Discutii Libere L31 !

DeletedUser

au ramas toti nelamuriti de faza cu matematica, + cu + da plus - cu - da tot plus - cu + da minus, - cu X da.....hmmm da si el ceva :)))
 

DeletedUser38225

Lasa bre asta, eu numai vad o latratoare pe aici.. unde este ea lady lethal sa ne povesteasca despre maretul nofa si cine e acel trib pe aceasta lume? nu am mai vazut postari nofa pe extern.. ce se intampla oare?
 

DeletedUser

Iti zic eu cine e NOfa e tribul care tia inobilat doua accounturi:).
Sincer mult respect pentru artemis ca nu jigneste la fiecare fraza, insa cataline eu cred ca ai fi mai inspirat daca ai tacea si nu ai fi atat de rau in declarati, pe harta sa dovedit a fi ceva usor pentru nofa.
 

DeletedUser38225

Eu zic ca mi-a innobilat 3, as fi vrut sa te vad pe tine sau pe orice alt spartan al triburilor in situatia mea si ce facea mai mult ;) asta ca sa nu zicem ca a fost strategie si restu ( ca de zice lumea ca ma scuz ), oricum vom vorbi mai in detaliu despre ce si cum, dar toate la timpul lor, momentan noi astia din T-J ne incalzim :D
 

DeletedUser

Iti zic eu cine e NOfa e tribul care tia inobilat doua accounturi:).
Sincer mult respect pentru artemis ca nu jigneste la fiecare fraza, insa cataline eu cred ca ai fi mai inspirat daca ai tacea si nu ai fi atat de rau in declarati, pe harta sa dovedit a fi ceva usor pentru nofa.

Iti multumesc pentru laude. Dar am sa te contrazic in legatura cu stirbucatalin, i-au innobilat un cont. Din ce stiu eu e interzis sa ai mai multe... Si acel cont era in NOFA cu toate satele, izolat de tribul nostru. La vremea aceea ar fi fost destul de rusinos pentru ei sa nu reusasca asta.
florinel - Ar fi fost fair din partea ta sa adresezi aceste cuvinte si acelor din NOFA atunci cand au declansat acest scandal cu vorbe mai putin dragalase.
Asta nu inseamna ca trebuie blamat un trib intreg, oricare ar fi el, indiferent de politica pe care o face conducerea sau de matrapazlacurile pe care le poate face un singur jucator.
 

DeletedUser

Iti multumesc pentru laude. Dar am sa te contrazic in legatura cu stirbucatalin, i-au innobilat un cont. Din ce stiu eu e interzis sa ai mai multe... Si acel cont era in NOFA cu toate satele, izolat de tribul nostru. La vremea aceea ar fi fost destul de rusinos pentru ei sa nu reusasca asta.
florinel - Ar fi fost fair din partea ta sa adresezi aceste cuvinte si acelor din NOFA atunci cand au declansat acest scandal cu vorbe mai putin dragalase.
Asta nu inseamna ca trebuie blamat un trib intreg, oricare ar fi el, indiferent de politica pe care o face conducerea sau de matrapazlacurile pe care le poate face un singur jucator.

Artemis in opinea mea pe acest joc cei care jignesc persoanele nu au ce cauta. Eu unu niciodata nu lingusesc pe nimeni si vreau sa fiu sincer cu toata lumea, crede-ma ca si pe mine mau injurat uni bine si apoi doreau invitatie in trib:))...oricum la inceputul razboiului erau prea incinse ambele tabere, oricum felicitari pentru ultima saptamana ca sunteti e plus la statistica , sper sa fie un razvoi frumos fara jigniri doar cu rapoarte si comentari strict legate de joc:)
succes ambelor tabere...
 

DeletedUser18817

Daca e sa fim rai in continuare, ma bucur ca am vazut mai devreme un post scris corect gramatical al unui "mare user". Peace.
 

DeletedUser43203

Iti multumesc pentru laude. Dar am sa te contrazic in legatura cu stirbucatalin, i-au innobilat un cont. Din ce stiu eu e interzis sa ai mai multe... Si acel cont era in NOFA cu toate satele, izolat de tribul nostru. La vremea aceea ar fi fost destul de rusinos pentru ei sa nu reusasca asta.
florinel - Ar fi fost fair din partea ta sa adresezi aceste cuvinte si acelor din NOFA atunci cand au declansat acest scandal cu vorbe mai putin dragalase.
Asta nu inseamna ca trebuie blamat un trib intreg, oricare ar fi el, indiferent de politica pe care o face conducerea sau de matrapazlacurile pe care le poate face un singur jucator.

Adica sta Xander pe extern, inobilat de o luna si nu mai are macar un cont pe joc? Iti spun eu pe care cont joaca sau o lasam asa...???
 

DeletedUser

Cred ca razboaiele sunt mai mult verbale pe aici...vezi daca numai esti tu mare moderator pe aici...lumea isi face de cap...lipseste mana ta ferma si autoritara.
[Pamflet] =))))=))))
 

DeletedUser41217

bună, eu nu am timp de mine, ca să nu mai zic că nu am timp de joc...dar la o plictiseală mai dau o răsfoire de forum, să văd ce mai e
 

DeletedUser

Pai pe forum sunt aceleasi conversatii , iia din top se cearta intre ei si iia mai micuti rad de ei , eu m-am lasat de lumea asta :)) imi ajunge lumea 30 , nu am atata timp liber sa ma ocup ca lumea de 2-3 lumi
 
Sus