Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser41742
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38023

=)))))))

lol....

ON: sebica e de viitor... si din trecut:)

P.S. daca vreti sa scapati de sebica dati-i 10 fake-uri, o sa apara peste vreo 2 saptamani pe extern si-o sa zica ca la cat de slabi sunteti i-ati atacat internetul, curentul, etc (l-ati lasat fara sursa de net):)))


dar nu va faceti prea multe sperante, de pe harta nu dispare cat timp il are pe nervosu, el e mai descurcaret, il salveaza de fiecare data....pacat ca pe 21 nu jucai cu el ca te salva si atunci:))

Mai tii ba Mishule minte cand m-ai visat noaptea si te bateam cu sabia? :D
 

DeletedUser

bai asta emil.cuka tu o sa ramai in istoria acestui joc impreuna cu ramses ca cei care au stricat noobs si din cauza carora sa schimbat regulamentu jocului , deci cam cel mai mare papagal din joc .


eu va las acum fratilor , bateti-va pe basheri pe sprijinu de-l aveti pe suporti !
harta nu minte !
twstats nu minte !

e meci !
ati castigat !

aveti 30-40 de ferme de deff va puteti apara fara probleme !

felicitari inca o data domnule emil.cuka ! :)))))))))

ce-mi place cum suna =)))))))
 

DeletedUser

ba dar voi nu stiti pe l13 ca l-a innobilat platini cu presedinte si el cersea invitatie dupa ce i-au luat aia 3 sate din 6 =)))))
 

DeletedUser40272

Lasa bre. Cum te smiorcaiai tu pe speciala 1 ca "uneste SFR-ul conturile si ne-o luam pe cocoasa", apoi imediat ai renuntat din lasitate si mai mult ca sigur de frica ca o sa ti-o iei, asa face si asta acum. Nu te mai da cocos ca nu esti ;).

unu la mana nu ma dau cocos, lol...2 la mana arata-mi tu mie unde "m-am smiorcait":))
daca nu am fost de acord cu uniri de conturi pe o lume "speciala" nu inseamna ca ma smiorcaiam...sa nu zici ca veneuau aia sa imi ia casa si femeia ca sa imi fi fost "frica" de ei...:))
mereu am jucat la top, am considerat ca nu am sanse sa castig locul 1, deoarece nu aveam atatia "prieteni" care sa imi cedeze conturile, ca altii...de asta am renuntat, nu de frica ca voi pierde 1, 10, 50 sate, ca nu-mi pierdeam casa:)))... am obtinut destule pe acest joc, in comparatie cu multi papagali ca si tine... nu mai am atractia pe care o aveam altadata ca jucam si acum, nu am nici un "obiectiv" serios care sa ma tina pe ce-a mai ramas din jocul asta.

multi dintre voi nu intelegeti ca triburile e un joc, il tratati ca pe barbut sau nu mai stiu ce...
 

DeletedUser40272

Mai tii ba Mishule minte cand m-ai visat noaptea si te bateam cu sabia? :D

eu te bateam bre, nu tu...erai prea slab...ai uitat?:p:))

ba dar voi nu stiti pe l13 ca l-a innobilat platini cu presedinte si el cersea invitatie dupa ce i-au luat aia 3 sate din 6 =)))))

tot cu vaca ai ramas...

invitatie am cerut inainte de a fi atacat, cu mult timp in urma...deoarece chiar nu aveam trib...si satele i le-am cedat lui platini asta dupa ce nu a reusit sa imi ia un sat, desi eram incepator dar el ataca ca un mare noob, daca ataca la 7-8 fix credea ca gata...

mai schimba felul de desert ca faci carii de la atata rahat bre sebica

P.S. de ce nu razi cu aceeasi pofta "=)))" povestindu-ne cum te-am inobilat?:))) sau zeul sebica nu a fost innobilat niciodata?
Te lauzi cu "faptele" altora, si astea mincinoase
 

DeletedUser40272

daca zici tu....inca un pic si te cred

hai bafta campionilor, am uitat cu cine vorbeam:( imi cer scuze ca mi-am permis...sper ca mariile voastre sa accepte scuzele mele
 

DeletedUser42160

Voi mai tineti minte cand ati plictisit tot extenru cu povestile voastre irelevante?
 

DeletedUser

da eu mi-am luat-o , v-am felicitat , nu am venit ca tine sa cersesc invitatie , sau a fost miha pe cont cand va rugati de mine sa va primesc in trib ?:))

in fine numai conteaza , sa deviat mult de la subiect .

concluzia este urmatoarea , ati intrat in jocu meu , ati recunoscut o parte din voi , in rest nu ma mai intereseaza .

sunt scarbit

illussi0n ai fost cel mai greu adeversar al acestui joc pentru mine , ne-am dusmanit pe mai multe lumi , de cele mai multe ori a avut castig de cauza , am jucat si la voi pe o lume , mi-a placut foarte mult , aveai un trib de oameni maturi , pana acum ai respectat regulamentu , nu ai trisat insa ce-ai facut tu aici se numeste tiganeala .

sa fi sanatos domnule emil.cuka !

pa
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Olteanule tot nu te-ai saturat de vorba pe aici? :) apropo la inceputul jocului ti-am zis sa ma cauti la oua, acuma vad ca ma cauti la coada lasandu-te de joc.
 

DeletedUser42928

fetelor, daca nu v-ati fi furat-o de atatea ori pe harta de la noi, poate ca v-as fi inteles impertinenta..
mai da-va-n spatele garii de scamatori, ca ce chestie macaniti atat pe aici?
Mishu, Lutu, nu le mai dati replici , ca oricum din Martie incepe sezonul agricol si nu-i mai prinzi pe aici...
 

DeletedUser

sa puna unguru rapoartele cu innobilarile sau prea finuta !

la tine e neiteresant , oricum toti sunteti in aceeasi oala pentru mine :))))))


ce-mi arati ca ai curatat si tu un inactiv ?

ce ma intereseaza pe mine asta ?
 

DeletedUser

ce vrei ma sa vezi? 1 nobil si 50 de usori? n-am io armata,sunt punctar...armata e inutila,punctele fac totu in jocu asta.

esti un baiat onest !

te iubesc !


radu cristiano aka ramses imi arata mai multe chestii cu raportu ala , ca are conducere in tribu de interne , ca a fost partas de la inceput la mizeriile pe care le-ati facut , ca a intrat cu 3 sau mai multe conturi altfel nu stia el de inactiv , daca-l vedea altu il innobila el .

sunteti niste papagali ! :))

ia sa nu-mi mai dati replica , numai am cont , numai stau sa farmez sa va cresc voua satele ca ati intrat cu zeci de mii de conturi !

tie iti voi zice de acum in colo radu.ingus.papagal :))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus