Razboaiele lumii Speciale 2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

alta smecherie de-a lu illussi0n care nu o sa-i iasa :))

asta ar face orice sa ramana pe harta !
 

DeletedUser

asa e,v-am vazut caracteru:)) v-am spus de cand am iesit din trib ca nu o sa castigati lumea asta..pentru ca aveati organizarea praf..si sa nu mai deschid subiectu si despre alte amanunte
ps: nu uit ca m-ai innobilat ca niste femei,si v-ati dus sa plangeti la admini ca aveam cuvantu p*** (cu cenzura,si fara nicio legatura cu voi) la profil:)) sa nu cumva sa fiu on sa fac vreun split..

Nu pot sa cred, chiar asa au facut ? :D
 

DeletedUser

Moama ce de banati?!! Si eu sunt inca free? Cum e posibil?Ce mama dreacu am ratat?!!!:D
 

DeletedUser

Asta este...intr-un joc, ca si in viata trebuie sa invatam sa si pierdem, sa pierdem cu fruntea sus, altfel ramanem frustrati ca multi indivizi de pe acest joc.

de aceea m-ai blocat pe skype si pe joc? :))) copil esti... nu-ti stiu varsta, dar sper ca esti copil si dupa varsta, ca altfel e grav...
 

DeletedUser40439

da tu de ce nu joci pe nickul tau , si joci pe un nick care se afla mai mereu in clasic hmm?
 

DeletedUser

Deci: JUCATORII SPECIFICI TRIBULUI CLASS, CARE AU INTRAT SI PE LUMEA ASTA VOR RAMANE IN ISTORIA SERVERULUI .RO CARE CEL MAI RAPID TRIB CARE PIERD O LUME!!!
 

DeletedUser29537

Deci: JUCATORII SPECIFICI TRIBULUI CLASS, CARE AU INTRAT SI PE LUMEA ASTA VOR RAMANE IN ISTORIA SERVERULUI .RO CARE CEL MAI RAPID TRIB CARE PIERD O LUME!!!

nu te mai chinuii sa scri subliniat,colorat sau ce alte metode de scriere mai folosesti ca tot analfabet ramai.


ca sa intrebi tu... sa joc o data cu ***** din tribul clasic mi-a ajuns...

probabil ai fost unu din cei inobilati intern de faci galagia asta.ei nu tin noobi in trib.
 

DeletedUser

probabil ai fost unu din cei inobilati intern de faci galagia asta.ei nu tin noobi in trib.

mai degraba te-am ingropat eu ;-)

6z7fwi.jpg


CarlaDaimler aka. Ralf10
 

DeletedUser

e bine ca ti-ai facut print screen sa ai la batranete.

si nu te mai lauda cu conturile altora.mersi

Ei na...ii contesti calitatile ca jucator lui CarlaDaimler ? insemna ca nu il cunosti , si daca nu il cunosti de ce scrii ? ca sa te aflii in treaba ?
 

DeletedUser42530

acum ce razboaie mai sunt pe aceasta speciala daca clasici au picat ?
sau se regrupeaza intr-un nou trib ?
 

DeletedUser

Au facut vreo 15 triburi,asa evolution poate inobila intern ce mai are de luat,si da sunt razboaie pana ramane un sat din fostul class pe harta,jucatorii de acolo sunt gen virus,bacterii,se regrupeaza in caz de ceva,faza asta cu destramatul sunt tertipuri ieftine cu care vau obisnuit deja ;)
 

DeletedUser

CarlaDaimler =)))))))
esti o rusine!!!!!
ai trecut de la colegi de trib la dusmani....nu mai posta pe aici
 

DeletedUser

Hei ce s-a intamplat???...Class s-a evaporat???

Dragutii mei colegi din SPECII sa puneti mana sa faceti nobili sa-i exterminam pe cei care dizolva triburi sa nu prinda la statistica!!! :)))))
 

DeletedUser42974

amuzant si totusi dezamagitor , class a fost si va ramane o forta pe jocu asta , nu zic asta ca membru class , am colaborat doar pe o lume , in rest pe unde neam intalnit am cam fost dusmani , din pacate esecu pt s2 a fost anticipat cam de vreo 2-3 sap ... eu cel putin miam dat seama de esec din momentu in care am avut primu org pe mine de la shuriken .... org varza in trib , e o lectie pe care cred ca unii au invatato intrun final , greseala cea mare in class a fost ca sa recrutat in fc de mofturile unora , jucatori chiar buni care stiau sa joace in echipa nau fost adusi din n motive pe s2 , lucru care sa cam vazut intrun final .... vorba lu ramses inca de la inceput , lumea asta a cam fost un mic experiment , unu esuat ....
 

DeletedUser

amuzant si totusi dezamagitor , class a fost si va ramane o forta pe jocu asta , nu zic asta ca membru class , am colaborat doar pe o lume , in rest pe unde neam intalnit am cam fost dusmani , din pacate esecu pt s2 a fost anticipat cam de vreo 2-3 sap ... eu cel putin miam dat seama de esec din momentu in care am avut primu org pe mine de la shuriken .... org varza in trib , e o lectie pe care cred ca unii au invatato intrun final , greseala cea mare in class a fost ca sa recrutat in fc de mofturile unora , jucatori chiar buni care stiau sa joace in echipa nau fost adusi din n motive pe s2 , lucru care sa cam vazut intrun final .... vorba lu ramses inca de la inceput , lumea asta a cam fost un mic experiment , unu esuat ....

m@ny@x tu esti slab ma,plus ca-ti place sa te contrazici cu placere! :)))))))
 

DeletedUser523

Cate triburi au atacat clasicii?Despre ce raport de forte vorbim aici mai exact?
 

DeletedUser

Clasicii au incercat cu SPECII si din 3 triburi cate au atacat un singur trib, din 1000+ atacuri au reusit sa ia 7 sate pe care a 2 a zi am recuperat cele 7 pierdute + 25 :) . Probabil asta ia demoralizat complet si au dat disband . Sa nu mai vorbim ca in start au fost 5 triburi .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus