Discutii libere Special 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
eu sunt doar asa in trecere, dar observ ca degeaba am intrat pe aici...gicu e banat...hai pa :))
 

DeletedUser

Haideti fratilor cu inchiderea lumii si dati drumul altei speciale ca stau oamenii pe tusa si se plictisesc...nu mai e nicio miza de o luna de zile.Incep prietenii alte jocuri si ramaneti pe triburi doar cu barbarii.
 
Scor reacție
209
Implicit Închiderea lumii speciale!

Dragi jucători,

Faza de închidere a lumii speciale se va declanşa în data de 15-01-2013 prin închiderea lumii la înregistrări şi dezactivarea posibilităţii de restart, şi va dura până în 30-01-2013, timp în care jocul se va desfăşura normal.

În data de 30-01-2013 vom închide această lume.


Premiile pentru câştigarea acestei lumi vor fi:

Locul 1 - 1000 puncte premium
Locul 2 - 800 puncte premium
Locul 3 - 600 puncte premium

Totodată vom acorda fiecărui membru al tribului câştigător câte 200 de puncte premium.

Doar v-am zis ca mai dureaza, mult si bine.
 

DeletedUser42201

da, da daaaaaa :D noua ne cam expira premiumu inainte de data aia, cam la peste juma de trib... asa ca o sa fie aproape o luna cu login saptamanal pe speciala :D
 

DeletedUser

:))) cea mai tare faza....va atacati ca noobi ca sa cresteti la inamici invisi insa niciun jucator din top la inamici invisi nu o sa primeasca ceva...jucatori ca prea finuta si anonymusm@ny@x ati ajuns sa va atacati ca noobi si sa fiti de cacao :)) sunt sigur ca mai ar fi urmat multi jucatori insa cu aceasta decizie din partea celor de la INNO nu o sa mai aveti ocazia sa aveti acest complex :))
 

DeletedUser42201

:))) cea mai tare faza....va atacati ca noobi ca sa cresteti la inamici invisi insa niciun jucator din top la inamici invisi nu o sa primeasca ceva...jucatori ca prea finuta si anonymusm@ny@x ati ajuns sa va atacati ca noobi si sa fiti de cacao :)) sunt sigur ca mai ar fi urmat multi jucatori insa cu aceasta decizie din partea celor de la INNO nu o sa mai aveti ocazia sa aveti acest complex :))

tu vezi-ti de barbarii tai de la margine, nu te agita aiurea ca nu esti pepsi
 

DeletedUser

tu vezi-ti de barbarii tai de la margine, nu te agita aiurea ca nu esti pepsi ...te simti prost ca ti s-a spus un adevar?...stiu,adevarul intotdeauna naste controverse :))) felicitari pt inamici,cate sate de deff si-au spart pe tine? :)))
 

DeletedUser28967

macar aia cu 64 de sate cu 300p poate sa stea linistita ca nimeni nu o sa-i ia satele :) :))) va sta mai mult pe teren decat voi..
 

DeletedUser

eu sunt doar asa in trecere, dar observ ca degeaba am intrat pe aici...gicu e banat...hai pa :))

Mah negrule eu am venit din vacanta si la propriu si la figurat asa ca astia degeaba m-au banat :D Maine iti povestesc Aventurile Frizerului prin Europa . Prin ce peripetii am trecut pe Rue d'Aerchot ,celebra strada cu "fetite la vitrina" plus ca era sa intru in scandal cu niste ciori de-alea urate si drogate . Pe langa negrii aia ,tiganii nostrii sunt ingerasi. Chiar si marocanii sunt mai cumsecade ...hahaha
Acum intrebarea zilei : Oare mai am vreun sat la americani?!!! :D
 

DeletedUser

Si cine nu te lasa? Bine cain sfarsit se da restart la speciala...sper ca de data asta sa numai am parte de noobi care dau dizolvare trib in plin razboi cu jumatea cealalta de harta :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus