tupeu sa postati aici.
 

DeletedUser41823

E cea mai buna gluma..ti-a spart Moh-ul contul..ca nu suntem in stare sa te atacam..nu-i asa??

Tu dai parola celor din Zen si culmea..noi ti-am spart contuil..
Rusinica tie..daca stii ce -nseamna rusinea.

Sa incerce careva din Tdn sa ma contrazica..toti ati dat parolele unuia din Zen..mai aveti si tupeu sa postati aici.

Iara ai chef sa aburesti lumea?? de ce cineva din zen var ceda sate ??? si nu am cedat parola celor din zen am mai dat sitter doar atat oricum georgeta mai invata sa ataci si dupa aceea dai pe mine SI eram intr-o zi in conf cu raivang1 gabi {fostu origins } nervosu magnatu gabici si gabiciu mia cerut sate si iam zis ca daca is pe contu nu are sanse sa imi ia sate vad ca vati prins ca eu atuncia nu am glumit si mi-ati spart contul ca sa luati sate ca altfel nu puteti
 

DeletedUser42438

=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]=]]]]]]]] :))))):)):)):))):)) rad 1 an, 3 luni,2 saptamani si 5 zile pentru ce ai scris tu inainte alexa :))):))):)) esti cel mai funny =]]]=]]]]]:))...erai activ 2h pe zi pe cont si tu spui asemenea bazaconii...hai fi serios ca de cand ai iesit din trib nu ai luat din moh niciun sat...aici s-a vazut "bunatatea" ta de jucator :)):))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35811

Iara ai chef sa aburesti lumea?? de ce cineva din zen var ceda sate ??? si nu am cedat parola celor din zen am mai dat sitter doar atat oricum georgeta mai invata sa ataci si dupa aceea dai pe mine SI eram intr-o zi in conf cu raivang1 gabi {fostu origins } nervosu magnatu gabici si gabiciu mia cerut sate si iam zis ca daca is pe contu nu are sanse sa imi ia sate vad ca vati prins ca eu atuncia nu am glumit si mi-ati spart contul ca sa luati sate ca altfel nu puteti


Tupeu cu carul..dar buni de gura..nu va intrece nimeni,pe voi astia care ati fost in Moh..

Nu-mi dai tu lectii de triburi??
Ti-am luat toate satele de langa mine..nici nu vroiam mai mult..si-acum imi explici tu cum sa atac:))
 

DeletedUser

Nu, sunt foarte ocupati. Unii sparg conturi, altii fac tichete la colegi si din cate am inteles e prea devreme pt inno sa grabeasca inchiderea lumii (macar micsorarea costului talerilor).
 

DeletedUser

De ce sa "va spunem"? Vreti sa ne corectati in cazul in care raspunsul intuit de noi nu e cel real?
 

DeletedUser42438

sunteti putini batuti in dovlecel unii...vi s-a spus ca nu s-a spart niciun cont dintre care i-am innobilat noi asa zis "moca"...s-a intrat pur si simplu cu parola fiindca aveti asemenea colegi care a dat parola care pe unde....v-a spus si sir rakanishu ca nu a fost cont spart numai ca voi vedeti doar intr-o dunga,tipic oamenilor nascuti inainte de 89,unii :p
 

DeletedUser4132

sunt curios daca si pe international merg scuze de genul asta :) daca da, e clar... apropo...asta s-ar putea considera un autodenunt nu? :)

vasy, presupun ca esti unul din cei care si in viata de zi cu zi are nevoie de dovezi ca sa inteleaga ca lucrurile merg prost in tara asta pentru ca se fura nu ? :)
parola data candva->intrat pe cont->golit sate-> innobilat la 3 dimineata.... tot furt se cheama :) asta, indiferent cu ce explicatii veniti voi.

p.s. daca eu las cheia la o vecina, care in timp ce eu sunt plecat imi goleste apartamentul, crezi ca nu face puscarie? :) doar pentru ca dragii nostrii admini accepta astfel de lucruri probabil din lene daca nu din altceva, nu inseamna ca asta e firescul lucrurilor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Buna seara,

Dupa cum am promis fac o statistica cu MoH pentru "dintotdeauna" sa vedem daca playeri recrutati din mareata familie Norok au adus ceva bun sau nu :))

Parte 1:
Triburi: NRV
Parte 2:
Triburi: MoH

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,641
Tabăra 2: 78
Diferență: 1,563

chart


Asadar o diferenta de 1563 sate ...

Sa vedem cu ZEN cum sta treaba:

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,215
Tabăra 2: 1,662
Diferență: 553

chart


Deci 553 sate pe plus si trebuie apreciata statistica dupa atatea lupte crancene ...

Strict la NRV, avand in vedere ca noi:

- avem cucerite 12.369 sate cucerite de la dusmani
- totalul satelor noastre este de 24042 sate
- rezulta ca peste 50% din sate sunt luate de la dusmani

Concluzia mea strict personala este: de cand joc eu triburile pe serverul romanesc nu am intalnit un trib intr-un stadiu atat de avansat al lumii sa aibe un procent atat de semnificativ luat de la dusmani.

Pe cand vedem un alt "mass delete" al altor playeri? O zi / o luna / anul viitor nu are rost si asa aceasta lume va intra in istorie ca fiind lumea care s-a terminat cel mai repede:)
 

DeletedUser

Lumea e deja castigata. Din diverse motive majoritatea jucatorilor din Norok, Moh si alte triburi aliate lor au dat stergere.
Ca o concluzie ; tribul care a dus la distrugerea aliantei adverse familiei Zen, a fost Norok.
Ceea ce ma surprinde este ca liderii MOH , lideri care spunea undeva mai sus ca fac si dreg au dat si ei stergere. E urat ce au facutl tribului care era foarte bun , cu jucatori activi , si nu orice jucatori.
Rusine, georgeta... ! Din cauza ta si a grupului tau ati distrus tribul. Ma asteptam sa-i strangi pe toti sa va reorganizati si sa renasteti ca pasarea phoenix. Pacat, puteai, puteati sa o faceti. Pacat, de jucatori, pacat de trib.

Am castigat dar avem un gust amar. E prima oara cand vad pe o lume atata lasitate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42438

...ia sa vedem ce aveti de spus aici...si mai ales ce aveti de spus cu privire la blocarea contului kryptonyta si din ce cauza ati plecat din Zen...daca tot nu sunt dovezi luati de aici o dovada,una dintre cele foarte multe...aici referindu-ma la adminul 206cc aka Pandorra..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ceea ce vad eu , din "dovada" pusa de tine, e ca Marius a fost ajutat sa-si recapete contul (cont care i-a fost cedat) si sa aiba certitudinea ca nu va mai patii asa ceva.:) Parca ziceati ca el v-a "rugat" frumos sa ii luati satele dandu-va parola... si bla, bla :p

vasy112, esti un jucator bun, echilibrat, si citindu-ti interviul, mi-am dat seama ca nu duci lipsa de neuroni. Recunoaste macar acum in al 12-lea ceas ca ceea ce-ati facut nu e fair play.:)

Despre kryptonyta, nu stiu nimic.

Repet, pacat ca v-ati batut joc de ceilalti membrii din MOH pe care dupa cate imi dau eu seama i-ati folosit doar ptr. sprijin si carne de tun. Ei, cei care au mai ramas, merita tot respectul nostru. :)
 

DeletedUser42438

bogdan probabil daca ai fi fost mai aproape de noi(k35,k24) ai fi stiu ce s-a intampla...e greu sa sti ce se intampla in toate partile...prin asta nu cred ca noi nu am fost fair play(nu stiu la ce te referi cand spui ca noi nu am fost fair play...ca am dat stergere sau ce?!?)...am vrut sa va demonstrez ceea ce fac unii admini...care dau telefoane sa-si rezolve conturile colegilor din trib...aici am avut noi de pierdut ca nu am avut un admin care sa ne tina partea....asta nu inseamna ca toti adminii nu sunt oameni cinstiti,tot timpul am mers cu "gandul" ca daca esti cinstit nu au ce sa-ti faca adminii(unii)...prin asta cred ca am spus cam tot ce se putea si am demonstrat unul din putinele lucruri de care unii din zen spuneau ca noi ne ocupam de "magarii"...iar cu privire la stergerea de conturi am vrut sa-i spargem pe toti ce ne-au tradat,defapt sa le aratam cum sta treaba celor care au muscat`o cand le-a spus gardianu sa iasa din trib ca o sa le fie bine iar acum e mai frumoasa lumea pentru unii cu mai multe barbare mai ales ca majoritatea jucatorilor duc lipsa de nobili
 

DeletedUser42438

si apropo...de ce am mai juca daca se intampla asemenea lucruri?...sunt foarte curios sa vad ce-mi spui!...sau ce ne spuneti!...ps: sunt foarte curios cine a fost implicata alaturi de 206cc in deblocarea lui unknown...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tocmai ti-am spus mai sus ca era dreptul lui unknown sa-si recapete contul, iar ceea ce incerci tu sa insinuezi aici pe mine ma depaseste.:)

Eu una din tot ce stiu eu, si chiar stiu, nu s-au facut nici-un fel de favoruri de catre nimeni. Tu vrei sa spui ca atunci cand vre-un administrator joaca in vre-un trib pe o lume oarecare, tribul respectiv are un atu in plus? Nu cred. Nu am intalnit asa ceva.

Si Moh a avut un admin. pana la un moment dat. Ati avut ceva avantaje? Recunoaste ca , nu. :)

Poate te referi la cazul cand am o nelamurire, la ceva legat de joc, si nu mai fac tiket ci imi intreb colegul/a care e si adminustrator?!, Asa e, avem informatia mai rapid si da, e un avantaj:) :p
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus