Discutii despre harti

DeletedUser41917

hai ma gata:)

LEG au cea mai buna pozitie pe lumea 30, iar noi...noi nu stam intr-un jucator, toate war-urile, asa multe si posibil slabe cum sunt avem organizarea noastra:)



om trai si om vedea ce se intampla, eu unul am incredere in mine, timp sa am!:)


Ca bine zici domnule .
 

DeletedUser42424

hai ma gata:)

LEG au cea mai buna pozitie pe lumea 30, iar noi...noi nu stam intr-un jucator, toate war-urile, asa multe si posibil slabe cum sunt avem organizarea noastra:)


om trai si om vedea ce se intampla, eu unul am incredere in mine, timp sa am!:)

Din istorie putem invata o lectie pretioasa: cei ce isi subestimeaza inamicul o iau pe coaja rau de tot!
 

DeletedUser

Nu conteaza numele tribului si nici al jucatorului, ci valoarea acestuia si capacitatea lui de a juca in echipa.
 

DeletedUser42424

conteaza numele tribului sau colegi cu care joci ??

nynov stiu ca ai fost in RIP pe l26..nu era nevoie de interventia ta(ce vrei sa para obiectiva)...insa daca erau asa smecheri dc nu au intrat tot cu acelasi nume? Sa continue istoria....
 

DeletedUser

sincer sa fiu cred ca ai o obsesie pentru numele ala .... :| tea marcat tare inseamna ca au iesit in evidenta :)

te mai intreb odata ce conteaza numele ? puteau sa vina si cu "Maimutele mancatoare de banane" (primul care mia venit in minte) daca sunt aceeasi jucatori nu vad care e problema.
 

DeletedUser42424

sincer sa fiu cred ca ai o obsesie pentru numele ala .... :| tea marcat tare inseamna ca au iesit in evidenta :)

te mai intreb odata ce conteaza numele ? puteau sa vina si cu "Maimutele mancatoare de banane" (primul care mia venit in minte) daca sunt aceeasi jucatori nu vad care e problema.

eu nu am vreo problema cu numele RIP...am si jucat intr`unul din triburile RIP...si am dus treaba pana la capat...nu am fost innobilat intern sau tradator...Insa am o problema cu cel care se da "mare si tare"....:cool:
 

DeletedUser42424

Stiu cum va arata harta in saptamanile ce urmeaza, dar daca zic inseamna ca ar trebui sa-mi stric tactica propriului trib. :D

ziceai ca stii....acum numai stii?:p Un lucru e cert: vom avea la un moment dat raspunsuri la toate intrebarile....timpul le va rezolva pe toate.;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40616

vorba multa, betia infarctului.
Anonym, declara razboi war-ului si war-2-ului! m-am enervat:)
 

DeletedUser39475

Pentru ca poate vroiam sa aud pareri. Cand am postat atunci am zis putin mai subtil ca Patria nu mai are mult. Uite ca nu m-am inselat. Cum imi place sa zic...traim si vedem ! :)
 

DeletedUser20436

eu nu am vreo problema cu numele RIP...am si jucat intr`unul din triburile RIP...si am dus treaba pana la capat...nu am fost innobilat intern sau tradator...Insa am o problema cu cel care se da "mare si tare"....:cool:

An0ymul pe ce lume ai jucat la noi?:) pt ca atunci sigur te stiu..

Numele actual e ideea a 3 membrii din care 2 deja s-au lasat:( din pacate.

Numele l-am schimbat deoarece au intrat mai multi jucatori din alte triburi.. prieteni de pe lumi diferite si parca numai era acelasi RIP de demult

Ai dreptate nici mie nu imi plac oamenii care se dau mari care au facut pe naiba si gata ei au facut gaura in macaroana

PS. dami mesaj ori pe triburi ori aici pe forumul extern,pt ca daca ai jucat cu noi 100% te cunosc:)
 

DeletedUser42424

An0ymul pe ce lume ai jucat la noi?:) pt ca atunci sigur te stiu..

Numele actual e ideea a 3 membrii din care 2 deja s-au lasat:( din pacate.

Numele l-am schimbat deoarece au intrat mai multi jucatori din alte triburi.. prieteni de pe lumi diferite si parca numai era acelasi RIP de demult

Ai dreptate nici mie nu imi plac oamenii care se dau mari care au facut pe naiba si gata ei au facut gaura in macaroana

PS. dami mesaj ori pe triburi ori aici pe forumul extern,pt ca daca ai jucat cu noi 100% te cunosc:)


pe L26 insa nu cu acest nume...alt nick!
 
Sus