Razboaiele lumii 31

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

"Membru TJ
oricum eu mai stau putin la astia
e vrajeala mare
imi fura rezervarile )
aia din conducere sterg rezervarile si iau ei satele
cica"era rezervat de mine"
dupa ce spargi turpele
"

Sa vina respectivul, daca chiar este membru T-J sa-mi arate si mie ce rezervare i s-a sters lui dupa ce si-a rupt trupele.
Veniti iar cu niste tactici jenante...

florinel the lord of war iti multumim pentru grija pe care o arati vis-a-vis de tribul nostru si pentru impartialitate, daca spui tu. Noi facem bine.
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
209
O sa-i mai cer detalii daca tii mortis. N-avea de ce sa minta. Din 5 prieteni pe care ii am in TJ, niciunul nu e multumit de conducere, de organizare, de cum ganditi jocul. Te-as ruga sa nu-mi mai vorbesti de tactici jenante ca va cred in stare. La fel se facea si in Strumf si de aceea au renuntat multi jucatori buni; apoi s-a hotarat sa se faca alt trib, fara Caretaker si conturile lui. N-aveti topic de plangeri, reclamatii, propuneri pentru conducere etc?

In NOFA nu cunosc pe nimeni, Cataline. Ii apreciez ca au avut curaj sa trimita RS-ul (cu zecile de suporti) pe lumea cealalta. Pe cand voi evitati razboaiele, recrutand ;).
 

DeletedUser

pana una alta o statistica, pacat ca sa dizolvat mrc ca arata mai frumos.

Parte 1:
Triburi: EoEL, EoEL-A
Parte 2:
Triburi: C D, C D 3, :)

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 346
Tabăra 2: 199
Diferență: 147

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 56
Tabăra 2: 4
Diferență: 52

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,045,913
Tabăra 2: 296,789
Diferență: 749,124

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 222,355
Tabăra 2: 9,970
Diferență: 212,385

chart


dar ma rog tribul eoel e un trib mic, are dusmani marunti si mici insa asta e..in ultimile 24h la o actiune mai organizata:
Parte 1:
Triburi: EoEL, EoEL-A
Parte 2:
Triburi: C D, C D 3, :)

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 8
Diferență: 15

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 0
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 96,184
Tabăra 2: 19,813
Diferență: 76,371

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41,705
Tabăra 2: 0
Diferență: 41,705

chart
 

DeletedUser

vaaaai. am ajuns subiect de discutie...sincer tot ce am citit pana acum, mi se par comenarile unor frustrati, nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar asta e punctul meu de vedere, a 2-a problema, tj-ul este intr-o continua organizarea, prea putin ma intereseaza lucrurile ce se spun despre noi, si felul in care suntem vazuti in ochii vostri. Important e ca noi stim ce avem de facut, iar lumea abia acum se formeaza :)

si acum sa imi dau singur replica, ca sa nu va mai chinuiti..

stiu ca stiti ce aveti de facut, inobilati toti jucatori din trib, si fuzionati cu toate triburile de langa voi, pana veti albastri harta :)
apoi veniti pe forum in ropote de aplauze din partea celor 20 de academi pe care le-ati format de frica, ca sa nu va rupeti trupele pe satele inamicilor.

iar eu va voi da inca un reply . CORECT :D
 

DeletedUser

O sa-i mai cer detalii daca tii mortis. N-avea de ce sa minta. Din 5 prieteni pe care ii am in TJ, niciunul nu e multumit de conducere, de organizare, de cum ganditi jocul. Te-as ruga sa nu-mi mai vorbesti de tactici jenante ca va cred in stare. La fel se facea si in Strumf si de aceea au renuntat multi jucatori buni; apoi s-a hotarat sa se faca alt trib, fara Caretaker si conturile lui. N-aveti topic de plangeri, reclamatii, propuneri pentru conducere etc?

In NOFA nu cunosc pe nimeni, Cataline. Ii apreciez ca au avut curaj sa trimita RS-ul (cu zecile de suporti) pe lumea cealalta. Pe cand voi evitati razboaiele, recrutand ;).

Exista topic de propuneri dar acei prieteni ai tai ar fi trebuit sa stie. Iar daca suntem asa prosti conducatori, n-au decat sa plece, nu tin pe nimeni cu forta.
Si sa-si faca ei trib si sa-l conduca. Atunci discutam.
Daca faceam magarii, era cam putin probabil sa stea atitia jucatori de valoare in T-J ca sa sufere, sa le sterg eu rezervarile si sa iau sate curatate de ei. Ca eu n-am trupe... de...
Intre timp, nu ne mai crede tu in stare de nu stiu ce, atata vreme cat n-ai idee despre ce e vorba. Dar ca sa-ti spun drept, putin ne pasa noua de ce crezi tu. Sa fii iubit!

In legatura cu razboaile, ramane de vazut cat de evitanti suntem.
 

DeletedUser

30, 31, aceeasi poveste. Academii peste academii.
Nu conteaza ca ataca pe bonus de noapte sau ca strica cate 10 fulluri pe moral 50-60%, ca intai trimit curatarea si peste o ora ajung si nobilii cu cate 100 de topoare, ca trimit nobil cu 100 de lancieri si alte chestii minore. Conteaza doar ca au puncte, ca au fost harnici si au strans toate barbarele de pe harta, conteaza doar ca sunt noobi. Doar dau bine la clasament.
Apoi ii vezi pe acesti mareti conducatori cum ies pe extern si se falesc : "Am invins! Noi si inca 3-4 academii." :rolleyes:


daca suntem cuminti, poate ne vor invata cei din nofa cum sa atacam...

aaaaaaaaap.png
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
209
La aliatii ESHOCK am vazut mai rau :)). Gata, eu nu mai intru in polemici cu voi pe aici. Din partea mea, puteti recruta si Eshock si Old.
 
Ultima editare:

LadyLethal

member
Scor reacție
143
daca suntem cuminti, poate ne vor invata cei din nofa cum sa atacam...

aaaaaaaaap.png


Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-17.9%


Moral: 100%Agresor: Palexi
Origine: Palexi 005 (543|499) K45




Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-22.5%


Moral: 100%
Bonus de noapte pentru apărătoriAgresor: Palexi
Origine: Palexi 011 (518|481) K45

Număr: 1725 2477 561 0 247 0 0 0 0 0
Pierderi: 1725 2477 561 0 247 0 0 0 0 0




Număr: 6 0 388 0 112 0 45 0 0 3
Pierderi: 6 0 388 0 112 0 45 0 0 3


Terente v-a spart un blindaj de 30k lanci 30k spade.Asta de la voi a dat cu toata apararea pe bonus,cica vrea sa ajunga langa noi.Ii dau eu sat si ii scad si adeziunea lui Palexi,poate asa ajunge langa noi:D
 

DeletedUser

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-17.9%


Moral: 100%Agresor: Palexi
Origine: Palexi 005 (543|499) K45




Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-22.5%


Moral: 100%
Bonus de noapte pentru apărătoriAgresor: Palexi
Origine: Palexi 011 (518|481) K45

Număr: 1725 2477 561 0 247 0 0 0 0 0
Pierderi: 1725 2477 561 0 247 0 0 0 0 0




Număr: 6 0 388 0 112 0 45 0 0 3
Pierderi: 6 0 388 0 112 0 45 0 0 3


Terente v-a spart un blindaj de 30k lanci 30k spade.Asta de la voi a dat cu toata apararea pe bonus,cica vrea sa ajunga langa noi.Ii dau eu sat si ii scad si adeziunea lui Palexi,poate asa ajunge langa noi:D

in nici un caz nu a, atacat sa ia sate la granita, pt ca palexi s=a lasat de joc si a trimis trupele alandala, ca sa te lamuresc si cu asta :p
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Ce altceva decat o explicatie penibila din partea voastra?:D Se lasa zëci de jucatori dar nu fac asa ceva,mai ales intr-un trib cu pretentii ca al vostru.Urat e ca iesiti si latrati despre altii si cand o faceti voi e strategie:)
 

DeletedUser

!onutZzZ Bine mai, te apuci tu si dai din casa? De ce nu-i lasi sa se bucure ca nu stim sa jucam?????
Eu am tacut, am ras ca nimanui nu i-a trecut prin cap sa se uite pe tw Stats :)))))))))))))))))))))))))))))

Daredevil MephistO si eu am dat candva cand voiam sa-mi schimb satele, un full aparare poate sa faca ceva pagube daca nu-i aparat satul cum trebuie. Dar cand vrei sa schimbi trupele, bine e sa dai peste un sat aparat :))

LadyLethal Da' la voi toti aia de atacara asa intr-un mare fel, se lasa de joc? Nu de alta dar sa stim si noi...
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
!onutZzZ Bine mai, te apuci tu si dai din casa? De ce nu-i lasi sa se bucure ca nu stim sa jucam?????
Eu am tacut, am ras ca nimanui nu i-a trecut prin cap sa se uite pe tw Stats :)))))))))))))))))))))))))))))

Daredevil MephistO si eu am dat candva cand voiam sa-mi schimb satele, un full aparare poate sa faca ceva pagube daca nu-i aparat satul cum trebuie. Dar cand vrei sa schimbi trupele, bine e sa dai peste un sat aparat :))




LadyLethal Da' la voi toti aia de atacara asa intr-un mare fel, se lasa de joc? Nu de alta dar sa stim si noi...


Dar tu cand ai atacat intr-un mare fel de ce nu te-ai lasat de joc?De ce naiba aveai lanci pe satele de atac doar tu stii:))Si nobili dati la 3 secunde..ai trimis repede def ca iei sat:)))))

Ps Lasa externu,vezi ca ti se impute mamutul
 

DeletedUser

LadyLethal Femeie, aveam 100 de lanci de la inceputul jocului, ce-i cu tine?????????????
Aveam 1000 de lanci pe sat de atac? Of, mare jucatoare! Ce punctaj are mare sefa, ne-ai dat gata!

Si au fost 2 secunde intre nobili, sunt unii care mai au probleme cu netul. Gata, acu' suntem toti noobi!
Macar sa te tina balamalele sa fii tu nooba asa cum sunt eu. Si aici si pe 30 mai mult de 17 sate nu te-a tinut sa iei. Si noroc cu aia de pe langa tine. Ca o cizma ataci.
Pai cand in viata ta te vei compara tu cu mine ca jucatoare? Sa mai treaca 100 de lumi sa ajungi, poate.
 

DeletedUser

Usurel baieti si fete, usurel !:D

Pai mi-a sarit mustarul, daca asta e jucatoare ce dracu' a ajuns jocul asta?
Sa-mi arate ea mie, doamna INTEMEIETOARE cand vreodata pe vreo lume a fost ea in top 20?
Pana una alta eu la agresori sunt pe locul 20 si chiar nu am atacat cine stie ce in ultima vreme, ea e pe 222 in momentul asta.

Auzi, ca aveam 100 de lanci pe sat de atac! Si-a facut socoteala cat ocupa alea in ferma? Din cauza alora 100 si ceva nu luam satul!
 

DeletedUser

Dai cu mici daca ti-a sarit mustarul. Spre deosebire de voi ea chiar organizeaza tribul, nu are asa mult timp sa si joace asa ca ciocu' mic, ca nu joaca 2 persoane cum sunteti voi.
 

DeletedUser32395

mda..asta este adevarata statistica:

Parte 1:
Triburi: FameJr, Fame, T-J, T-J B, T-J A
Parte 2:
Triburi: OT, NOFA, FRM, FRM2, OT=AC

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 63
Tabăra 2: 60
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 326,576
Tabăra 2: 334,800
Diferență: 8,224

chart
 

DeletedUser43204

Pai mi-a sarit mustarul, daca asta e jucatoare ce dracu' a ajuns jocul asta?
Sa-mi arate ea mie, doamna INTEMEIETOARE cand vreodata pe vreo lume a fost ea in top 20?
Pana una alta eu la agresori sunt pe locul 20 si chiar nu am atacat cine stie ce in ultima vreme, ea e pe 222 in momentul asta.


asta este diferenta dintre voi doi,ea pune pe primul loc tribul in timp ce tu te pui pe tine :eek: .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus