~tbkm~,Avalon,Equi,Unique vs soveja,sh

DeletedUser

din pacate nu mai avem in k33 playeri din soveja,avem pe cei din crash care:

unicus dec 12,2012 15:14
foarte putini colegi miau raspuns la ultimas cerere
va rog sa va uitati care mai aveti
in granita am inceput sa luam sate si este nevoie de aparare in ele


stati linistiti,sate de barbari de 1000 PUNCTE


Eu v-as face galerie cosmine, dar nu ma lasa sufletul :)). Vorbesti tu! Cel care ai fost inconjurat de aliante pana acum si care ai avut doar o singura granita. Noi ne-am batut pe 2 granite si inca suntem aici si luati si voi 1-2 sate(vorba lu' paul) :)). Mie mi-ar fi rusine sa fac afirmatii de-astea, constient fiind ca acest trib care inobileaza barbare te-a atacat o singura data si ti-a luat cam 15-20 de sate :)).

In alta ordine de idei cosmine, va felicit pentru "super-recrutarile" din CrashS, poate data viitoare gasiti si voi ceva mai.... nici nustiu cum sa ma exprim :)).


Aaaa, si sa nu uit cosmine! Nu mai indu oamenii in eroare pe extern, unicus e conducator in academie, nicidecum in tribul mare :). Nu o sa gasesti asa ceva acolo :)
 

Deleted User - 1621757

Parte 1:
Triburi: ~TBKM~, ~TBK2~
Parte 2:
Triburi: SH, ~SH~, Soveja, PIRATI, Sov_D

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 18,346
Tabăra 2: 29,410
Diferență: 11,064

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,297
Tabăra 2: 682
Diferență: 615

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 104,425,873
Tabăra 2: 170,765,898
Diferență: 66,340,025

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,433,933
Tabăra 2: 6,229,958
Diferență: 5,203,975

chart


dragii mei soveja ,toate 5 triburi pe care le aveti nu faceti fata doar noua tbkm si tbk2 :))
imi place de tine ca il faci de cacaoo si pe extern pe experimentatul nemuritor care nu stie sa dea un trenulet de nobili la ms puneti mana si invatati-l voi care stiti ca el pana acum sa luptat doar cu barbarele nu a avut de unde sa invete :)))
 

DeletedUser40036

Eu v-as face galerie cosmine, dar nu ma lasa sufletul :)). Vorbesti tu! Cel care ai fost inconjurat de aliante pana acum si care ai avut doar o singura granita. Noi ne-am batut pe 2 granite si inca suntem aici si luati si voi 1-2 sate(vorba lu' paul) :)). Mie mi-ar fi rusine sa fac afirmatii de-astea, constient fiind ca acest trib care inobileaza barbare te-a atacat o singura data si ti-a luat cam 15-20 de sate :)).

In alta ordine de idei cosmine, va felicit pentru "super-recrutarile" din CrashS, poate data viitoare gasiti si voi ceva mai.... nici nustiu cum sa ma exprim :)).


Aaaa, si sa nu uit cosmine! Nu mai indu oamenii in eroare pe extern, unicus e conducator in academie, nicidecum in tribul mare :). Nu o sa gasesti asa ceva acolo :)

Da,in hartie crashv a avut 2 razboaie:cu unique si avalon...dar in practica,e putin diferit.avalon a fost mai interesat de SH decat de crashv.pana la permutarile crashv-SH,nu prea ati avut de-a face cu avalon.abia odata cu venirea lui raza1993,pupicu si restul...ati fost atacati de avalon(si ati pierdut sate,e o diferenta de peste 150 sate intra avalon si crash in ultima luna) si ati atacat avalon(esecul asupra lui arsenal si satele luate de la pupicu....si stiti cum le-ati luat pe alea :)))
Referitor la unique...fiecare doarme cum isi asterne in ceea ce priveste diplomatia.cineva mi-a zis odata ca un razboi se castiga cu diplomatia :)
tot tu mi-ai zis odata ca un sat,doua-zece-douazeci de sate se pot recupera rapid.iar eu ti-am zis ca pana in Craciun se va ajunge la o diferenta de 100 de sate in ceea ce priveste unique vs crashv+crashs,din nou ai replicat ca e greu sa se adune 100 de sate.mai consulta si tu o statistica sa vezi cum e cu treaba asta :D
Si daca ati atacat o singura data si cica ati luat 15-20 de sate(de asta chiar nu stiu),nu e problema tribului unique.e problema vostra interna.poate va place sa stati la primire,cine stie :))
PS:diana007 la clape...ca sa nu existe nelamuriri
 

DeletedUser41812

Goloie, daca as fi in tine nu as intra pe extern ci mi-as vedea de propriile sate le pun iar pe picioare :))
 

DeletedUser

Da,in hartie crashv a avut 2 razboaie:cu unique si avalon...dar in practica,e putin diferit.avalon a fost mai interesat de SH decat de crashv.pana la permutarile crashv-SH,nu prea ati avut de-a face cu avalon.abia odata cu venirea lui raza1993,pupicu si restul...ati fost atacati de avalon(si ati pierdut sate,e o diferenta de peste 150 sate intra avalon si crash in ultima luna) si ati atacat avalon(esecul asupra lui arsenal si satele luate de la pupicu....si stiti cum le-ati luat pe alea :)))
Referitor la unique...fiecare doarme cum isi asterne in ceea ce priveste diplomatia.cineva mi-a zis odata ca un razboi se castiga cu diplomatia :)
tot tu mi-ai zis odata ca un sat,doua-zece-douazeci de sate se pot recupera rapid.iar eu ti-am zis ca pana in Craciun se va ajunge la o diferenta de 100 de sate in ceea ce priveste unique vs crashv+crashs,din nou ai replicat ca e greu sa se adune 100 de sate.mai consulta si tu o statistica sa vezi cum e cu treaba asta :D
Si daca ati atacat o singura data si cica ati luat 15-20 de sate(de asta chiar nu stiu),nu e problema tribului unique.e problema vostra interna.poate va place sa stati la primire,cine stie :))
PS:diana007 la clape...ca sa nu existe nelamuriri


Bucurati-va de liniste acolo pana mai este si luati cate sate puteti. La un moment dat o sa intorc si eu Crash-ul acolo sa nu va plictisiti asa tare. Iti urez spor la sate si toate cele bune in continuare! :)
 

Deleted User - 1621757

Goloie, daca as fi in tine nu as intra pe extern ci mi-as vedea de propriile sate le pun iar pe picioare :))

:))) va mai astept ,dar tu comentezi cam mult dar din partea ta nu am vazut nimic nici macar un spionaj
ti-e frica sa nu ii iei locul lui bellona???
 

DeletedUser31557

norbi nu stiu cum dracu va uitati la statistici,sincer,un atac pe mine si am pierdut 15 sate,este adevarat ca gura bate curu,te rog eu,pune statistica aia pe care numai tu o vezi cu 15 sate pierdute la un organizat pe mine,voi nu ati fost in stare sa luati sate goale de la noi,ati bagat atacuri si sprijin inaintea nobililor,v-ati sabotat singuri,iar diferenta este mare de puncte si a fost intotdeauna,voi sustinerea sh ,noi singurei cu defensiva proprie,slab caracter norbi,mintim ca sa facem impresi pe forum.
 

DeletedUser31557

Parte 1:
Jucători: cosmi99
Parte 2:
Triburi: CrashV

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 7
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 85,995
Tabăra 2: 44,456
Diferență: 41,539

chart
 

DeletedUser31557

Parte 1:
Triburi: UNIQUE
Parte 2:
Triburi: CrashV

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 247
Tabăra 2: 160
Diferență: 87

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,809,892
Tabăra 2: 1,175,149
Diferență: 634,743

chart
 

DeletedUser31557

iar cele 7 sate pierdute de mine sunt recuperarile voatstre,nimic mai mult :D
 

DeletedUser42965

Se incinge treaba aici .... Vad ca tot mai multi "jucatori" de pe lumile vechi vin sa sa alature cauzei.

O parte din voi ati suparat foarte multa lume pe alte lumi (pardon - v-a batut foarte multa lume pe alte lumi)
 

DeletedUser

norbi nu stiu cum dracu va uitati la statistici,sincer,un atac pe mine si am pierdut 15 sate,este adevarat ca gura bate curu,te rog eu,pune statistica aia pe care numai tu o vezi cu 15 sate pierdute la un organizat pe mine,voi nu ati fost in stare sa luati sate goale de la noi,ati bagat atacuri si sprijin inaintea nobililor,v-ati sabotat singuri,iar diferenta este mare de puncte si a fost intotdeauna,voi sustinerea sh ,noi singurei cu defensiva proprie,slab caracter norbi,mintim ca sa facem impresi pe forum.

Data viitoare cand iesi pe forum sa te lauzi cu 13 sate luate cosmine si sa ma faci pe mine mincinos si fara caracter cantareste mai bine situatia :)). In locul tau mi-as vedea de ale mele si as incerca sa fac statistica mai roz cat am timp :D. Stii bine ca nu am fost si nici nu voi fi niciodata omul care sa ma laud (nu ca altii). Eu mereu mi-am vazut de ale mele.

In alta ordine de idei, doar asa ca veni vorba de sprijin inaintea nobililor, imi pare foarte rau ca nu am pastrat super-rapoartele unor atacuri de la voi. (FULL-uri de grei pe bonus la moral 60%, sprijin la secunda inainte si intre nobili, atacuri reusite doar pe membrii mici)... Haide tata ca daca e sa o luam drept inclusiv eu si inclusiv tu am gresit. Nu suntem perfecti, jucam sa ne perfectionam. Diferenta dintre noi doi este ca eu nu am iesit pe extern sa ma laud cum o faci tu. Eu am iesit sa urez succes, iar daca nu ma insel discutia asta cu "lauda de sine" voi ati inceput-o, eu nu simt sa ma fi laudat cu nimic.

As zice "ciocu mic si joc de glezne" insa decamdata nu imi permit, statistica nu imi permite. Poate pe viitor...


Totusi, ncearca pana atunci cosmine sa iti schimbi atitudinea fata de mine, am fost colegi si prieteni. Nu as vrea sa se schimbe statutul nostru, adica prietnei.


Iti urez succes in continuare!
 

DeletedUser

si eu am dusman un prieten de-al meu:D si inca nu s-a schimbat, adica am ramas prieteni , dar pe L27 suntem dusmani !
 

DeletedUser

si eu am dusman un prieten de-al meu:D si inca nu s-a schimbat, adica am ramas prieteni , dar pe L27 suntem dusmani !

Cu mare parte din dusmani am fost coleg pe alte lumi :)). E chiar tare sa stii cu cine te bati :D. Mai rau e cand apar frustrarile :(
 

DeletedUser31557

ma laud cu lucruri concrete si nu aberatii norbi,cand afirmi ceva,vino cu dovezi nu cu porcarii gen:eek:rganizat si 15 sate pierdute,eu am venit cu statisticile ,nimic mai mult,diferenta dintre noi este ca eu vorbesc ce se si vede pe harta,am luat mult mai multe sate,dar na,tu nu ai auzit de sitter ,sau mod de vacanta,este undeva sus la setari,in curand o sa dispareti,doar pregatiti satele cat mai sus,aa,pardon,barbarele:)),vrajeala mai ai mai norbi,o sa iti fac eu cateva vizite prin sate,numai asa de control:),
 

DeletedUser

ma laud cu lucruri concrete si nu aberatii norbi,cand afirmi ceva,vino cu dovezi nu cu porcarii gen:eek:rganizat si 15 sate pierdute,eu am venit cu statisticile ,nimic mai mult,diferenta dintre noi este ca eu vorbesc ce se si vede pe harta,am luat mult mai multe sate,dar na,tu nu ai auzit de sitter ,sau mod de vacanta,este undeva sus la setari,in curand o sa dispareti,doar pregatiti satele cat mai sus,aa,pardon,barbarele:)),vrajeala mai ai mai norbi,o sa iti fac eu cateva vizite prin sate,numai asa de control:),

Cat de increzut esti, asa arogant... Ce-ti mai place sa sfidezi :)). O sa te ignor de-acum, nu fac spamm aici cu tine... NU merita :(. Du-te si joaca, poate data viitoare luati mai multe sate :D
 

DeletedUser

va deranjez si eu cu un anunt de mica publicitate:m-am apucat de ridicat un bloc si am nevoie de constructori cu experienta...cred ca unu cu experienta este suficient...cine? bellona? ok,fie bellona:)))) are experienta:)))
P.S. bellona,sa nu uiti sa depui tiket...
 

DeletedUser

Cu mare parte din dusmani am fost coleg pe alte lumi :)). E chiar tare sa stii cu cine te bati :D. Mai rau e cand apar frustrarile :(

hop si eu p'acilea...vreau si eu ceva statistici cu triburile implicate (impreuna si separat)...cine ma ajuta si pe mine??:))
 

DeletedUser

mai zipppolino... tu esti orarul? ai prins tupeu in ultimii ani vad ca... schimba-ti atitudinea si mai lasa barbarele
 
Sus