Discutii Libere L31 !

DeletedUser

esti amuzant ce sa spun xander...
Tu mare luptator care ai fost inobilat de pe 2 accounturi pana acum...deci clar esti bun frate...
Si diaralex e la prima "greseala" doar el va atacat insa in cazul vostru o greseala minoara, in cazul nostru tot tribul EoEl oameni fara caracter.
Care celelalte triburi xander, vad ca iti place sa aberezi pe aici, dar te inteleg adica de pe 2 conturi eliminat asa prea usor stiu ca e umilitor si incerci sa-ti refaci imaginea, dar cred ca ai avea o cariera de succes daca ne-ai invata si pe noi cum sa jucam cu cel putin trei conturi fara sa fim prinsi si de pe doua sa fi inobilat.

Sincer eu sunt diferit de voi, eu nu pup tribali aici pe joc, insa stiu ca tu vorbesti din propia experienta, voi cu minunatele fuziuni ale voastre, voi care dupa ce v-ati certat cu eshock vati spalat bine si acum aveti alianta ca nah daca nu pierdem ambele triburi satele.
Eu nu fac asa ceva, dar stii ce am auzit ca voi cam deja umblati pe la alte triburi sa va milogiti, asa ca lasane xander, te rog sa ne intelegi ca noi nu suntem ca voi sa pupam in partea dorsala toate triburile, sa fuzionam si intodeauna sa mintit ca sa iesim noi baietii buni, noi suntem oameni de caracter.
Dar cum imi imaginam de la "caractere" ca voi daca nu va place ceva iesiti la jigniri persoanale, daca satele de pierdut le pierzi batar sa jignesti si tu pe cineva sa te simti implinit.

Multa bafta T-j!
 

DeletedUser38225

florinel the lord of war feb 07,2013 19:41
saluate xandere:).
Vreau sa stiu care sunt motivele pentru care ne atacati, mai ales asa pe la spate?

morocanosu08 feb 07,2013 22:43
Salutare florine, fa-mi si mie un rezumat la ce s-a intamplat, ca azi nu am fost pe acasa :)

florinel the lord of war feb 08,2013 13:23
salut,
am vorbit cu artemis and addy, imi cer scuze pentru ca am scris la trei persoane de la voi, insa stii cum e cand te ataca cineva cu care stii ca ai PNA trebuie sa te pregatesti in caz de razboi:D

morocanosu08 feb 08,2013 13:45
La fel si cand se dau mesaje de crecrutare :)
Te rog sa termini cu aceste falsitati ca nu ti-ai gasit persoana potrivita, daca [player]artemis and addy[/player] e suficient de rabdator sa se joace cu tine e treaba lor, dar nu veni cu intepaturi de genu asta la mine si cand mai vorbesti cu artemis spunele multumesc, ei sunt singuru motiv pt care nu te bucuri de atacuri pe bune si te bucuri doar de mici greseli ale unor jucatori.

Un weekend placut iti doresc :)

florinel the lord of war feb 08,2013 13:48
xandere ei sunt singurul motiv, hai sa-ti spun ceva prin faptul ca tu esti mai euforic nu ma impresionezi cu nimic pe mine si nici nu imi e teama.
Uite ce facem pentru tine, uitati de toate, tin sa cred ca tribul T-J, deoacece ii consideram prieteni nu merita sa sufere toti din cauza lui [player]artemis and addy[/player] sa nu aiva placerea sa ne atace, deci spune-mi vreti bataie? daca vreti se rezolva eu nu stiam ca in mijlocul vostru sunt ganduri de lupta...deci sa fie toate.

morocanosu08 feb 08,2013 14:02
Nu sunt ganduri de lupta decat la voi si in atitudinea voastra de joc, prin recrutari si amenintari si apropouri la tot pasul. Eu nu sunt euforic, doar nu ca nu ma impac bine cu oameni ce prezinta mai mult de o fata, iar spre deosebire de voi, noi cand o sa ne dorim razboi, il declaram, nu venim sa recrutam si sa imbarligam, iar prin asta am spus tot ce era de spus.

Cauta-ma doar daca e ceva de rezolvat intre triburile noastre si fa-o cu atitudinea care ti-o impune statutul tau in trib, altfel, nu o face deloc.

Asta ca sa lamurim ce declaratii de razboi va faceam eu :)
Cat despre aberatiile penibile,care banuiesc ca te-au amuzat si pe tine cand le-ai scris.. nu ai facut nimic altceva decat sa aiurezi.. ceva specific tie pana acum, din ce am observat.
Dar deja am facut prea mult tam-tam pt niste ecouri de oameni ;)
 

DeletedUser

florinel the lord of war
Ca a fost innobilat sau nu Xander, asta nu are nicio legatura cu persoana si caracterul cel putin indoielnic de care dai dovada.

Tu vorbesti de fuziuni? Ti-au plecat jucatori in MRC si i-ai primit inapoi dupa ce s-a desfiintat MRC-ul. Te-au lasat balta cand ai avut nevoie de ei dar i-ai primit repede inapoi cand a batut vantul din alta directie.

Noi nu ne-am certat niciodata cu eshock.

Tu spui de pupat partea dorsala? Ai uitat cand ne pupai pe noi sa facem alianta? Postarea de mai sus a Varului ce e?
Vrei sa-ti mai spun eu la cate triburi te-ai dus cu pupatul ca sa ne declare noua razboi?

Inca ceva, jucatorul nostru nu a fost atacat doar de diaralex, ai uitat cati jucatori ai pus sa-l atace?
Si daca era la "prima abatere" de ce nu ai raspuns la mesaje?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Artemis iar ai omis sa spui ca mihnea si cu tine spuneati ca PNA se va rupe cu mult inainte s ** cu eu cu varu, cat despre varu spuneti sa dea tot history de cand am vorbit noi doi pe skype si ai sa vezi mai multe,daca nu til dau eu imd..

Despre fosti colegi, eu de revelion ca un "idiot cu viata reala ce sunt" am fost plecat 4 zile, intre timp cineva din mrc a cumarat un cont in conducere si a concediat pe toata lumea, iar cand am revenit toti coelgi s-au intors aici si sau retars trupele de pe granita voastra cu mwin si asa ati castigat oarecum razboiul ca daca nu eu cred ca acum nu mai erati pe harta.
Ia spune tot...apoi revin si spun eu tot legat de afirmatiile tale..
 

DeletedUser

florinel the lord of war fostii colegi ti s-au intors dupa ce s-a desfiintat MRC-ul si dupa ce T-J-ul fusese atacat in cateva randuri.
Nu te da tu maret ca de aia suntem noi pe harta, datorita tie.
Iar minti!

Iar mihnea, da, a facut o presupunere care s-a dovedit corecta, anume ca veti rupe acest PNA. Voi nici macar nu l-ati rupt, ati atacat organizat pe PNA.
Astea sunt faptele si te mai si lauzi, orice scuze vrei sa invoci, nici nu mai merita atentie.
 

DeletedUser

Mihnea nu a facut o presupunere, ci o propunere!! inca am mesaje in care spunea PNA cu EoEl se va rupe, te tine sa faci o proisiune daca eu vin cu mesaje de acum 2 saptamani cand informai tribul sa se pregatesca de atac ca veti rupe PNA-ul cu noi iti dai delete account?

NOi nu am organizat, voi ati atacat primdata...iar un coleg unul singur a atacat si el.

Dar stim ca datorita fuziunilor voastre ati acumulat niste jucatori extraordinar care daca se aduna 20 nu pot ataca cat unul de la noi si pana la urma e de inteles, ca la valoarea voastra sa ataci patru sate in aceasi zi trebuie sa fie organizare mare, mesaje nu trimiti sprijin la interne, nu ataci la interne...dar ma rog..
 

DeletedUser

Mihnea nu a facut o presupunere, ci o propunere!! inca am mesaje in care spunea PNA cu EoEl se va rupe, te tine sa faci o proisiune daca eu vin cu mesaje de acum 2 saptamani cand informai tribul sa se pregatesca de atac ca veti rupe PNA-ul cu noi iti dai delete account?

NOi nu am organizat, voi ati atacat primdata...iar un coleg unul singur a atacat si el.

Dar stim ca datorita fuziunilor voastre ati acumulat niste jucatori extraordinar care daca se aduna 20 nu pot ataca cat unul de la noi si pana la urma e de inteles, ca la valoarea voastra sa ataci patru sate in aceasi zi trebuie sa fie organizare mare, mesaje nu trimiti sprijin la interne, nu ataci la interne...dar ma rog..

Iar abezezi, oricare jucator T-J poate face orice propunere/presupunere doreste. Daca unul propune sa se rupa un PNA, este una si alta este sa rupi acel PNA.
Eu n-am spus ca tribul sa se pregateasca de atac pentru ca vom rupe PNA-ul cu voi, chiar vreau sa vad o circulara AUTENTICA vis-a-vis de acest subiect! Nu incerca iar manarii, ca am un trib intreg martor care stie f bine care sunt circularele trimise si care nu!
Ca aveam zeci de mesaje in care eram avetizati sa fim in garda ca TU pe de o parte ne pupi si pe de alta ai de gand sa rupi acest PNA, e adevarat.

Si ce spui? Ca 20 sa se stranga sa atace unul de la voi? Cand s-a intamplat asta? Furam in PNA... Pana acum n-ati avut atacuri de la noi. Ca spre deosebire de tine, noi avem obraz, nu tinem PNA-urile ca sa organizam repede atacuri si sa iesim pe forum ce tari suntem, cum luam noi sate pe PNA.

Un singur coleg a atacat de la voi? Iar minti? Ca sa nu mai vorbesc de faptul ca au fost PUSI DE TINE sa ATACE pe PNA!!!! Deci tu, intemeietor indemni jucatorii sa atace un alt trib care se afla in PNA!!! Nu pedepsesti abuzurile, ci le provoci!
 

DeletedUser

nu a fost circulara au fost mesaje catre unii jcuatori. Am mesajul in care spuneai cuiva "e decis se rupe PNA-ul cu Eoel" nu-l dau mai departe ca nu-mi dau in gat prieteni.
Cand un conducator le propune subalternilor, chiar mana ta dreapta sa atace un trib cu care erati la pna, din nou citez" PNA-ul cu eoel se va rupe, fa trupe ca trebuie sa dam organizat pe ei".
Eu am facut ce a facut mihnea, am indemant un jucator sa atace, ca oricum cei din t-j planificau atacul pe noi.

Care 20 artemis, daor un coelg de trib a atacat, de cand ati declarat razboi au atacat si alti..si voi ne atacati oricum.
 

DeletedUser

florinel the lord of war
Eu atat mai am de spus vis-a-vis de persoana ta: esti o rusine de intemeietor, un exemplu de "asa nu". Esti pervers, mincinos, fara onoare.
Ai spus sa-mi dau stergere de cont ca-mi arati cum avertizam eu TRIBUL. O dai la intors acum, vrei sa-ti protejezi "prienteni".
Decat sa indrugi pe aici mizeriile tale, mai bine ai da pe la scoala, poate inveti roamaneste, intre timp.

N-am mai avut de a face cu tine pana acum, altii, da. Tare am eu impresia ca nu e singura data cand vrei sa castigi murdar, fara macar sa ai curajul sa rupi un PNA daca tot vrei sa ataci organizat un trib.
 

DeletedUser

2 se bat si al 3`lea castiga :cool:

Pai asta incearca el, de aia ataca pe PNA.
Si Florinele, cand a indemnat mihnea vreun jucator al acestui trib sa atace sub PNA?

Tu vii cu imbrobodeli iar faptele sunt astea:

QuiT15 a fost atacat sub PNA de:

CEL MIRIFIC; diaralex; iqmate.

Nu meriti atentie, e mult sub deminitatea mea ca sa ma cobor la nivelul tau de asa zis intemeietor si om.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

florinele nui frumos sa faci organizate pe pna, indiferent ce discuti au fost barem aveai bunul simt sa rupi pna-ul si sa ne spui in fata, sa fiu sincer, chiar ma bucur ca s-a deschis granita acolo, sa vezi buceala :D
 

DeletedUser

Artemis eu un lucru nu inteleg de ce iti place tie sa te crezi perfect?
Vin cu mesajele si iti dai delete in care mihnea le spunea colegilor tai ca PNA-ul se va rupe ca trebuie sa ne atace organizat...

A da e de mentionat ca de fapt voi ne-ati atacat priamdata, si de ce ati facuto un jucator se lasa de joc..si daca se lasa e normal sa ii omori fullurile totul ok pana aici, insa sa omori fullurile intrun trib cu care ai PNA mi se pare josnic.
Stiu ca atacatorul din partea voastra nu era el pe cont, era un sitter care trebuia sa omoare trupele de atac si asa ca ne-ati atacat ca oricum trebuia sa ne atacati voi organizat.
Pentru mine nu conteaza ca returnati voi un sat amarat cand ati facut pagube pentru 2-3..si ati pus in pericol alte patru sate.

Cat despre marele organizat, stau si ma intreb cum ati ajuns voi rang 1, ce inseamna organizat pentru voi, triburile e un joc de echipa, colegi mei lucra in echipa si mereu o vom face.
Azi noapte doar diaralex a lansat atacuri...


Artemis and Addy în data de 31.01. la ora xx:yy
Oricum cu EoEL rupem PNA-ul.

O parte din mesaj restu nu mai dau:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4863

Ce se intampla , tribul MAMUT are probleme ?

Mai faceti ma 2 academi poate asa o sa reusiti sa duceti si voi 2 razboaie.
 

DeletedUser

Nu stiu cum e in T-J dar daca ei in momentu in care sunt atacati de 3 jucatori numesc ala atac organizat mi-e mila de ei...atac organizat din punctul meu de vedere e atunci cand esti atacat de cel putin 10 oameni dintr-un trib, toate atacurile ajung aproximativ la aceiasi ora...asta e atac organizat
 

DeletedUser

ee cristi de cand nu ai mai fost si tu pe extern..dupa o zi de bataia asa arata statistica:
Parte 1:
Triburi: EoEL-A, EoEL
Parte 2:
Triburi: T-J, T-J A, T-J B

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 73
Diferență: 39

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 166,297
Tabăra 2: 477,100
Diferență: 310,803

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54,355
Tabăra 2: 0
Diferență: 54,355

chart


E doar inceputul insa...
 

DeletedUser

salutari florin...au trecut intr-adevar cativa ani (cred)

e promitator, tot ei sunt aia care au declarat razboi. Va fi interesant
 

DeletedUser

florinel the lord of war da, asa arata statistica atunci cand voi atacati pe PNA.
Si daca aveam de gand sa rupem acest PNA, de ce jucatorul respectiv, izolat intre voi, nu era blindat? Era evident ca el va fi tinta in cazul unui razboi.
Iar tie daca iti place chestia asta cu stergerea de cont, iti dai tu stergere daca nu a lansat sitter-ul acele atacuri?
Si daca nu erai multumit de propunerea noastra, puteai spune sau rupeai PNA-ul dar macar aveai bunul-simt sa anunti.

Ce se intampla , tribul MAMUT are probleme ?

Mai faceti ma 2 academi poate asa o sa reusiti sa duceti si voi 2 razboaie.

EoEL are tot doua academii, ei nu sunt Mamut?
Si ca sa te informez, tribul T-J a avut 3 razboaie simultane cu 3 triburi de top + triburile neutre. Si ne-am descurcat.

Nu stiu cum e in T-J dar daca ei in momentu in care sunt atacati de 3 jucatori numesc ala atac organizat mi-e mila de ei...atac organizat din punctul meu de vedere e atunci cand esti atacat de cel putin 10 oameni dintr-un trib, toate atacurile ajung aproximativ la aceiasi ora...asta e atac organizat

Eu numesc "organizat" orice atac dat de mai multi jucatori in acelasi timp si care au ca tinta unul sau mai multi jucatori apartinand aceluias trib. Cat de mare este organizatul, aceea este o alta discutie.

Si, vai, 10 jucatori in acelasi timp? Ce performanta :)))))))))))))

Apropo, mie imi plac tare mult razboaiele, nu-mi plac oamenii fara caracter, aia care te ataca pe PNA, si vin cu scuze penibile, ca au auzit ei ca o sa se rupa acel PNA.
 

DeletedUser

am mai vazut eu triburi care au declarat razboi si sareau in sus de bucurie primele saptamani, dar jocul asta nu se castiga cu 6 sate si alea vai mama lor, daca toti v.ati chinuit sa faceti organizatul, si nu spuneti ca nu a fost organizat, cand fashion a postat convorbirea cu florinel, si ii spunea ca veti ataca miercuri sau joi.., oricum vedem noi cum vor arata lucrurile pe viitor
 

DeletedUser40689

Aici ai dreptate.
Dar treaba asta cu mai multe conturi pe aici nu prea e cusera. In plus, daca un jucator a fost blocat pe un cont, nu a fost blocat de "florile marului". Acum sa posteze nestingherit de pe altul, nu-i ok.
Si nu-i ok nici cu galeria facuta de pe zeci de conturi...

Care mai multe conturi nenea ? care galerie de pe zeci de conturi ?

Daca postez care e problema ? pe Super Mario intelg ca il deranjeaza , la fiecare postare a mea se gandeste ce inseamna unele cuvinte , da pe mata cu ce te deranjeaza ?

Alooo , Dorele ti-am zis sa aprinzi felinarul in Noaptea Mintii , daca nu ai facut-o vezi ce ti-a iesit iar ? ))

lasa-l nu lasal , ti-am mai scris de cateva ori ))

P.S
Stimati membrii ai tribului Super , mai bine ati pleca pana nu va inobileaza Super Mario .

ps la ps
Invatati-l fratilor sa scrie cat de cat corect , daca el va reprezinta pe voi...cam trist , eu unu nu as accepta pe unu care scrie ca si un copil de 7 ani sa imi fie intemeitor .
 
Sus