SN vs RIP

  • Autor subiect DeletedUser39111
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29872

Paulalan...ce sa mai aratam bre pe harta?pe organizatul vostru noi am fost pe plus in statistici...mai are rost sa vorbim?:)
 

DeletedUser31489

Banuiesc ca asa batut in cap esti de la nastere,asa ca nu intru in polemica cu tine,incearca alte remarci care nu sunt expirate..sau arata pe harta ca esti in stare...


Am contul meu,nu imi trebe contul altcuiva,iar razvi nu a cedat nervos,doar ca viata zilnica nu ia mai permis sa intre el....
Nu va mai chinuiti cu scenarii comice

paulalan, din cate vad este clar ca te chinuie talentul sau suferi de vre-o depresie si incerci sa te vindeci intr-o lume virtuala in care te crezi mai presus de alte persoane ....mai poti citi o carte apoi sa vorbesti si sa faci pe cine vrei si cum vrei sau cum iti vine tie la gura sau ..in ... Chiar ma mir ca sti cuvantul "polemici" dar nu are rost sa ma pun la mintea ta ...ca sigur o ai odihnita, vorba proverbului (nu te pune cu prostu' ca are mintea odihnita)....... Dar daca sti sa legi doua cuvinte fara a fi constrans sau frustrat de pierderea satelor te invit sa discutam c-am despre ce doresti tu ... iar daca te fac incult sa nu crezi ca este vre-un premiu pe joc ...
 

DeletedUser

ai de capu meu
aici vezi numai profesori de limba ROMANA si altii care sufera de ce sufera altii ai de capu vostru
trezitiva e un simplu joc
unde nu castigam nimic
doar ne pierdem vremea si ne facem nervi

bine pt altii jocu asta si formu e un fel de a fi importanti undeva unde nu stie lumea de noi si nu ne cunoastem


acuma stiu iar se face discutii asupra ceea ce am zis eu
dar nu voi raspunde ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39705

la multi ani romania la multi ani romanilor
astazi este ziua noastra
sa uitam pentru o zi de jocuri si alte probleme si sa petrecem
nu conteaza daca pierdem important este sa sarbatorim
in fond si la urma urmei nu pierdem nimik
avem mandria noastra si nu ne-o va lua nimeni niciodata

LA MULTI ANI ROMANIA LA MULTI ANI ROMANI DIN ORICE ZONA SI COLT AL PAMANTULUI
 

DeletedUser39111

Bine zis Gabyzmen... pe mine ma deranjat un singur lucru...k ne-ati traso pe la spate(Avalon)... Si apoi au urmat commentariile vostre ca suntem varza ba ca nu stim sa jucam etc..etc...Eu nu vreau sa fiu bun sau cel mai bun pentru ca intodeauna cineva va fi mai bun decat tine . Oricum felicitari pt lupta colegilor din RIP... si atat vreau sa mentionez ...cativa din RIP a-ti subliniat ca neamtu este jucator slab nu stie, nu face..etc..etc..si eu am crezut asta...dar atata timp cat cei din zona lui (RIP) nu au putut sa ii ia sate ci dimpotriva el sa le ia atunci merita laude. Si felicitari lui Iovanovici(wizarrd) pentru lupta, stiu k va e greu dar dupa parerea mea Cristinica va dus in directia gresita.. asta e lumea 18 putea fii mai frumoasa ...
 

DeletedUser42767

Adyla82
Member
Data înscrierii
February 11, 2011
Locaţie
Bistrita
Postări
124

Bine zis Gabyzmen... pe mine ma deranjat un singur lucru...k ne-ati traso pe la spate(Avalon)... Si apoi au urmat commentariile vostre ca suntem varza ba ca nu stim sa jucam etc..etc...Eu nu vreau sa fiu bun sau cel mai bun pentru ca intodeauna cineva va fi mai bun decat tine . Oricum felicitari pt lupta colegilor din RIP... si atat vreau sa mentionez ...cativa din RIP a-ti subliniat ca neamtu este jucator slab nu stie, nu face..etc..etc..si eu am crezut asta...dar atata timp cat cei din zona lui (RIP) nu au putut sa ii ia sate ci dimpotriva el sa le ia atunci merita laude. Si felicitari lui Iovanovici(wizarrd) pentru lupta, stiu k va e greu dar dupa parerea mea Cristinica va dus in directia gresita.. asta e lumea 18 putea fii mai frumoasa ...

Tu te auzi ce zici de neamtu?daca ala e jucator bun e vai de capul vostru,cand a pierdut sate pe banda rulanta si urla ca disperatul in sn,cum a fost?
Sau la voi e considerat jucator bun doar din pricina faptului ca a fost de la inceput lingau si turnator la voi?Sau ca voi ca fraierii il atacati si era sprijint tot cu trupele sn-ului?
De fapt la voi sa adunat cam toate scursurile si fugarii de pe lumea 18,totul culminand cu marele jucator neamtul,(o panarama de om si in viata reala) si cu marian,alt breav jucator,care se lauda ca nu are ce cauta in sn,ca nu linge unde altii au scuipat,si se pare ca au lins mult amandoi,
ca sa nu mai specific ca 1 conducator de la voi mi-a dat mesaj sa ai transmit la marian ca nu mai are ce cauta la voi dupa ce nu a mai venit,si tot l-ati luat,ca altfel cum ati mai fii avansat si voi pe harta...
Ma apuca rasul cand vad cata inteligenta ai buburuza,culmea e ca doar aici reusiti si voi sa va faceti prezenta,ca pe joc nu am auzit de tine,(esti jucator remarcat,poate de aia).
Poate era mai frumoasa lumea 18 daca ati fii jucat corect,si nu cu fel de fel de tampenii si jocuri de culise,tradari,recrutare de lingai,care urlau ca disperatii ca ai ataca sn,si dupa?
Astia sunt jucatorii la voi,unu mai panarama ca celalalt...
Mai abtinete buburuzo ca tot inteligenta 0 ai,macar nu mai tine neaparat sa o demonstrezi
 

DeletedUser39111

Tu de ce esti frustrat? daca sunteti mai buni decat neamtu de ce are azi ,maine 40 de milioane...si nu a-ti fost in stare sa-l duceti la 20 de milioane//// oricum e frumos sa te prezinti sa stim si noi cu cine avem de aface...Buburuzaa e Iadul13 dar cred k sa prezentat in alte postari
 

DeletedUser29872

paulalan nici noi nu am auzit de tine pe joc...deci poti sa vorbesti pe aici ca vorbesti degeaba....esti un nimic!:))
 

DeletedUser39705

dax adila haideti sa dam cartile pe fata
daca nu eram 2-3 din rip nici neamtu si nici marian nu mai erau de mult pe harta
ca sa nu imi aduc aminte de cele 7000 de atacur de pe marian de unde nu a-ti luat nimik
si ca sa nu imi aduc aminte cand plangea si injura noaptea ca sa ii stea cineva sitter ca il ataca valentino simone
si ca sa nu imi aduc aminte cum ii dadea teapa la prietenul lui din sn cand spunea ca este plecat [ pe skype] si el pe triburi ii lua sate
iar neamtu va dadea voua informatii de la noi si noua de la voi
cu oameni ca astia vreti voi sa castigati
in orice razboi curvele au pierdut
daca ar fi stat neamtu pe cont era fara sate de mult
neamtu stie sa joace doar intr-un singur mod
sa aibe satele blindate si cineva sa ii ia sate de la dusmani. in rest el are treaba. cand e ** sa atace luii ii pica netu sau are treaba in germania etc.
pe neamtu l-au sprijinit cateva conturi bune innainte si tot pierdea sate ca nu era in stare sa joace
puneti-l in granita cu jucator f activ si sa il vedem atunci ce face
iar marian este genul lui tanzanianu intai scuipa si apoi linge unde a scuipat
 

DeletedUser29872

nu stiu cum sa zici da ma doare in cot si de neamtu si de martinika :)))

eu am zis doar de paulalan ca nu prea conteaza parerea lui...nu stiu cine este...nici nu stiu daca are treaba cu lumea 18...deci nu exista...sa zica frate cine e...e greu?ii e rusine cu el?:)))
 

DeletedUser

Tu te auzi ce zici de neamtu?daca ala e jucator bun e vai de capul vostru,cand a pierdut sate pe banda rulanta si urla ca disperatul in sn,cum a fost?
Sau la voi e considerat jucator bun doar din pricina faptului ca a fost de la inceput lingau si turnator la voi?Sau ca voi ca fraierii il atacati si era sprijint tot cu trupele sn-ului?
De fapt la voi sa adunat cam toate scursurile si fugarii de pe lumea 18,totul culminand cu marele jucator neamtul,(o panarama de om si in viata reala) si cu marian,alt breav jucator,care se lauda ca nu are ce cauta in sn,ca nu linge unde altii au scuipat,si se pare ca au lins mult amandoi,
ca sa nu mai specific ca 1 conducator de la voi mi-a dat mesaj sa ai transmit la marian ca nu mai are ce cauta la voi dupa ce nu a mai venit,si tot l-ati luat,ca altfel cum ati mai fii avansat si voi pe harta...
Ma apuca rasul cand vad cata inteligenta ai buburuza,culmea e ca doar aici reusiti si voi sa va faceti prezenta,ca pe joc nu am auzit de tine,(esti jucator remarcat,poate de aia).
Poate era mai frumoasa lumea 18 daca ati fii jucat corect,si nu cu fel de fel de tampenii si jocuri de culise,tradari,recrutare de lingai,care urlau ca disperatii ca ai ataca sn,si dupa?
Astia sunt jucatorii la voi,unu mai panarama ca celalalt...
Mai abtinete buburuzo ca tot inteligenta 0 ai,macar nu mai tine neaparat sa o demonstrezi

tu chiar te rog eu sa te prezinti sa stiu cine esti chiar de esti in rip ca si mine putin ma intereseaza




sa mai zic ceva NU NEA DUS NIMENI IN DIRECTIA GRESITA ORICUM AVALON NE FACEA CUM VREA EI SI NU ARE ROST SA DISCUTAM DESPRE ASTA
CHIAR DACA VOI VRETI SA vorbim DESPRE ASTA EU TOT ACEEASI PARERE VOI AVEA DESPRE CRISTINICA SI CARE AI VOI PURTA UN MARE RESPECT

O SEARA PLACUTA SI SPER CA RESPECTIVU SA SE PREZITE
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu va traso nimeni pe la spate conducatorii de la voi nea facut sa luam decizia asta
si dupa ati luat decizia sa mergeti in sn dar fiecare cu principiile lui
eu nu port pica pe nimeni fiinca e doar un joc cine e mai bun sa castige desi suntem in dezavantaj dar e doar un joc cum am zis :D


si inca o chestie
jucatorii care erau inainte in avalon nu mai sunt pe conturi
garantez eu asta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stiu cum sa zici da ma doare in cot si de neamtu si de martinika :)))

eu am zis doar de paulalan ca nu prea conteaza parerea lui...nu stiu cine este...nici nu stiu daca are treaba cu lumea 18...deci nu exista...sa zica frate cine e...e greu?ii e rusine cu el?:)))

vad ca pe tine te roade mai mult cine e respectivi :))
 

DeletedUser

nu va traso nimeni pe la spate conducatorii de la voi nea facut sa luam decizia asta
si dupa ati luat decizia sa mergeti in sn dar fiecare cu principiile lui
eu nu port pica pe nimeni fiinca e doar un joc cine e mai bun sa castige desi suntem in dezavantaj dar e doar un joc cum am zis :D


si inca o chestie
jucatorii care erau inainte in avalon nu mai sunt pe conturi
garantez eu asta :)

daca tu crezi asta te cam inseli.in rip am vazut ca sau cam schimbat jucatorii de pe conturi
exemplu nibbles pe care e altcineva, pe razvi126 la fel e alt jucator si exemplele pot continua
 

DeletedUser39111

OLO(Avalon) inseamna cavaleru, titanel, adyla82, costel stres, romero23, razevo....+colegii din smir veniti in marele Avalon(E)... eu nu port pica nimanui pe joc...doar ca eu nu as fi facut ce a facut RIP ..Avalonului..,Scuzama Gaby dar RIP exista Avalonului..altfel partea de sus ID RIP a-ti fi mers in Royal si se alegea praful de RIP , il cunosc pe bogdan de atatia anii...si nu cred k a vrut sa faca ce a-ti zis voi..alea au fost motive, in fine astea sunt lucruri care la fel se intampla in viata reala.. fiecare cu principiile lor.Dar eu nu am scuipat si am lins nicaieri eu nu am cersit sate...
 

DeletedUser39705

eu unul nu va cunosc povestea cu avalon sau nu
dar va spun ca atunci cand am venit eu aici erau multi care va injurau si va balacareau ca la usa cortului , iar pe marea voastra sefa la fel
ca sa nu mai zic de cavalera care ii dadea informatii lu neamtu zi de zi ,de unde credeti ca stim atatea de la voi din trib , ca sa nu mai ** de marii vostrii jucatori ca eu tradat ripu ca daca nu era rip nu mai aveau de mult conturi, recunoasteti ca om fi noi mici dar v-am tinut piept si inca va mai tinem daca erau sa joace ei la miile de atacuri avute dispareau de mult de pe harta

si ca sa ** si de cei spusi de tine mai sus hai sa fim seriosi cand l-am atacat pe romero a avut noroc ca nu a vrut lucifar sa il atace altfel disparea din k 57 58 , costel stres alt mare jucator, asta cred ca inca se crede la revolutia lui , razevo nu mai zic, jucatori de interne altfel sunt plecati cu pluta , cat despre tine ce sa zic nu stiu daca ai 10 sate luate de la inamici ,
macar sa va vad si pe voi in granita cum am avut-o noi
iar romero sa mai inceteze cu blestemele gen[ sa dea dumnezeu sa iti ia foc casa ca sa vin eu sa ti-o sting] ca mai nou vad ca si pompierii isi dau foc la case
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus