Vin nobilii!!!!!!

  • Autor subiect DeletedUser42201
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lord Catau

member
Scor reacție
1
iar tu esti ?

eu nu am auzit de tine decat pe forumu extern
pe harta pauza

da ce gogule nu poti da farm noaptea daca nu auzi de mine? te las pe tine sa iti dai sufletul si sa auda lumea de tine harta :)

dar oricum cand te saturi de farmat si vrei sa ma cauti sa auzi de mine poti sa ma cauti la oua :)
 

DeletedUser

da ce gogule nu poti da farm noaptea daca nu auzi de mine? te las pe tine sa iti dai sufletul si sa auda lumea de tine harta :)

dar oricum cand te saturi de farmat si vrei sa ma cauti sa auzi de mine poti sa ma cauti la oua :)


exact ce am zis A-Team

aceeasi atitudine , aceeasi cocalari , same old sheet ! :)))))

eu nu vreau sa ma cobor la nivelu tau esti un simplu papagal pentru mine .

pana la urma master3 e un jucator foarte bun , unu dintre primii 10 de pe .ro , nu trebuia sa deschideti voi topic sa va laudati pe munca unui jucator retras , care nu posteaza aici si-si vede joc , dar deh sunteti niste papagali si nu va duce capu prea mult .


hai ura !

astept sa ma intalnesc cu voi pe harta !
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Pai olteanule, eu pe tine te-as remarca ca un cocalar, inca unul inrait...stii vorba aia... ai tenisi adidas, ai trening adidas ai creier adidas..cam asa te vad eu pe tine.

Ti-am zis poti acuma dupa mine sa ma cauti la oua ca nu ma deranjeaza:)

Miss Erupe de ce vrei tu sa faci pe harta..poti sa te pupi singur in fund ca imi e tot una :))
 

DeletedUser42928

Pe o lume normala as fi acceptat si as fi sustinut parerile care critica un sat innobilat la un punctaj atat de mic... Tinand cont insa de setarile de pe sp. 2 si avand in vedere ca in 11x11 nu avea nimic peste 1k, eu cred ca a procedat foarte bine. In 3 zile il poate duce la 3k - eventual sa faca si curtea pe el... si tot sta mai bine ca unul care ia atunci un sat de 3k, pentru ca el o sa aiba si ceva trupe.. (Mai e si avantajul ca si-l creste cum vrea).

uite aici un foarte bun strateg...mi-a mai sarit in ochi si postul in care remarcai eroarea de a plasa in start cele 3 triburi pe acelasi K, ceea ce a dus la o slaba productivitate a farm-ului... felicitari ! :)
in rest, o parte isi cam dau cu parerea pe langa...
privind din afara, conflictul verbal de pe aici cam suna a invidie si implicit frustrare... acele posturi de genu` "daca vroiam, daca ma strofocam, daca la loterie jucam.." sunt SF-uri...
toate cele bune ! :)
 

DeletedUser42160

lel,ce va strofocati toti pt 1 sat:))
artistule,ce-l pupi atata in 3 litere pe anakinsky si razi la toate glumele lui? speri sa-ti curete si tie vreun sat?:))
jalnic..
fiecare ia ce sate vrea..valoarea se vede in granita,nu la innobilat in mijlocu` tribului
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
lel,ce va strofocati toti pt 1 sat:))
artistule,ce-l pupi atata in 3 litere pe anakinsky si razi la toate glumele lui? speri sa-ti curete si tie vreun sat?:))
jalnic..
fiecare ia ce sate vrea..valoarea se vede in granita,nu la innobilat in mijlocu` tribului

da tu de ce ii pupi pe ceilalti "in 3 litere"?:D
 

DeletedUser39475

lel,ce va strofocati toti pt 1 sat:))
artistule,ce-l pupi atata in 3 litere pe anakinsky si razi la toate glumele lui? speri sa-ti curete si tie vreun sat?:))
jalnic..
fiecare ia ce sate vrea..valoarea se vede in granita,nu la innobilat in mijlocu` tribului

Eu nu inteleg ce treaba are la nivelul asta al jocului innobilatul in granita cu mijlocul tribului.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Topic inchis.
Exista thread de discutii libere, nu faceti toata sectiunea loc de spam.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus