Razboaiele L30

DeletedUser42487

Eu chiar nu va inteleg... de ce nu va aratati voi cat sunteti de grozavi pe harta?
Ca din gura toti stiti sa va dati rotunzi...
 

DeletedUser42932

Te faci de ras...si tu si gasca ta de tradatori. cate din conturile care le-ai scos din trib, sunt ale tale cu tot cu parola?

dimpotriva omule, singurul care o face esti tu imi place ca sari peste subiect... adevarul doare cand atingi coarda sensibila. incearca sa accepti prezentul, stiu ca gestul meu si a ,,conturilor mele'' a fost unul neinteles de tine, stiu ca undecided si-a diminuat dezvoltarea (probabil ca veti sarii pe barbare/interne) ce-i drept nucleul twlului ramane intact, fapt sustinut de ultimul organizat pe mine, cand ati pierdut mai multe sate decat ati cucerit dar asta-i alta poveste care o putem discuta pe privat, forumul nu este pentru spam din lucruri astfel de marunte
 

DeletedUser

Te duce prea putin capul ca sa iti mai raspund la provocari. Daca aveam caracterul tau, dadeam stergere de mult. Dar m-am intors ca am zis ca am cu cine sa joc, nu am crezut ca s-a umplut jocul de c****
 

DeletedUser42487

SIncer... nu va dau mai mult de 3 zile sa o luati rau de tot in jos si locul 1 sa fie doar amintire pentru voi...
 

DeletedUser42593

Te faci de ras...si tu si gasca ta de tradatori. cate din conturile care le-ai scos din trib, sunt ale tale cu tot cu parola?

Hey
Gata...
Fa ticket daca il banui de ceva...
TWL a reaparut pe harta ? Nici nu am disparut ca sa ** despre asta...
In fine...Undecided se pare ca a inceput sa isi concedieze jucatorii.
Hancila mare jucator sitter la kkmare a scos contul din trib ca sa nu piarda la statistica razboiului.
Mare caracter in acelasi timp...nu mai aducem in discutii alte chestii care l-ar umple de "de toate"...
Spor la treaba la toata lumea !
La multi ani !
Si asa cum procedeaza cei din Undecided asa cred ca o sa procedez si eu.
Cine doreste sa lupte impotriva lor,cu mic cu mare va asteptam ca sa ne fiti aliati sau pna pe harta contra acestor "parveniti".

Cya !
 

DeletedUser42487

Nimic neasteptat... e usor sa ajungi sus... sa tii in frau toti jucatorii aia e foarte dificil... mai ales cand toti au venit de dragul de a fi in tribul de pe locul 1, iar acum la greu dau fuga imediat la altii.
 

DeletedUser39475

Sa sti ca pare, dar nu-i usor nici sa ai trib de locul 1. :) Sa-l mentii, intradevar, e mult mai greu.
 

DeletedUser37982

SIncer... nu va dau mai mult de 3 zile sa o luati rau de tot in jos si locul 1 sa fie doar amintire pentru voi...

vorbeste decat in cunostinta de cauza. suntem aici, nu fugim nicaieri. este rosu pe langa, putem ataca in toate directiile. ce va stresati atata?
ne dati 3 zile sa disparem de pe harta. tribul asta nu sta in 5-6 jucatori care cand dau de greu fug dintr-un trib in altul, asa cum au facut cei din inqizitors, si vor fugi mereu, care stau in trib doar ca sa se puna pe picioare si asteapta momentul oportun sa tradeze, caracterul unde mai este?
onoarea s-a dus de mult sau nu exista pt asemenea specimene.
in trib vor ramane doar cei cu onoare si coloana vertebrala, restul sunt liberi sa plece, asa cum au venit.
 

DeletedUser37982

hayha, ai uitat ca acum o saptamana te milogeai de toti din trib sa facem un pna?
inca mai am discutiile. acum ati prins glas?
pana acum nu mai erati zmei, erati mielusei. n-aveti voi grija ca undecided nu pica, apelati la orice fel de tertipuri ca sa mai continuati pe harta inca putin
tribul vostru s-a umplut de jucatori cu o personalitate indoilenica, dar este bine ca ne-ati scapat de ei. daca nu tradau acum tradau peste 1 luna, 2 ,3, pt ca numai asa stiu. va doresc succes cu ei, faceti bors cu ei. dar indiferent de ce se intampla pe noi tot nu ne dezbinati, nucleul ala care joaca inca de la inceputul lumii
 

DeletedUser42487

Chestia cu milogeala pentru diplomatie vad ca se aplica la multe triburi... asa ca uneori tacerea e de aur.
 

DeletedUser

Legat de jucatorul kkmare pe care il inobilati voi cu atata graba, nu e nimeni sitter la el dragilor, ala este contul lui George Catali, marele jucator care a ajuns pe 1 la aparatori datorita colegilor care si acum au sprijin in drum spre el. kkmare era spionul lui Catali in INQ, acum ca a plecat, e normal sa il inobileze, mai ales ca jucatorul respectiv nu mai joaca de cateva saptamani. Acelasi mare jucator Catali care deja a pierdut 1 sat.
Symo, cum a zis si arres, va multumim ca ne-ati scapat de ei dar am si eu 2 intrebari:
1. ce te face sa crezi ca si voua nu va vor face aceeasi figura?
2. te-a refuzat toata lumea pe joc cand ai incercat sa faci aliante impotriva nostra de ai inceput sa ceri aliante pe forum?
 

DeletedUser

Si vad ca putini isi aduc aminte ca -A- (-?-) era pe primul loc si inainte sa vina scursurile din INQ, care acum si-au luat talpasita dupa ce si-au refacut trupele. Si tribul ajunsese acolo datorita cuceririlor de la INQ si altii, nu datorita recrutarilor, pentru ca majoritatea jucatorilor sunt in -A- sau -AA- de la infiintarea acestor triburi. Pe aceea care nu vad aceste lucruri ii rog sa consulte inca o data clasamentul sa vada unde suntem acum, dupa plecarea marilor jucatori, iar pe unii dintre ei, sa se uite si peste 3 zile sa vada cat de mult am picat.
 

DeletedUser32745

Lovitura sub centura=))

Pinochio ai prins glas? Ai uitat cat de umil erai cand ti s-a intins o mana si ai fost acceptat la noi? Ai uitat ca nu stiai cum sa ne mai ridici in slavi si cum ii injurai pe unii dintre fostii si actualii colegi? Ai stat prea mult timp in genunchi si cu capul plecat pt a te da drept.
Te mai dai si mare razboinic? Ai satele pline de defensiva si te lauzi ce mare jucator esti?
 

DeletedUser

Am actionat singur si am ales varianta a3a (de aseamenea cea mai nebuneasca) si am inceput sa pregatesc terenul. Putini ati inteles dece s-a destramat tribul TWL, este un subiect mai indelungat dar il pot rezuma la un singur om > la mine. alex neiinfricatul ii se zice sau gigi becali 2 ...... nu ii mai baga in seama bogdane ca el si cu simo 2 oameni de ..... si fara caracter . asa este cine se aseamana se aduna
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Astept de la voi mai mult respect si mai multa decenta in postarile de aici. Daca nu voi gasi, nu va asteptati sa va ofer prajituri...ci altceva :).
 

DeletedUser37982

Ca agresor
Loc Numele tribului Cucerit
1 AIUREA 48,51 Mil.
2 ScitimusRomanem 45,04 Mil.
3 Tribe of Legend 36,11 Mil.
4 THOR 25,21 Mil.
5 Tribal Wars Legends 24,72 Mil.

asa sta clasamentul inamicilor invinsi ca agresor. de asta stau multi si se uita in sus. dovada ca noi am tot atacat si o sa tot atacam, sa moara dujmanii de ciuda.
indiferent la ce tertipuri apeleati pe noi nu ne desfiintati!
 
Sus