Another natural born smecher..

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Brav jucator quz0r am sa iti explic cateva lucruri essentiale la care raspunsurile tale nu vor putea avea efect !

Ai fi putut doar sa iti faci un alt cont cu care sa joci acest joc si sa te distrezi cum face orice jucator din lumea 32 , insa tu doar ai intrat cu numele, iar asta nu dovedeste nimic bun la adresa jucatorilor de rand.

Imi pare rau ca o spun insa sunt mai multe obtiuni prin care se va vedea ori nu contributia ADMINILOR in ajutor pentru tribul IBIDEM! Obtiunile se regasesc in trofee pentru ca trofeele spun totul despre acel jucator lasand la o parte punctele premium cu care nu am fost de acord atat timp cat nu au reprezentat niciodata un avantaj pentru cei ce nu au avut sansa ori bani sa isi cumpere aceste puncte - inca o data au adus in vedere INNOGAMES ca numai "bogatanii" si-ar procura ori juca acest joc in favoarea lor. - ceea ce nu mi se pare corect !


SPOR LA JOC ! SI MULTA BAFTA !

Ia mai scuteste-ma cu adminii ca-mi sare tandara! Ce bunica mea va legati de noi? Suntem mai prejos de voi? Ce tot vreti atata? Am venit la usa ta, stimabile, sa cer o tigara sau o felie de paine? Imi platesti tu factura la energie? Cine esti de-ti permiti sa ma faci neserioasa, necinstita, sau cum iti mai trece prin minte? Nene trofeu, ai si gasit cum sa dovedesti ca adminii isi baga coada pe lumea asta. Auzi la el!!!!!! Uitati-va la trofee, fratilor. Ptiu! Aici sunt jucator si am dreptul sa joc! Nu-ti place parfumul meu? Te manjesti jucand pe aceeasi lume cu mine? Uite-te, in puii mei, la clasament, si la trofeele mele, daca tii neaparat, ca-s publice si dovedeste-mi cu ele ca fac matrapazlacuri.


Primul lucru care ni l-a zis raka, la fiecare, cand a auzit ca jucam a fost sa fim atenti ce facem ca ne arde de ne merg fulgii!! Si tu vii si-mi spui ca demonstrezi cu trofee ca suntem favorizati?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Brav jucator quz0r am sa iti explic cateva lucruri essentiale la care raspunsurile tale nu vor putea avea efect !

Ai fi putut doar sa iti faci un alt cont cu care sa joci acest joc si sa te distrezi cum face orice jucator din lumea 32 , insa tu doar ai intrat cu numele, iar asta nu dovedeste nimic bun la adresa jucatorilor de rand.

Imi pare rau ca o spun insa sunt mai multe obtiuni prin care se va vedea ori nu contributia ADMINILOR in ajutor pentru tribul IBIDEM! Obtiunile se regasesc in trofee pentru ca trofeele spun totul despre acel jucator lasand la o parte punctele premium cu care nu am fost de acord atat timp cat nu au reprezentat niciodata un avantaj pentru cei ce nu au avut sansa ori bani sa isi cumpere aceste puncte - inca o data au adus in vedere INNOGAMES ca numai "bogatanii" si-ar procura ori juca acest joc in favoarea lor. - ceea ce nu mi se pare corect !


SPOR LA JOC ! SI MULTA BAFTA !

Alooo , nenea dodge.mod.n00b , tocmai tu iei apararea tribului tau ? chiar nu ai deloc rusine ? cata falsitate in lumea asta.

Slavite DividE ET ImperA , da niste balade , poeme nu ne puneti cu dumneavoastra ? regret ca va informez , insa daca nu aveti asa ceva , nu sunteti nici celebru nici zmeu si mai presus de toate nici JMECHER ( ciumec ai uitat sa spui ca esti )

Daca tot ati declarat razboi , ati atacat vre-un admin din ala ? ca doar
This is the war ''Admin vs Player'' se numeste chestia aia si deja au trecut 4 zile .
 

DeletedUser

Voi ati pierdut din vedere esenta topicului facut de mine insumi .. Aici nu discutam despre cat de slab este acel Divit Et Impera aka Gabriel Cotabita, ci despre maretia si vitejia incomensurabile de care bravul meu coleg, Alexandru, a dat dovada in lupta, castigand cu o modestie fara de un termen de comparatie!

chiar asta vroiam sa zic si eu..adica aici era vorba despre acel raport..si te intreb pe tine care ai facut topicul..te intereseaza cumva razboiul astora..pe mine unu ma lasa rece

Sa curga banurile sa se penalizeze punctele.. e spam si haos in za haus :D

sunt foarte bucuros ca pe aici a curs cu puncte si alte chestii...e bun haosul asta =))
te fereste de belele :D
 

DeletedUser

Cotabita nu e cel de pe speciala ce a fost bagat la interne pt ca era mai prieten cu dusmanii decat cu colegii?:)

Mie ce admin mi-a bagat trofee ca nu am fost pe faza? :)
 

DeletedUser42974

plictisitor plictisitor plictisitor =))))))))) fa dau eu ceva funy imediat , ca sa vedeti cine e ajutat de admini =))


citez dintrun mesaj al domnului colonel 74 : o intrebare..cum dumnezeu ai atata resurse..ca eu nici cu script nu am atataa,plus ca am si pp si ptr resurse si steag de resurse...si nimik..nu mai pun ca sunt on mai tot timpul...este o intrebare..


deci nu va mai agitati atat , in timp ce voi acuzati adminii eu bine mersi imi fac *combinatiile necurate * =)))

si apropo , gabriel codabita nu era ala de la tel de canta ????
 

DeletedUser38023

Daca tot ati deschis subiectul si sunteti niste cunoscatori dovediti, va rog sa enumerati metodele prin care adminii pot ajuta jucatorii..

Paranteza: odata m-am imprietenit cu niste admini, iar prietenia s-a racit brusc cand am realizat ca resursele provin tot din mine si farmat..
 

DeletedUser43083

Interesant cum se arata vitejii !
Ma simt celebru, ati ajuns doar sa ma criticati prin penalizari si dume pentru niste adevaruri , adevaruri care nu au adus critici si nici nu am lovit, iar daca am lovit probabil acest fapt va influenteaza gandirea de a imi da peste nas experienta de psiholog si programator.

Penalizati-va singuri, cei ce se simt pentru ca am fost penalizat, oare aceasta nu este si o critica ? Unde sunt psihologii INNOGAMES?
 

DeletedUser

Interesant cum se arata vitejii !
Ma simt celebru, ati ajuns doar sa ma criticati prin penalizari si dume pentru niste adevaruri , adevaruri care nu au adus critici si nici nu am lovit, iar daca am lovit probabil acest fapt va influenteaza gandirea de a imi da peste nas experienta de psiholog si programator.

Penalizati-va singuri, cei ce se simt pentru ca am fost penalizat, oare aceasta nu este si o critica ? Unde sunt psihologii INNOGAMES?

Ia uite unde era psihologul ascuns...ia fa o analiza completa la asta Alooo , nenea dodge.mod.n00b , tocmai tu iei apararea tribului tau ? chiar nu ai deloc rusine ? cata falsitate in lumea asta. dupa cum vorbesti mi se pare ca esti fratele mai mic al lui impera .

Nu imi raspunde nici unul dintre voi la ce am scris mai sus ?
 

DeletedUser43083

Ia uite unde era psihologul ascuns...ia fa o analiza completa la asta Alooo , nenea dodge.mod.n00b , tocmai tu iei apararea tribului tau ? chiar nu ai deloc rusine ? cata falsitate in lumea asta. dupa cum vorbesti mi se pare ca esti fratele mai mic al lui impera .

Nu imi raspunde nici unul dintre voi la ce am scris mai sus ?

Nu are nimeni ce sa iti raspunda, ar trebui sa faci tu o analiza mai intai ! De unde si pana unde ai tu impresia ca sunt fratele mai mic al lui Mihai ?

Voi raspunde doar la intrebarile importante de acum in colo.

Si nu iau apararea niciunui trib, sunt captivat de a privi o lume mult mai mare decat cea a propriului trib, cu toate ca il incadrez si pe el in jocul meu.

As avea o intrebare .. De ce nu va tineti constiinta in piept atat timp cat stiti ca anumite persoane au dreptate ? Nu trebuie sa se simta nimeni amenintat ; mie chiar imi face placere sa vorbesc ganduri si sunt captivat de raspunsuri monotone. (iarasi va spun ca nu critic , vorbesc cu propria persoana, sunt un om putin sarit din normalitate)
 

DeletedUser38023

Va amintesc pentru a doua oara: acesta este un topic in care trebuie sa il laudam pe Alexandru, colegul meu.
 

DeletedUser

Felicitari Alexandru , daca l-ai invins pe zmeu in prima runda inseamna ca tu esti Greuceanu , nu ?

Dar constiinta ta ce face (ai asa ceva ? ) cand vezi Alooo , nenea dodge.mod.n00b , tocmai tu iei apararea tribului tau ? chiar nu ai deloc rusine ? cata falsitate in lumea asta. ? stii foarte bine la ce ma refer .


De unde si pana unde ai tu impresia ca sunt fratele mai mic al lui Mihai ?
Amandoi va ridicati osanale .

sunt un om putin sarit din normalitate
putin ?

voda88 ian 29,2013 23:52
Cred ca iti cam pierzi timpul iar in curand si trupe ) am uitat sa le scot pe alea lualale-ar mama naibii , da se fac ele incet incet

Dodge.MOD.n00b ian 30,2013 08:01
0_o

voda88 ian 30,2013 08:08
Nu le am cu astea , ce inseamma , un ou mic so inu mare ?:)

Dodge.MOD.n00b ian 30,2013 08:09
te pricepi la aceste creatii ? :))))

Dodge.MOD.n00b ian 30,2013 08:10
baga trupe cat de multe, am nevoie de inamici invinsi. :)

voda88 ian 30,2013 08:12
Ma pricep la multe , ziceam in interesul tau , ca de atacat oricum o sa diu destul.

Dodge.MOD.n00b ian 30,2013 08:15
apar catapultele deseara ;)

voda88 ian 30,2013 08:23
Viata e complexa si are multe aspecte

Dodge.MOD.n00b ian 30,2013 08:26
are daca ii daruiesti complexe, ceea ce daruiesti, si primesti :D

voda88 ian 30,2013 08:28
Fals

Dodge.MOD.n00b ian 30,2013 08:28
nu vrei sa accepti pentru ca esti doar ingamfat, pentru ca esti prea strofocat de ceea ce NU vrei sa accepti :D

voda88 ian 30,2013 08:31
Nu mai :)

Dodge.MOD.n00b ian 30,2013 08:32
Atunci de ce crezi ca este fals ce am spus eu ? Cati ani ai ?

voda88 ian 30,2013 08:40
32, lasa ca te lamuresc mai incolo , sunt la servici si sunt cam ocupat momentan

Dodge.MOD.n00b ian 30,2013 08:46
Mi-ai raspuns deja la amandoua intrebarile, multumesc.

voda88 ian 30,2013 09:16
Crezi? De ieri contul e in sitter , proprietarul nu mai joaca ,
.

Dodge.MOD.n00b ian 30,2013 10:07
nu cred , o vad in fiecare zi .... o rutina la care nimeni nu poate sa-i gaseasca raspunsul.

voda88 ian 30,2013 13:16
Ce nu crezi ? Ce vezi ? Ce rutina ? Am scris eu ceva in legatura cu astea ?

Dodge.MOD.n00b ian 30,2013 15:37
nu, nu ai scris insa imi dau seama de personalitatea si logica fiecaruia la un moment dat.

Faptul ca lucrezi neschimbat de rutina de a doua zi continuu te face putin nevazator pentru ce faci asta , pentru ca poate, la un moment dat a aparut obisnuinta acestei manipulari ale maselor de oameni , dar este o manipulare normala, care de altfel se regaseste peste tot.

voda88 ian 30,2013 15:45
Manipulare in ce sens , eu sunt manipulat , ori eu manipulez ?

Dodge.MOD.n00b ian 30,2013 15:48
daca te gandesti la asta , asta si primesti, pentru ca iti doresti ceea ce se vede peste tot.

Dodge.MOD.n00b ian 30,2013 15:53
voda88 a spus:
Cred ca iti cam pierzi timpul iar in curand si trupe ) am uitat sa le scot pe alea lualale-ar mama naibii , da se fac ele incet incet
Viata e complexa si are multe aspecte
ce ai daruit - ai si primit.

acum chiar crezi ca dorintele nu se indeplinesc ?? :D


haide sa ne oprim aici, pui intrebari, dar nici nu ii gasesti sensul.

voda88 ian 30,2013 16:21
Amice , de multe ori intrebarile sunt mai importante decat raspunsurile , tine minte si cugeta putin la asta , apoi , fii atent la cuvinte , la ce inseamna ori ce vor sa insemne , tu nu ai fost deloc atent la ale mele , ori ai fost dar ai un ego imens si nu le-ai dat importanta .

Cum poti spune despre mine ca sunt
Author a spus:
nu vrei sa accepti pentru ca esti doar ingamfat, pentru ca esti prea strofocat de ceea ce NU vrei sa accepti :D
? nu ma cunosti , e greu sa poti spune despre o persoana in viata reala ca o cunosti , daramite aici...

Author a spus:
Dodge.MOD.n00b astăzi la ora 08:26
are daca ii daruiesti complexe, ceea ce daruiesti, si primesti :D
Author a spus:
voda88 astăzi la ora 08:28
Fals
Author a spus:
Dodge.MOD.n00b astăzi la ora 08:32
Atunci de ce crezi ca este fals ce am spus eu ? Cati ani ai ?

este fals fiindca viata oricum e complexa , ca vrei ca nu vrei .
M-ai intrebat cati ani am , si ti-am raspuns , politicos era sa faci si tu la fel.In mod sigur nu ai nici 20 de ani .

Vad ca tot o dai cu ' ceea ce daruiesti, si primesti ' oare ? posibil sa imi scrii din Utopia , asa te-as putea intelege , altfel...

Cat despre manipulare...ce stii tu despre manipulare ? ai catusi de putin barem niste notiuni elementare ?

Author a spus:
voda88 a scris:
Cred ca iti cam pierzi timpul iar in curand si trupe ) am uitat sa le scot pe alea lualale-ar mama naibii , da se fac ele incet incet
Viata e complexa si are multe aspecte


ce ai daruit - ai si primit.

acum chiar crezi ca dorintele nu se indeplinesc ?? :D


haide sa ne oprim aici, pui intrebari, dar nici nu ii gasesti sensul.

Ce inseamna asta ? sunt doua fraze scrise in contexte diferite .
Ce am daruit si ce am primit ? sensul cui ?

Pun intrebari , tu nu raspunzi la ele , in schimb imi scrii TU niste chestii absolut fara sens , ce e asta , monolog ?

Author a spus:
pentru ca iti doresti ceea ce se vede peste tot
te compatimesc , inseamna ca suferi mult „multumirile mici sunt fericiri adevarate. Numai cand esti insetat, fiecare picatura de apa face mai mult decit un diamant.” dar fericirea este relativa totusi .

Sper ca nu o sa faci scurt-circuit .

Dodge.MOD.n00b ian 30,2013 16:33
din contra. Multumesc ! :D
Ti-am spus sa nu te gandesti in nume de rau, multumesc ca mi-ai aratat ceea ce ai gandit.

Varsta nu este importanta, iti spun pentru ca ceea ce conteaza este experienta si logica.

Dodge.MOD.n00b ian 30,2013 16:38
Author a spus:
te compatimesc , inseamna ca suferi mult „multumirile mici sunt fericiri adevarate. Numai cand esti insetat, fiecare picatura de apa face mai mult decit un diamant.” dar fericirea este relativa totusi .

mai gandeste-te putin, tu ai pus intrebarile dupa ce am intrebat eu, oare cui ar trebui sa i se adreseze acest mesaj?!

si nu sunt egoist, nu am cerut nimic. totul este - legea atractiei. Ceea ce atragi - primesti. :)

voda88 ian 30,2013 22:38
te-ai ars oleaca ? ))

Dodge.MOD.n00b ian 31,2013 09:16
care s-a ars ? mie imi plac inamicii invinsi :D

Dodge.MOD.n00b ian 31,2013 09:17
te gadila sa spui multe lucruri , dar nici nu ai idee ce pot avea in sat. :)) :D

voda88 ian 31,2013 10:41
Pastreaza dumele astea pentru altii baietica , nu esti decat alt jucator care umbla dupa trofee , e plin severul de astia.

Dodge.MOD.n00b ian 31,2013 10:43
ti se pare. idem ! :D:))

voda88 ian 31,2013 10:53
Delirezi , citeste cu voce tare ce ai scris.

Dodge.MOD.n00b ian 31,2013 10:55
oftica-te ca am dreptate ! si tu iti doresti sa omori cat mai multe trupe activand grda, dar nu se pune problema :)) :D

Dodge.MOD.n00b ian 31,2013 10:55
garda **

voda88 ian 31,2013 16:30
Nu se pune problema ? pana acum cateva zile erai tare smecher , vad ca te-ai inmuiat in ultimu timp , atacatoru lu peste ha ha

voda88 ian 31,2013 18:02
Iti place profilul meu ?

Dodge.MOD.n00b ian 31,2013 18:09
da ! iti multumesc ! :D
 

DeletedUser

Felicitari si tie! Datorita postului tau (ma refer la lungimea lui), nu mi se va mai reprosa niciodata ca scriu romane. Serios, nu glumesc. Nu comentez continutul postului tau, ca sa nu intelegi gresit. :)
 

DeletedUser

Eu nu postesc niciodata, asa ca, nu mi se pare exagerat de lung.
=)))
 

DeletedUser

Scriu cam mult , stiu , incerc pe cat posibil sa ma mai cenzurez , dar ma sacaie nenea Dodge.MOD.n00b , cand te stii cu musca pe caciula ( prietenii stiu de ce ) de ce nu stai in banca ta ?

Zmeul s-a linistit , incearca sa faca rost de apa vie cumva pentru runda 2 ?
 

DeletedUser42114

mda..nu mai avem loc de prostiile voastre sa ne felicitam colegul.lasati-ne,bre,ca nu ne intereseaza nici cotabita,nici vreun zmeu,nici macar apa vie

on topic:bravooo,alex!!!!
 

DeletedUser

Conturile voastre ? habar n-ai ce in trib la tine , amenintarea e in interior si tu nici macar nu banuiesti despre ce e vorba .

Si uite de ce am spus asta , si de ce m-am mirat ca doodge noob comenteaza pe aici

Dodge.MOD.n00b ian 29,2013 19:51
ai multe sate in jurul tau de la mine , mi-ar fi placut daca ai fi curatat si tu unul-doua.
eu am curatat deja 2.

Dodge.MOD.n00b ian 29,2013 19:52
sate de la mine din trib.

Ari@na ian 29,2013 19:58
sa curat sate de la tine din trib? :))))

Cu placere...

Dodge.MOD.n00b ian 29,2013 20:18
abea mai eliminam din raza bisericii noastre ... e mai bine cand ai de farmat.

Ari@na ian 29,2013 20:27
:)
Okey
Asa vom face

Dodge.MOD.n00b ian 29,2013 20:37
asa trebuie :)

Cu asa colegi cine are nevoie de inamici ? ))))
 

DeletedUser43083

ma doare burta de ras :))))))) , nu imi vine sa cred !!! sunt cel mai popular subiect discutat vreodata :))))))

Sunt mai cunoscut decat Eminescu .

Somnoroase critici spuse ,
Se aduna de oriunde;
Se risipesc precum copacii,
Pacat ca s-au inventat ingraseminte...
Ati ajuns sa-mi controlati contul,
Pentru ce? ca am scris aici ?
Ce pacat ca n-aveti in voi...
Bucuria de a trai,
Eu dau exeple.

Exemplele si felul in care ma port face parte din strategie.

Uneori un exemplu rau ajuta mai mult decat un exemplu bun !

Mult succes!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus