SN vs RIP

  • Autor subiect DeletedUser39111
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39111

Parte 1:
Triburi: = SN =, =SN=1, =SN=2, ~CN ~
Parte 2:
Triburi: RIP, ID-RIP, japite

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 722
Tabăra 2: 562
Diferență: 160

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 178
Tabăra 2: 65
Diferență: 113

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,963,950
Tabăra 2: 5,968,542
Diferență: 995,408

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,838,354
Tabăra 2: 655,921
Diferență: 1,182,433

chart
 

DeletedUser42767

Parte 1:
Triburi: = SN =, =SN=1, =SN=2, ~CN ~
Parte 2:
Triburi: RIP, ID-RIP, japite

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 722
Tabăra 2: 562
Diferență: 160

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 178
Tabăra 2: 65
Diferență: 113

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,963,950
Tabăra 2: 5,968,542
Diferență: 995,408

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,838,354
Tabăra 2: 655,921
Diferență: 1,182,433

chart

Mare realizare ati reusit,ati luat si voi dupa nu stiu cat timp sate mai mult ca rip,mare scofala,dar cand ati pierdut pe banda rulanta nu v-ati mai inghesuit cu statisticile...

Daca ati fii reusit sa faceti ceva pentru ca sunteti in stare,aveati admiratia tuturor,dar atata timp cat ati supravietuit pe harta doar prin intelegeri subite,recrutari de jucatori care nu au nici un d-zeu si ar trada si pe masa pentru niste sate amarate,sau care urlau ca disperatii dupa sprijin si ai ajuta oamenii la atacuri,ca ei erau plecati si nu puteau intra...ce va mai place ciocolata..
Prezentati voi exemple concrete,nu cu ce resturi ati adunat la voi,si atunci aveti admiratie...in rest e doar bla bla
 

DeletedUser42767

Chidon
Member
Data înscrierii
October 31, 2009
Locaţie
Bacau
Postări
354

vezi mai in spate...sunt statistici cand era rip-ul pe val

Stiu toate statisticile postate....doar ca v-ati trezit si voi acum ca ati luat mai multe sate....
 

DeletedUser39705

sa moara azorica si grivei si vecina mea italianca aia sexi sarmanta daca eu pe prsoana fizica mai zic ceva de cine stiu eu si bine fac ca nu spun
sa traiaca spionii mei din rip la multi ani neamtule si sa iti traiasca copilu mariane

io nu mai zic nimik si sa ne vedem de lupta pana la capat
ca sa ziceam si eu
daca sa fie bine sa fie bine

trebuie sa fim coeereniti
sa fie bine ca vine sarbatoarea sa la multi ani si sa manaca si gura noastra ceva
 

DeletedUser31489

sa moara azorica si grivei si vecina mea italianca aia sexi sarmanta daca eu pe prsoana fizica mai zic ceva de cine stiu eu si bine fac ca nu spun
sa traiaca spionii mei din rip la multi ani neamtule si sa iti traiasca copilu mariane

io nu mai zic nimik si sa ne vedem de lupta pana la capat
ca sa ziceam si eu
daca sa fie bine sa fie bine

trebuie sa fim coeereniti
sa fie bine ca vine sarbatoarea sa la multi ani si sa manaca si gura noastra ceva

ca bine graiesti ;)


iar tu paulalan, mai bine ti-ai vedea de satele tale, ca sa nu apari prin statistice =)))
iti era frica sa spui mai intai cine esti ...batman ...???
sau fiinca ai un cont de 2 zile esti mai pofticios la "ciocolata"....

meditez pe cei ce vor sa scrie pe forum ..."citeze" =)))
la naiba ...
 

DeletedUser42767

buburuzaaa
Member
Data înscrierii
December 27, 2009
Locaţie
am uitat ...la naiba !
Postări
22

Postat în original de wizarrd
sa moara azorica si grivei si vecina mea italianca aia sexi sarmanta daca eu pe prsoana fizica mai zic ceva de cine stiu eu si bine fac ca nu spun
sa traiaca spionii mei din rip la multi ani neamtule si sa iti traiasca copilu mariane

io nu mai zic nimik si sa ne vedem de lupta pana la capat
ca sa ziceam si eu
daca sa fie bine sa fie bine

trebuie sa fim coeereniti
sa fie bine ca vine sarbatoarea sa la multi ani si sa manaca si gura noastra ceva
ca bine graiesti


iar tu paulalan, mai bine ti-ai vedea de satele tale, ca sa nu apari prin statistice =)))
iti era frica sa spui mai intai cine esti ...batman ...???
sau fiinca ai un cont de 2 zile esti mai pofticios la "ciocolata"....

meditez pe cei ce vor sa scrie pe forum ..."citeze" =)))
la naiba ...

Stiu mai multe decat ai uitat tu,iar faptul ca folosesc alt nume pe acest forum e alta treaba,ca nu spun cine sunt e alta treaba...
 

DeletedUser31489

Stiu mai multe decat ai uitat tu,iar faptul ca folosesc alt nume pe acest forum e alta treaba,ca nu spun cine sunt e alta treaba...

aici cred ca ai dreptate ... dar încerc sa dau vina pe vârsta,ma luminezi și pe mine cine ești pe joc ..asta dacă nu ai uitat sau ai "alta treaba ..." ori ti-a facut poc neuronul si ai zis sa postezi si tu ceva ?
 

DeletedUser29872

paulalan nu ne-am trezit acum...se pun statistici de mult...dar acum ca noi luam mai multe sate te roade pe tine...ca pana acum rip-ul era pe plus...acum ca nu mai e te oftici si te credem...cum zicea si buburuza...un nick pe joc ne dai?sa vedem cate sate ai luat tu de la SN!
 

DeletedUser42767

Chidon
Member
Data înscrierii
October 31, 2009
Locaţie
Bacau
Postări
355

paulalan nu ne-am trezit acum...se pun statistici de mult...dar acum ca noi luam mai multe sate te roade pe tine...ca pana acum rip-ul era pe plus...acum ca nu mai e te oftici si te credem...cum zicea si buburuza...un nick pe joc ne dai?sa vedem cate sate ai luat tu de la SN!

Nu conteaza numele,nu am sa dau nici macar indicii,va las pe voi cu laudele
 

DeletedUser31489

Nu conteaza numele,nu am sa dau nici macar indicii,va las pe voi cu laudele

crezi ca este cineva detectiv aici ??? , mai puțin ma/ne interesează cine ești ...,,dar din câte bag de seama si tie iti este rușine cu tine ..asa ca nu ne mai plictisii ,iar data viitoare încearcă o magie și vezi dacă poți dispărea la fel de repede precum ai apărut ... lasa-ne ....!!!
 

DeletedUser34107

cine a luat contu lui razvi ? ma scuzati sunt incepator si nu pricep aluzia adyla lamureste -ma si pe mine
 

DeletedUser39111

Era doar o aluzie, ma gandeam k RAZVi126 cel care a fost pe cont a cedat nervos si lma gandeam k la luat paulalan de este asa recalcitrant
 

DeletedUser42767

buburuzaaa
Member
Data înscrierii
December 27, 2009
Locaţie
am uitat ...la naiba !
Postări
25

Postat în original de paulalan
Nu conteaza numele,nu am sa dau nici macar indicii,va las pe voi cu laudele
crezi ca este cineva detectiv aici ??? , mai puțin ma/ne interesează cine ești ...,,dar din câte bag de seama si tie iti este rușine cu tine ..asa ca nu ne mai plictisii ,iar data viitoare încearcă o magie și vezi dacă poți dispărea la fel de repede precum ai apărut ... lasa-ne ....!!!
Intotdeauna un îngeraș....culoarea o alegeți voi....
Banuiesc ca asa batut in cap esti de la nastere,asa ca nu intru in polemica cu tine,incearca alte remarci care nu sunt expirate..sau arata pe harta ca esti in stare...

Adyla82
Member
Data înscrierii
February 11, 2011
Locaţie
Bistrita
Postări
120

Era doar o aluzie, ma gandeam k RAZVi126 cel care a fost pe cont a cedat nervos si lma gandeam k la luat paulalan de este asa recalcitrant
Am contul meu,nu imi trebe contul altcuiva,iar razvi nu a cedat nervos,doar ca viata zilnica nu ia mai permis sa intre el....
Nu va mai chinuiti cu scenarii comice
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39111

Si de ce esti nemultumit? doar e un joc de razboi..ce vrei sa facem pace?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus