Discutii Libere L31 !

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
daca pe joc nu esti in stare de nimic ,
macar aici sa vi sa comentezi si tu :)
cum fac si restul
eu propun sa va luati de mana si sa da`ti stergere cont,
mai devreme sau mai tarziu oricum nu ve`ti avea de ales :)
 

DeletedUser

sunt curios ce au de spus adminii despre multi account pe extern?
tu esti o Fatza pe harta asa ca i`mi pare rau ca am bagat nimicurile in seama,nu meriti atata atentie tot un frustrat ramai si un ofticat, si clar nu ma intereseaza ce ai scris tu la profil, sa fi sanatos.



ia gura mica

Nu te intereseaza ce am scris la profill fiindca nu poti nega ce este scris, nu de alta ))

Ce gura mica bre ? scriu , nu vorbesc ))

ofticat si frustrat...altele nu mai stii ?

tu esti o Fatza pe harta
asta ce inseamna ?
 

DeletedUser

Ete fas..mi-a cucerit toate satele la doua saptamani dupa ce am zis ca nu mai joc pe 31 si nu mai stiam ce sa fac sa scap de ele ))

Mai
Felicitari jucatorilor din Super care au au prins in sfarsit curaj , m-au atacat reusind performanta sa imi ia si sate , nu conteaza ca de doua saptamani i-am atacat doar eu , important e ca au facut-o si ei pana la urma ))

Felicitari si lui smotocit si incult care in ceasul al 12-lea s-au gandit sa faca organizat pe mine , e o mare realizare sa faci asa ceva pe un jucator care nu primeste sprijin de la nimeni si si-a rupt trupele intre timp in bravii jucatori din Super .

Felicitari inca o data celor din Super care m-au dus pe locul 13 la inamici invinsi )) era interesant daca aveam si cu cine sa joc ce se intampla cu ei .
e ceva gresit aici ?

Am comentat tot timpul , iar daca pe harta nu eram in stare de nimic , de ce nu ne-ati declarat razboi ? ori de ce nu m-ati atacat decat cand am facut-o eu ?

Stii si tu ce e ala DEX ?

pai nu ca altele nu mai stiu dar asta esti,
ce zici mai ? ))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Ete fas..mi-a cucerit toate satele la doua saptamani dupa ce am zis ca nu mai joc pe 31 si nu mai stiam ce sa fac sa scap de ele ))

Mai e ceva gresit aici ?

Am comentat tot timpul , iar daca pe harta nu eram in stare de nimic , de ce nu ne-ati declarat razboi ? ori de ce nu m-ati atacat decat cand am facut-o eu ?

Stii si tu ce e ala DEX ?

ce zici mai ? ))




asa spun toti sau lasat,
mda,
team lasat noi fara sate aia era nu ca te`ai lasat tu:)
sa declar razboi? porma te plangeai ca declaram razboi la toti copii :)
ai luat si tu 3 barbari si 2 colegi de trib si vii aici la mine cu teoriile lu salam.


nu sunt curios de tine sau persoana ta,
asa ca, joc de glezne
 

DeletedUser9858

asa spun toti sau lasat,
mda,
team lasat noi fara sate aia era nu ca te`ai lasat tu:)
sa declar razboi? porma te plangeai ca declaram razboi la toti copii :)
ai luat si tu 3 barbari si 2 colegi de trib si vii aici la mine cu teoriile lu salam.



alo copilu minune ca nu stie nici macar sa atace , si trebuie sa atace un trib intreg in locul lui ,mai lasa aerel de mare jucator ca nu esti deloc unu la mana , doi la mana habar nu ai cu cine vorbesti tu mie sami iei vre un sat??!!?
Glumesti sau ce ?Zi mersi ca amigo ca nu am cont pe acolo ca vedeai tu cum faci jogging pe juma de harta;)dar nici o problema te astept pe 32 sa demonstrezi capacitatile tale de jucator ;) "fantastic"
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
alo copilu minune ca nu stie nici macar sa atace , si trebuie sa atace un trib intreg in locul lui ,mai lasa aerel de mare jucator ca nu esti deloc unu la mana , doi la mana habar nu ai cu cine vorbesti tu mie sami iei vre un sat??!!?
Glumesti sau ce ?Zi mersi ca amigo ca nu am cont pe acolo ca vedeai tu cum faci jogging pe juma de harta;)dar nici o problema te astept pe 32 sa demonstrezi capacitatile tale de jucator ;) "fantastic"

i`ti dau un sfat,
intai de toate traduce corect acest text,
citestel de 10 ori sa vezi ce prostii ai scris,
si apoi i`ti dau voie sa vi cu jigniri,

I`mi pare rau dar, nu sunt obligat sa iti descifrez tie toate hieroglifele.

MichidutaX 18 (752|638) K67 2,095 smileyx [SMRI] zeus069 [Str0ng] 2011-03-20 02:43:30
MichidutaX 20 (751|637) K67 3,482 smileyx [Noi] gherleanu [NoEx] 2011-03-04 00:53:22
MichidutaX 18 (752|638) K67 771 Barbar smileyx [G.S.] 2011-02-20 21:19:30

se pare ca,
ar trebui sa ma tem de performantele tale :)
numa gura e de voi,
slabilor
 
Ultima editare:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Imediat imi iau niste popcorn si o bere, si va trimit pe amandoi sau toti 3 in vacanta, deja ati cam depasit limita...mult.
 
Scor reacție
209
73490bea69.png
 

DeletedUser18817

Fara nici o jignire pentru nimeni, dar Vere, mi se pare lipsit de logica sa corectezi pe cineva pentru gramatica lui, cand tu o omori aproape in fiecare postare.

Have fun.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Fara nici o jignire pentru nimeni, dar Vere, mi se pare lipsit de logica sa corectezi pe cineva pentru gramatica lui, cand tu o omori aproape in fiecare postare.

Have fun.

amice,
eu nu m`am luat de gramatica lui,insa felul cum leaga acele cuvinte este chear lipsit de sens,
intelegi tu?
nu compara vaca cu boul,
,asa ca sfatul meu ar fi sa te uiti in gradina ta daca nu observi cat de josnic au ajuns acesti oameni.
mari smecherasi virtuali,
nici nu au habar pe ce lume traiesc si vin aici sa faca impresii,
normal , poate tie iti convine sa vina un "juma de buletin" sa te faca in toate felurile pe aici, dar eu nu inghit gunoiul nimanui
 
Ultima editare:
Sus