~tbkm~,Avalon,Equi,Unique vs soveja,sh

DeletedUser

asta sa i-o zici si lui lucicos:d

cat timp am jucat am spus-o tuturor ... de aia pe k65 se mai poate farma... dar chestia cu barbarele e valabila pentru toti pe harta asta fie ca au fost luate de conturi suport sau de conturi principale... scarba mea pentru astfel de tactici este la fel de mare cat ghita muresan...

cat despre zippp el a avut tupeul incomensurabil sa-mi spuna mie ce sa fac de la cateva k-uri distanta si din alt trib... in conditiile in care l-am intalnit face to face acu 3-4 ani sau cand dracu' jucam eu pe l20 :) dupa atata timp si-a ascutit si el limba cu cine nu trebuie
 

DeletedUser31557

Cat de increzut esti, asa arogant... Ce-ti mai place sa sfidezi :)). O sa te ignor de-acum, nu fac spamm aici cu tine... NU merita :(. Du-te si joaca, poate data viitoare luati mai multe sate :D


nici increzut,nici arogant,ti se pare,am afirmat ca playeri din soveja nu mai sunt in zona,doar crash,care in afara de barbare nu cuceresc nimic,restul a venit de la tine,aberant,cum ca am pierdut eu 15-20 sate la un atac al vostru,am pus statisticile si nu prea bat,:)
te superi pe mine ca spun ce se vede ,iar tu vi cu afirmati nefondate si ar fi trebuit sa las de la mine ,ce este pe hartie norbi,nimic mai mult
 

DeletedUser31557

poftim:),mai norbi ,astea sunt sate?sa vedem cat le tineti:))
Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
Sat de barbari (324|373) K33 1,002 Barbar Twinkles [CrashV] 2012-12-19 17:03:50
Sat de barbari (324|372) K33 1,005 Barbar Twinkles [CrashV] 2012-12-19 16:21:17
Sat de barbari (324|375) K33 1,003 Barbar Twinkles [CrashV] 2012-12-19 16:08:09
Sat de barbari (324|374) K33 1,004 Barbar Twinkles [CrashV] 2012-12-19 15:42:41
Sat de barbari (324|371) K33 1,027 Barbar Twinkles [CrashV] 2012-12-19 15:15:44
 

DeletedUser40036

orarule,cu contul zippp ai bagat spaima in barbari...nu am mai vazut pe nimeni care sa innobileze atatea sate de barabri de 1k-1.5k puncte:D...referitor la contul orarul,te-ai desteptat.bagi numai interne...dar nu trebuie sa ne minti ca stim ca prima ta iubirea pe joc barbarii nu se uita.se stie ca innobilezi barbari de pe conturile mici pe care le ai in sitting si le cresti.nu cumva tu te-ai bagat pe barbarii luati de twinkles?:)).cred ca asta e tot ce poti: sa innobilezi si sa ii cresti si apoi innobilezi satele ca interne.si pe deasupra mai si impui altora sa innobileze barabari de 1k puncte.sa stii ca nu toti au in sange sa creasca barbari :eek:....in razboiul cu unique ai un singur sat cucerit....nu stiu cum stai cu avalon.esti.....stii tu cum.spor la interne si la crescut sate!:(
 

DeletedUser

nici increzut,nici arogant,ti se pare,am afirmat ca playeri din soveja nu mai sunt in zona,doar crash,care in afara de barbare nu cuceresc nimic,restul a venit de la tine,aberant,cum ca am pierdut eu 15-20 sate la un atac al vostru,am pus statisticile si nu prea bat,:)
te superi pe mine ca spun ce se vede ,iar tu vi cu afirmati nefondate si ar fi trebuit sa las de la mine ,ce este pe hartie norbi,nimic mai mult


orarule,cu contul zippp ai bagat spaima in barbari...nu am mai vazut pe nimeni care sa innobileze atatea sate de barabri de 1k-1.5k puncte:D...referitor la contul orarul,te-ai desteptat.bagi numai interne...dar nu trebuie sa ne minti ca stim ca prima ta iubirea pe joc barbarii nu se uita.se stie ca innobilezi barbari de pe conturile mici pe care le ai in sitting si le cresti.nu cumva tu te-ai bagat pe barbarii luati de twinkles?:)).cred ca asta e tot ce poti: sa innobilezi si sa ii cresti si apoi innobilezi satele ca interne.si pe deasupra mai si impui altora sa innobileze barabari de 1k puncte.sa stii ca nu toti au in sange sa creasca barbari :eek:....in razboiul cu unique ai un singur sat cucerit....nu stiu cum stai cu avalon.esti.....stii tu cum.spor la interne si la crescut sate!:(

Te invit sa depui ticket si sa te lamuresti singur care e situatia cu acele conturi in sitting prietene. Eu din respect pentru persoana mea, in locul tau, nu as iesi pe extern sa imi expun inteligenta. Te invit sa taci data viitoare :D. Serios, sunteti penibili. Ati iesit voi pe exxtern sa va etalati cunostintele? Care cunostinte? Mai bine zis frustrarile :)).
 

DeletedUser40036

frustari?daca nu ai remarcat deja.putin imi pasa de joc sau de sate...singurul motiv pt care postez pe-aici e sa primesc un organizat din partea crashv sa va arat de ce nu sunteti in stare....ameninti de prea mult timp ca roata se intoarce,ca vei ataca si....bla bla bla(de vrfeo 2-3 luni).hai ca te las in pace cu internele si barbarii tai.spor!:p
 

DeletedUser

frustari?daca nu ai remarcat deja.putin imi pasa de joc sau de sate...singurul motiv pt care postez pe-aici e sa primesc un organizat din partea crashv sa va arat de ce nu sunteti in stare....ameninti de prea mult timp ca roata se intoarce,ca vei ataca si....bla bla bla(de vrfeo 2-3 luni).hai ca te las in pace cu internele si barbarii tai.spor!:p

Pai am si alte probleme mai importante decat UNIQUE acum, sincer... :) Iar daca de 2-3 luni nu am facut un organizat pe voi nu mai iesiti aici cu statistici moarte... Dupa ce ne intoarcem si noi putin mai la nord (catre voi), atunci te rog sa ma faci slab si spaima barbarelor: ), deocamdata hai sa o lasam asa. VOi atacati, luati ce puteti si noi o sa atacam cand trebuie, dar promit s ao facem bine ;)
 

DeletedUser40036

Fie cum zici tu....sa nu uiti: promisiunea e mai mare ca datoria.pana atunci,vorba ta:luam ce putem si cum putem:)
totusi,daca asa tratezi o problema mai importanta(avalon) e clar :))
PS:alea 68 de sate stii cum au ajuns in crashv....moca in urma recrutarii lui pupicu de catre avalon :D


Parte 1:
Triburi: Avalon, AvaIon
Parte 2:
Triburi: CrashS, CrashV

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 193
Tabăra 2: 68
Diferență: 125

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,904,711
Tabăra 2: 609,783
Diferență: 1,294,928

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ia uite cum vin toti acuma cu statistici...cand era pe harta th va speriati de ele ca de dracu si acuma le actualizati din 2 in 2 minute....
Vine si panzerul s zice lui norbi sa lase mai incet barbarele si internele cred ca se simte amenintat...doar el e cel mai mare inobilator intern
Vine si cosmin si ne zice noua sa crestem repede barbarele....singurul lucru care ma opreste pe mine sa va zic tot asta e ca voi leati inobilat de acuma 6 luni...
 

DeletedUser

Ia uite cum vin toti acuma cu statistici...cand era pe harta th va speriati de ele ca de dracu si acuma le actualizati din 2 in 2 minute....
Vine si panzerul s zice lui norbi sa lase mai incet barbarele si internele cred ca se simte amenintat...doar el e cel mai mare inobilator intern
Vine si cosmin si ne zice noua sa crestem repede barbarele....singurul lucru care ma opreste pe mine sa va zic tot asta e ca voi leati inobilat de acuma 6 luni...

copilas, copilas :) ntz ntz ntz ... mai predai lectii de prostie? unde am pomenit eu de interne? :) ai prins curaj acu ca nu mai joc? las ca poate imi fac timp dupa sarbatori si bag putin iar spaima in voi :) asa de dragul vremurilor apuse ca ati uitat se pare cum e sa plecati cu coada intre picioare din discutii in contradictoriu cu mine
 

DeletedUser

copilas, copilas :) ntz ntz ntz ... mai predai lectii de prostie? unde am pomenit eu de interne? :) ai prins curaj acu ca nu mai joc? las ca poate imi fac timp dupa sarbatori si bag putin iar spaima in voi :) asa de dragul vremurilor apuse ca ati uitat se pare cum e sa plecati cu coada intre picioare din discutii in contradictoriu cu mine

discutiile contradictori cu tine....mai usor il fac pe Papa sa inteleaga ca nu exista dumnezeu....
 

DeletedUser

te rog nu mai devia de la subiect si pune cu highlight sau bold sau ce vrei tu unde am comentat eu de interne

P.S. daca nu vrei discutie in contradictoriu de ce iti bagi nasul si ma provoci? :D
 

DeletedUser

te rog nu mai devia de la subiect si pune cu highlight sau bold sau ce vrei tu unde am comentat eu de interne

P.S. daca nu vrei discutie in contradictoriu de ce iti bagi nasul si ma provoci? :D

fara suparare, te provoci singur... panzerica, "lauda de sine nu miroase a bine". Ca fapt divers doar... Nu ma cunosti, nu te cunosc, nu ne cunoastem toti pe forum.


In alta ordine de idei, haideti sa nu mai facem afirmatii si sa pastram forumul extern fara frustrari/jumatati de masura/arogante. Putem scoate in evidenta si altele, nu doar mici erori pe care le facem inGame toti.

Stim bine toti ca acele statistici arata gradul de inactivitate al unui trib, calitatea conducerii de a vedea inactivii din tribul advers, tickete, sate in rosii cucerite din mijlocul marii albastre...


Lasati-o balta, nu are rost sa fim zei, nu acum, nu aici. Cand o sa se filtreze aceasta lume detot vom vedea ce si cum.

Daca ma insel, va rog sa imi spuneti intr-un mod furmos, fara sa ma luati peste picior sau sa va expuneti calitatile de zei.
 

DeletedUser

Nu ma cunosti, nu te cunosc, nu ne cunoastem toti pe forum

Nu mai spune propozitii pe care nu esti in stare sa le pui in aplicare... si daca ma mai enervezi mult poate intru pe joc sa iau mesajele alea cu tine cand te bagai ca musca in cacat :)

si cu asta inchei discutia cu tine zipppolino
 

DeletedUser31557

nimeni nu a deviat de la subiect exceptie facand raulica1997 si tu:),hai mai norbi nu te mai ambala:)
 

DeletedUser

te rog nu mai devia de la subiect si pune cu highlight sau bold sau ce vrei tu unde am comentat eu de interne

P.S. daca nu vrei discutie in contradictoriu de ce iti bagi nasul si ma provoci? :D

pai fix tu ai zis...am curaj acuma ca ai iesit tu din joc...=))=))=))
 

Deleted User - 1621757

seara buna,
panzere am o rugaminte la tine fa si tu oficial pe ce cont joaca ciochistu asta de raulica ,ca din gura da mult si vreau sa vad si pe harta ce stie si sa ii inchidem noi gura putin
daca nu vrei sa faci public numele lui lasa un pm pls ;)
 
Sus