Spitalul 10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ai fost concediat din tribul Spitalul 9 oct 30,2012 14:37

Se pare ca afectiunile mele neurologice sunt iremediabile, nici macar la spitalul 9 nu am fost primita :p
Pentru toti cei care nu-si gasesc locul la Spitalul 9, ii astept cu draga inima la Spitalul 10 :D.

Avem halate gratis ;)
 

DeletedUser

felicitari,esti primul jucator concediat pe o lume care nici macar nu s-a deschis
 

DeletedUser

Superioritatea ta imaginara este irecuperabila....in rest cred ca esti ok
 

DeletedUser

"Modestia mea netarmurita" este o reactie alergica la prostia de tip "Sofoclesian" sau la Sindromul "Fata mea este model"
 

DeletedUser

Stop pe rosu...Cine zice lui ii zice...ultimul scapa turma...=))

Cum era cu copiii de generala ?...ziceai ceva anterior?

Si nu sunt atat de orgolios incat sa nu-mi "recunosc" "modestia netermurita"...

Sunt extrem de "modest" atunci cand am de-a face cu mari entitati ale acestui joc, personalitati remarcabile, impecabile, candidati ideali pentru OSCAR asa ca tine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Radiografia critica ,de exceptie, facuta forumului nostru te propune CLAR la Premiul Oscar pentru PERFECTIUNE...votez pentru tine acolo orice ar fi....esti "idola" mea



EDIT : Acesta e ultimul mesaj adresat tie....Deabia astept sa ne intalnim pe L31...:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Radiografia critica ,de exceptie, facuta forumului nostru te propune CLAR la Premiul Oscar pentru PERFECTIUNE...votez pentru tine acolo orice ar fi....esti "idola" mea

Initial ma gandeam sa caut sa vad la care tip de tulburari de personalitate te incadrezi, dar apoi am renuntat! Doar aveti personal de specialitate in cadrul tribului, apt sa te trateze.

PS: Cel mai destept cedeaza primul :D.
 

DeletedUser

Si ca sa-ti demonstrez ca nu e important cine cedeaza primul eu unul imi cer scuze in fata ta pentru orice jignire, ofensa, lezare care ti-am produs-o
 

DeletedUser

Sunt om mai presus de toate si chiar daca mai si gresesc, nu am dificultati in a-mi cere scuze sau a recunoaste ca am gresit ...
 

DeletedUser

Scoate-o la o cafea si te iarta :)).

Da' de unde ai tras tu concluzia ca as fi suparata pe el?!
Pai daca ar fi sa ma supar pe toti care (isi) fac reclama mincinoasa......aoleeeo.....incepand de la firmele de cablu/telefonie si terminand cu politicenii, toti promit marea cu sarea, si-ti ofera doar sarea! Doar traim in Romania :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus