Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser41742
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12439

contu wandda ti l-am demolat pe l13 dupa care a dat stergere desptetu ala !

si avea 1300 de sate

lasa-ma in pace , sunt necajit !


mai tu esti mic copil pe linga wandda.ti-am zis in afara de furat cit se poate la start tu nu esti in stare de nimic.dar macar nu te mai bate cu pumnii in piept si arata cu degetul la altii.cind oi ajunge pe fiecare lume pe care joci in primele locuri la puncte si la oda atunci sa vorbesti. pina atunci ia si bea o bere si numai fi necajit ca iti trece.lasa ca incepe o noua lume si ai sansa din nou sa arati la toti cit esti de bun si acolo.multa bafta.
 

DeletedUser

Si eu am auzit de anakinsky asta..cik intr-o zi a bagat o guma intreaga in gura

Esti exact ca jucatorii aia care dupa ce-i innobilezi incep cu mesaje de genu "ce noob esti frate,pierzi toata ziua pe joc,nu ai o viata reala,eu oricum m-am lasat de joc" etc

Fiecare cu treaba lui..e greu si sa joci cu multi supporti frate,trebuie sa ai grija de fiecare,etc
Hai ca pierd timpu degeaba cu tine..trebuie sa-mi trimit def de pe 30 si ceva de conturi:( si atacuri de pe alte 20

trimite de la catau sa ia trofeu =)))))

nubu si-a uitat trofeu acolo :)))))))

si-mi spune mie ca vezi domne cine te informeaza , te informeaza gresit

se va schimba regulamentu pentru ce ati facut aici .

voi alde wandda stiti cum sunteti ?

cand nu sunt on vorbiti cu nervosu si-l intrebati ce trupe ai nervule , iar cand va spune inchideti calculatoru si ii ziceti ca v-a stricat seara !

:)))))

apoi cand ajung langa voi pe harta , ba nervule dar nu ne atacam da ?

=)))))
 

DeletedUser

Ba, dar voua nu vi se pare ca sunteti mai putini decat Sebica? Eu asa am sentimentul...
 

DeletedUser12439

trimite de la catau sa ia trofeu =)))))

nubu si-a uitat trofeu acolo :)))))))

si-mi spune mie ca vezi domne cine te informeaza , te informeaza gresit

se va schimba regulamentu pentru ce ati facut aici .

voi alde wandda stiti cum sunteti ?

cand nu sunt on vorbiti cu nervosu si-l intrebati ce trupe ai nervule , iar cand va spune inchideti calculatoru si ii ziceti ca v-a stricat seara !

:)))))

apoi cand ajung langa voi pe harta , ba nervule dar nu ne atacam da ?

=)))))


wandda feb 18,2013 00:42
da urit esti mai nervule

Anakinsky feb 18,2013 00:43
ce faci cristi?

wandda feb 18,2013 00:47
farmez. tu

Anakinsky feb 18,2013 00:47
doar ce m-am trezit

wandda feb 18,2013 00:47
pe cite k-uri farmezi:))

Anakinsky feb 18,2013 00:48
putin

wandda feb 18,2013 00:50
mia aia de topoare ce naiba face

Anakinsky feb 18,2013 00:51
a?

wandda feb 18,2013 00:52
de cai pardon. am scris gresit

Anakinsky feb 18,2013 00:52
de unde sti ca joc eu aici bre?

wandda feb 18,2013 00:53
juma de harta stie. cum sa nu stiu:D

Anakinsky feb 18,2013 00:54
am aproape doua mii da sa nu mai spui la nimeni

wandda feb 18,2013 00:55
ai pe naiba. nu ai cum. eu am abia 500

Anakinsky feb 18,2013 00:55
Grajd (Nivelul 15)

Anakinsky feb 18,2013 00:56
Producţie Lemn 4.510 pe oră
Argilă 3.877 pe oră
Fier 4.510 pe oră

Anakinsky feb 18,2013 00:56
(Luptători cu toporul): 0:01:04
Instrucţie Durată Terminare Întrerupere*
27 Luptători cu toporul 0:36:29 astăzi la ora 01:32:56 întrerupe
100 Luptători cu toporul 2:16:11 astăzi la ora 03:49:07 întrerupe
întrerupe totul

*(90% din materiile prime îţi vor fi înapoiate)
Terminarea următoarei unităţi (Cavalerie uşoară): 0:01:57
Instrucţie Durată Terminare Întrerupere*
6 Cavalerie uşoară 0:16:45 astăzi la ora 01:13:12 întrerupe
34 Cavalerie uşoară 1:40:38 astăzi la ora 02:53:50 întrerupe
10 Cavalerie uşoară 0:29:36 astăzi la ora 03:23:26 întrerupe
10 Cavalerie uşoară 0:29:36 astăzi la ora 03:53:02 întrerupe

Anakinsky feb 18,2013 00:57
Cavalerie uşoară (Nivelul 9) 2:53:25 astăzi la ora 03:53:13 întrerupe

Anakinsky feb 18,2013 00:57
ce vrei sa-ti mai arat ?

wandda feb 18,2013 00:57
pff.du-te ca nu esti normal

wandda feb 18,2013 00:58
mi-ai stricat seara

Anakinsky feb 18,2013 00:58
:))

Anakinsky feb 18,2013 01:02
tu ce mai zici?

wandda feb 18,2013 01:05
ce sa mai zic. uite stau si glumesc cu colegii pe skype si ma mai tin de vorba sa mai dau un farm.

in rest toate bune.

Anakinsky feb 18,2013 01:08
hai sa ** pe skype

daca imi arati si mie unde l-am intrebat eu ce trupe are iti dau o bere.si iar daca imi arati unde am zis ca nu ne atacam iti dau un cico.
 

DeletedUser

da-mi mai bine 1000 de pp-uri si te invat sa citesti harta , sa te dezvolti bine fara suporti , basheri si alte porcarii (modu ingus) !

splituri , backtime , atacuri legate la 100 de ms da oricine !
 

DeletedUser12439

da tu o bere si te invat sa joci corect.

hai ca imi pierd timpul cu tine.
 

DeletedUser

da tu o bere si te invat sa joci corect.

hai ca imi pierd timpul cu tine.

eu joc corect .

sa zica unu care a jucat cu mine in sitter sau coplayer pana acum ca umblu cu smecherii si o sa incept sa dau 2 bani pe tine !

eu v-am aratat clar cum jucati pe harta , twstats , nu povesti de adormit copiii .

aaa inca ceva illidan e ala care m-a invatat joaca cu farmu daca nu ai auzit de el , ii zic domn profesor lui , e un baiat deosebit , e calm tot timpu , nu ca si tine cristinele :))))
 

DeletedUser

mai tu esti mic copil pe linga wandda.ti-am zis in afara de furat cit se poate la start tu nu esti in stare de nimic.dar macar nu te mai bate cu pumnii in piept si arata cu degetul la altii.cind oi ajunge pe fiecare lume pe care joci in primele locuri la puncte si la oda atunci sa vorbesti. pina atunci ia si bea o bere si numai fi necajit ca iti trece.lasa ca incepe o noua lume si ai sansa din nou sa arati la toti cit esti de bun si acolo.multa bafta.

For Naruto x SISICI (458|549) K54 4,827 206cc [A Team] Tera Patrick [Mânuţa] 2011-07-12 10:26:29
451 Hef@istos (459|545) K54 9,583 206cc [A Team] Tera Patrick [Mânuţa] 2011-07-12 07:36:31

si pe beta am innobilat-o cu o luna inainte + inca 10 din tribu ei .

tu chiar crezi ca-mi permit sa fac magarii ?

astept sa-ti ceri scuze in genuchi !:)))
 

DeletedUser42201

pentru toata lumea...

popcorn.jpg


eu nu inteleg o chestie, ce rost are tot circu asta? se pot face tikete, se pot da atacuri pe harta in locul celor la persoana... de ce atata timp cat e vreme buna afara stati si butonati aiurea? aveti chef de joc... ok, farmati, luati sate, sunati-va prietenii sa isi bage enspe conturi sa va ajute (suport, basher, orice tip)... da' taceti in puii mei din gura ca la flencaneala toti sunteti zei.

on topic: trib de viitor este Hard..
chiar are sanse sa mai reziste 3 zile pe harta, deci are un viitor :cool:
 

DeletedUser12439

ce treaba avem noi cu 206cc?

ai jucat pe terapatrick tu. in minuta?

cu vladi am jucat in acelasi trib de citeva ori asa ca nu are rost sa-mi zici cum e.

magarii?nu nu-ti permiti.sa fim seriosi.despre ce vorbim aici.

ai grija cu pluralul ala. eu nu vorbesc in numele altora.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in genunchi am zis !

pai ce sa mai farmez ca numai am de unde ?

dar lasa ca ei nu farmeaza , se gandesc ce scuze sa mai bage :))))

mai iese unu intra 4 in locu lui si se echilibreaza situatia :)))))
in momentu de fata va depasesc pe toti numeric , demografic ( harta , catau nu stie , e amarastean , stie doar cu suporti si sa ia agresoru ) , argumentativ si cu dovezi clare !

asta e ultimu post , m-am saturat de voi , sunteti niste papagali , v-a fost frica de 2 jucatori pe harta si ati intrat cu 3-4 triburi de suporti si basheri , apoi sa va bateti cu barbarii !
 

DeletedUser

Hmm, dar ce scandal. Daca nu era adevarat ce zice Sebica nu mai sareati atatia in sus acum si nu se mai ajungea atat de departe .

Doar o simpla parere nu-mi dati in cap acum. :)
 

DeletedUser37659

balaceanca sebica,ala e viitoru tau...

ai luat-o rau pe aratura,si chiar imi pare rau...in sinea ta esti baiat bun,cinefil cu gusturi bune la filme ca mine,dar din cand in cand o cam iei razna.
 

DeletedUser

004 (507|531) K55 3,153 Copil Orfan [KID] prea finuTTa [KID] 2013-02-26 03:31:12
009 (532|508) K55 4,546 eyeonme [[69]] prea finuTTa [KID] 2013-02-26 17:35:04
011 (508|531) K55 6,457 Copil Orfan [[69]] prea finuTTa [KID] 2013-02-26 17:12:12

lol
pt ca pt mine este mai importanta lumea 29, si am renuntat la clasica inseamna ca am fost suport :O
 

DeletedUser40272

=)))))))

lol....

ON: sebica e de viitor... si din trecut:)

P.S. daca vreti sa scapati de sebica dati-i 10 fake-uri, o sa apara peste vreo 2 saptamani pe extern si-o sa zica ca la cat de slabi sunteti i-ati atacat internetul, curentul, etc (l-ati lasat fara sursa de net):)))


dar nu va faceti prea multe sperante, de pe harta nu dispare cat timp il are pe nervosu, el e mai descurcaret, il salveaza de fiecare data....pacat ca pe 21 nu jucai cu el ca te salva si atunci:))
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
209
Lasa bre. Cum te smiorcaiai tu pe speciala 1 ca "uneste SFR-ul conturile si ne-o luam pe cocoasa", apoi imediat ai renuntat din lasitate si mai mult ca sigur de frica ca o sa ti-o iei, asa face si asta acum. Nu te mai da cocos ca nu esti ;).
 

DeletedUser29124

Sebica.Nu stiu de ce doar tu te gasesti sa acuzi aiurea , sa produci dialoguri false dintre mine si catau.Lumea credea ca te-ai schimbat insa se pare ca te-ai schimbat in rau.Daca esti frustrata ca ai pierdut locul 1 revino-ti, ca lumea e deabea la inceput.Nu mai plange ca o fetita pe forum ca te faci de ras.Daca ai vre-o suspiciune asupra unora , fugi la sistemul de tichete si fa plangere.Sper sa nu vi si tu , daca nu e nimeni de la noi sanctionat ca jucam pe mana cu adminii.Adminii chiar isi fac corect treaba.
Pentru ceilalti care citesc forumul, ca sa nu existe vre-o urma de suspiciune o sa va spun ce s-a intamplat pana acum pe aceasta lume:
Cand am facut lista cu jucatorii care o sa intre cu noi pe speciala ne-am strans vre-o 60.Am zis ca facem 3 triburi.Am facut.Apoi pe harta ne-am trezit cu fel si fel de mesaje de la diversi fosti colegi de pe alte lumi.Fiind limita in trib de 20, am mai facut doua triburi.Apoi, din diverse motive unii s-au lasat, altii au hotarat sa joace doi pe un cont, fiind viteza 4 si asa a disparut unul dintre cele 5 triburi.S-au mutat diversi jucatori prin unele dintre cele 3 triburi pentru faptul ca unii colegi jucau ofensiv, altii defensive si ei erau atacati.La primele doua sate nu am impus nimanui cum sa joace.Poti depune de pe acum tichete tuturor pentru ca la final o sa ramana un singur trib, chiar daca jucam 3..4 pe cont...sa nu spui ca am jucat doar 20, restul de 80 au fost suporti.
 

DeletedUser

Sebica.Nu stiu de ce doar tu te gasesti sa acuzi aiurea , sa produci dialoguri false dintre mine si catau.Lumea credea ca te-ai schimbat insa se pare ca te-ai schimbat in rau.Daca esti frustrata ca ai pierdut locul 1 revino-ti, ca lumea e deabea la inceput.Nu mai plange ca o fetita pe forum ca te faci de ras.Daca ai vre-o suspiciune asupra unora , fugi la sistemul de tichete si fa plangere.Sper sa nu vi si tu , daca nu e nimeni de la noi sanctionat ca jucam pe mana cu adminii.Adminii chiar isi fac corect treaba.
Pentru ceilalti care citesc forumul, ca sa nu existe vre-o urma de suspiciune o sa va spun ce s-a intamplat pana acum pe aceasta lume:
Cand am facut lista cu jucatorii care o sa intre cu noi pe speciala ne-am strans vre-o 60.Am zis ca facem 3 triburi.Am facut.Apoi pe harta ne-am trezit cu fel si fel de mesaje de la diversi fosti colegi de pe alte lumi.Fiind limita in trib de 20, am mai facut doua triburi.Apoi, din diverse motive unii s-au lasat, altii au hotarat sa joace doi pe un cont, fiind viteza 4 si asa a disparut unul dintre cele 5 triburi.S-au mutat diversi jucatori prin unele dintre cele 3 triburi pentru faptul ca unii colegi jucau ofensiv, altii defensive si ei erau atacati.La primele doua sate nu am impus nimanui cum sa joace.Poti depune de pe acum tichete tuturor pentru ca la final o sa ramana un singur trib, chiar daca jucam 3..4 pe cont...sa nu spui ca am jucat doar 20, restul de 80 au fost suporti.


de acum in colo o sa-ti zic emil.cuka !

:)))))))))

cuka florin ii doar 1 !

tu esti o copie nereusita a lui :))))))
 

DeletedUser29124

Incepand de astazi, parerea ta mi-este egala cu zero.Ce am postat mai sus am postat pentru persoanele care sunt cu capul pe umeri si inteleg ce inseamna strategie .Triburile nu se joaca doar cu cai si topoare.Se joaca si cu capul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus