discutii libere lumea 27

Deleted User - 1621757

:)))) raulica iar faci foamea pe aici ?
tu nici macar cu cine a avut diplomatie tribul din care faci parte nu sti ,deci scutestene cu detalii despre acum 3 luni ce sa intamplat prin alte triburi ...esti slab pregatit asa ca sa ai o seara buna si lasa pe altii sa posteze aici care chiar stiu cu ce se mananca acest joc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

el e raulica, nu ai auzit de el? raulica1997, da bine cica, pacat ca nu stim daca joaca pe L27. Pare ca nu joaca.. totusi, el stie mai bine.
 

DeletedUser42965

Si totusi voi de la ce v-ati luat ?

Hai ca mi-ati dus lipsa nu ? va era dor de mine ! Hai spuneti ca va era !
 

DeletedUser42965

Ma scuzi nenea , dar nu sunt in SH , mai verifica de 2-3 ori

Apropo , sa dai atac de la 250 de ore tocmai din K54 pana la mine e cam departe . Sau te-au deranjat afirmatiile mele de pe forum si ai zis sa te razbuni .

P.S. tu erai ala care ridicai in slavi "onestitate,principiu,curaj,daruire" , dar mie mi se pare a fi frustrare. Parca asa se chema nu-i asa ?

Nenea sahdajk , daca tot zici ca raulica asta nu joaca nicaieri , tu unde joci ? ca te caut de vreo doua zile , dar nu te gasesc (stii vorba aia cu hotii striga hotii). Am inteles , ai fost un smecher (cu "s" nu "j") pe L20 , dar pe L27 vad ca de pe 27-02 anul curent , ne-ai cam parasit .Ups sau nu trebuia sa spun asta ? Multicont cumva ?

Cineva celebru candva , se încapatinase sa consume si sa nu plece acasă de la birt pînă ce la masa de alături nu vede în loc de doi, patru meseni. Aiurea! De trei ore era doar unul singur!

Cam asa esti tu acum !
 

DeletedUser

:)))) raulica iar faci foamea pe aici ?
tu nici macar cu cine a avut diplomatie tribul din care faci parte nu sti ,deci scutestene cu detalii despre acum 3 luni ce sa intamplat prin alte triburi ...esti slab pregatit asa ca sa ai o seara buna si lasa pe altii sa posteze aici care chiar stiu cu ce se mananca acest joc

goloie nu are rost sa ma cert cu tine...in primul rand la inceput de luma SH a avut la aliati pe tbkm aveam si forum comun...nu ma astept sa-ti amintesti odata ce tu esti cam paralel cu jocul...tot nu miati raspuns unde e ramos?
 

DeletedUser

e bine raulica, ai ajuns la recordul de 2 sate, ma bucur, ai evoluat.

dsdenis , sseba1978 sunt, atata timp cat acel cont nu exista pe L27 nu este multiacount, grea matematica.
 

DeletedUser42965

Felicitari - Esti ala care ii propunea lui jack sa va dea un secret , ca sa puteti inchide lumea , iar goloie trebuie sa vina sa te salveze si sa va salveze relatia cu EQUILI.Lugojanu facea 13-14.
Domnul meu , pai cu sseba1978 te-ai inscris pe data de 28 Noiembrie 2011 iar cu sahdajk ai inceput cam in aceeasi perioada , pentru ca prima cucerire a fost undeva in ianuarie.
Nenea matematica , asta nu inseamna multicont ? Sau pentru tine multicont inseamna nu mai mult de 2 conturi. Ambele conturi au existat in aceeasi perioada de timp pe aceasta lume.Si imi spui mie de matematica :)

Se pare ca am zis bine ce am zis : "Cineva celebru candva , se încapatinase sa consume si sa nu plece acasă de la birt pînă ce la masa de alături nu vede în loc de doi, patru meseni. Aiurea! De trei ore era doar unul singur ! "
Cand cineva iti zice ca esti beat , du-te si te culca !

P.S. - Vezi ca ai nevoie de 12 secrete UNICE nu 12 in total , cu unu nu faci nici o treaba :) ... in rest sanatate la neamuri !
 

DeletedUser

ahh, vroiam sa-ti spun ceva, stiu ca va place sa luati citate din context si sa va duceti pe la aliati sa vorbiti.. dar ar trebui sa-mi multumesti ca inca mai joci, sa nu uiti asta.
 

DeletedUser42965

sseba1978 nov 24,2012 17:39
:))) tu esti baza, dar o duce din ce in ce mai prost sh-ul oricum, vroiam sa-ti propun ceva.

Jack Spicer nov 24,2012 19:53
ce anume

sseba1978 nov 24,2012 21:14
sa ne dai un secret.

Jack Spicer nov 24,2012 22:45
si dc as vrea?

sseba1978 nov 24,2012 23:17
pai cum sa-ti zic? sh-ul e in cadere, se duce oricum, cu timpul o sa dispara toti, multi o sa se lase pentru ca nu le convine sa vada cum pierd sate, iar tu ai putea continua cu noi .. tu si cu un grup mai restrans de prieteni.

Jack Spicer nov 26,2012 11:37
inseamna ca nuj cu cu ce om ai deaface!

sseba1978 nov 26,2012 14:30
pai nu conteaza , toti din sh sunt foarte slabi la acest joc inclusiv tu, singurul care mai stie este panzerul, care din cate stiu s-a lasat si joaca o prietena de a lui.


Nu am luat nimic din context :) ... sunt cuvintele tale pe care le-ai spus.Sau nu e asa ?
SI pentru ce ar trebui sa-ti multumesc ? ca nu inteleg ? Din ce tin minte nu am avut tangenta deloc pe joc.

P.S. Citatele nu le iau de undeva, le stiu pe de rost ca le-am citit :)
 

DeletedUser

si unde am zis ca vreau sa inchid lumea ? unde am zis ca o sa fac vreo alianta cu sh?
 

DeletedUser

nu ai cum sa intelegi de ce ti-am zis ca ar trebui sa-mi multumesti , o sa-ti dai seama mai tarziu sau daca nu o sa-ti zic gandurile ascunse ale prietenilor vostri.

Acum ma retrag , ne mai auzim, noapte buna.
 

DeletedUser42965

Prietenii nostri ? Sa-mi zici si mie care-s prietenii aia ai nostri , si ale lor ganduri ascunse.

Citeste mai bine conversatia . Nu a pomenit nimeni de alianta ! "iar tu ai putea continua cu noi .. tu si cu un grup mai restrans de prieteni." A fost acea propunere facuta lui jack si a lui grup de prieteni de a se alatura voua :)
 

DeletedUser

m-am gandit sa-i acord o sansa pentru ca este din acelasi oras cu mine si stam cam prin aceiasi zona , i-am zis si lui ,in caz ca accepta acel grup de prieteni era restrans, maxim 5 jucatori, pe care trebuia sa-i accept si eu, era pur si simplu o discutie, ti se pare ca am aplicat vreo ceva ? ca eu nu prea cred, si trebuia sa fie de acord si goloie pentru a se ajunge acolo, adica mai era de mancat . Oricum, am zis si ma repet, o sa dispareti unul cate unul prietenii mei zburatori, o sa fiti vanati!
 

DeletedUser

m-am gandit sa-i acord o sansa pentru ca este din acelasi oras cu mine si stam cam prin aceiasi zona , i-am zis si lui ,in caz ca accepta acel grup de prieteni era restrans, maxim 5 jucatori, pe care trebuia sa-i accept si eu, era pur si simplu o discutie, ti se pare ca am aplicat vreo ceva ? ca eu nu prea cred, si trebuia sa fie de acord si goloie pentru a se ajunge acolo, adica mai era de mancat . Oricum, am zis si ma repet, o sa dispareti unul cate unul prietenii mei zburatori, o sa fiti vanati!

"o sa fim vanati" =))=))=))=)) serios mah? si cand incepe sezonul? penibil mai mare ca tine nu am vazut...
 

DeletedUser

Se vede ca nu ai gandit mult la viata ta sa-ti dai seama ce vroiam sa spun.

adica o sa vanam vanatorii.. voi sunteti silent hunters.. etc, te-ai prins acum?
 

Deleted User - 1621757

goloie nu are rost sa ma cert cu tine...in primul rand la inceput de luma SH a avut la aliati pe tbkm aveam si forum comun...nu ma astept sa-ti amintesti odata ce tu esti cam paralel cu jocul...tot nu miati raspuns unde e ramos?

:)))) ti-am mai spus si iti repet TBKM nu a avut si nu va avea pe aceasta lume alianta cu sh ,mai bine taci si lasi impresia ca esti destept ,decat sa deschizi gura si sa inlaturi orice dubiu ;)
de ce nu il cauti pe ramos tu daca il tot pomenesti atat ?
 

Deleted User - 1621757

"o sa fim vanati" =))=))=))=)) serios mah? si cand incepe sezonul? penibil mai mare ca tine nu am vazut...

sunteti vanati de cand am ajuns in granita cu voi dupa cum arata si statistica trebuie ca noi sa nu intram pe conturi vreo 3 luni si tot nu luati cate sate am luat noi de la voi
vanatorilor :)))
Parte 1:
Triburi: ~TBKM~, ~TBK2~
Parte 2:
Triburi: SH, ~SH~

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 17,978
Tabăra 2: 16,413
Diferență: 1,565

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 740
Tabăra 2: 122
Diferență: 618

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 101,541,139
Tabăra 2: 116,119,246
Diferență: 14,578,107

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,794,346
Tabăra 2: 1,037,020
Diferență: 5,757,326

chart




*SH* sa dizolvat si ulterior nu mai pot sa adaug si statistica cu ei ca era undeva la 900 luate noi de la voi per total :)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus