Razboaiele lumii Speciale 2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29537

Clasicii au incercat cu SPECII si din 3 triburi cate au atacat un singur trib, din 1000+ atacuri au reusit sa ia 7 sate pe care a 2 a zi am recuperat cele 7 pierdute + 25 :) . Probabil asta ia demoralizat complet si au dat disband . Sa nu mai vorbim ca in start au fost 5 triburi .

ba tu te uiti la filme cu sandokan?sau visezi?
 

DeletedUser

ca sa intrebi tu... sa joc o data cu ***** din tribul clasic mi-a ajuns...

tie sa-ti cam fie rusine !
pe vremea cand cerseai un cont din poarta in poarta, ca te-a bagat Bric la interne, Class te-a adunat de pe drumuri, ti-a dat casa si masa plus o prima de instalare pe unul dintre cele mai mari conturi ce existau la vremea respectiva pe Lumea Clasica..
vad ca fara nicio jena, ti-ai insusit si nick-ul de Ralf10, un nume mare si foarte respectabil printre cei ce practica de ani de zile acest joc de la INNO...
efectiv defilezi cu munca altcuiva, revendicand niste merite care nu-ti apartin nici pe departe... e chestie de obraz, dar chiar nu am pretentii de la cel care se crede "cel mai complex jucator de triburile", asa cum te-ai auto-proclamat cand s-a terminat acel server.. ;)
la vremea respectiva am atras atentia sa nu mai incaltam toti descultii...s-a dovedit ca am avut dreptate.. :)
 

DeletedUser

ba emile
fa-ti ba alt cont si hai sa discutam civilizat de acum inainte :)))

fara muse si emil.cuka :)))

ok ?
 

DeletedUser42530

Am si eu o intrebare pentru dumneavoastra domnu' Tigrualb
observ ca dumneavoastra va considerati un jucator desavarsit cu toate calitatile, tinand cont ca eu nu joc pe aceasta speciala , am cateva intebari pentru dumneavoastra daca se poate sa imi raspundeti:D
1. Daca esti asa de bun ca jucator, de ce ai ales un trib care a dat disband?
2. De ce nu ati reusit sa va aparati ( parca ati pierdut sate din trib )?
3. Din cate am inteles eu ca bagator de seama ai fost propus la interne ? de ce oare ?
4. Din comentariile colegilor tai presupun ca stiati ca nu aveti sanse, de ce ati mai continuat ?

si as mai pune vreo cateva intrebari dar nu isi au rostul
dar pe viitor limiteaza-te la subiect nu o mai da in S.F.-uri

O zi buna la toata lumea
si Spor la joc .
 

DeletedUser

AM SA VA PUN PE TOTI PE IGNORE CA PREA MA ENERVATI CU DEZBATERILE VOASTRE FUTURISTE. Eu sunt suparat ca am pierdut ~ 200 de milioane de ruble la ciprioti si pe voi va doare in paise!!! Incepand din aceasta clipa, toti aveti I,incepand cu Rahanu :D
 

DeletedUser

Am si eu o intrebare pentru dumneavoastra domnu' Tigrualb
observ ca dumneavoastra va considerati un jucator desavarsit cu toate calitatile, tinand cont ca eu nu joc pe aceasta speciala , am cateva intebari pentru dumneavoastra daca se poate sa imi raspundeti:D
1. Daca esti asa de bun ca jucator, de ce ai ales un trib care a dat disband?
2. De ce nu ati reusit sa va aparati ( parca ati pierdut sate din trib )?
3. Din cate am inteles eu ca bagator de seama ai fost propus la interne ? de ce oare ?
4. Din comentariile colegilor tai presupun ca stiati ca nu aveti sanse, de ce ati mai continuat ?

si as mai pune vreo cateva intrebari dar nu isi au rostul
dar pe viitor limiteaza-te la subiect nu o mai da in S.F.-uri

O zi buna la toata lumea
si Spor la joc .

n-am nicio treaba cu tigrualb, nici macar nu stiu cine e pe joc..
dar pe langa faptul ca ai o intrebare si totusi ai pus patru, mi-au sarit in ochi ineptiile pe care le debitezi pe aici incercand sa faci pe interesantul...
1. a ales la inceput, nu avea de unde stii ca se va da disband, cat de redus sa poti fi pt a a intreba asa ceva?
2. arata-mi vreun trib care n-a pierdut niciodata sate la un organizat...este o intrebare pusa doar pentru a te afla in treaba...
3. la asta nu ma bag..
4. o alta intrebare ce donata multa infantilitate in gandire...oamenii joaca de placere, si daca pierd un razboi virtual, nu este o tragedie pentru nimeni in realitate...
sorry, daca ai ceva cu tigrualb, nu ne jigni pe toti...
inteleg ca ai prieteni sau colegi pe care incerci sa-i sustii, dar nu o da si tu in mojicie ca si unii dintre ei..
mistouri ieftine , in general lansate de catre oameni la fel de ieftini...
 

DeletedUser

amuzant si totusi dezamagitor , class a fost si va ramane o forta pe jocu asta , nu zic asta ca membru class , am colaborat doar pe o lume , in rest pe unde neam intalnit am cam fost dusmani , din pacate esecu pt s2 a fost anticipat cam de vreo 2-3 sap ... eu cel putin miam dat seama de esec din momentu in care am avut primu org pe mine de la shuriken .... org varza in trib , e o lectie pe care cred ca unii au invatato intrun final , greseala cea mare in class a fost ca sa recrutat in fc de mofturile unora , jucatori chiar buni care stiau sa joace in echipa nau fost adusi din n motive pe s2 , lucru care sa cam vazut intrun final .... vorba lu ramses inca de la inceput , lumea asta a cam fost un mic experiment , unu esuat ....

Ce organizat mai? Am dat singur pe tine si te-ai dezmembrat,despre ce ** aici? HaHaHa.

anonymusm@ny@x,locul 3 pe prima speciala,component al tribului castigator,deci va dati seama ce jucatori au castigat,pe semne ca nu au avut adversari,ca altfel nu imi explic :)

De murron asta nici nu mai vorbesc,pe langa ca e pe langa subiect,observati cata rautate are in el? Despre ce vorbim aici? HaHaHa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35377

Ce organizat mai? Am dat singur pe tine si te-ai dezmembrat,despre ce ** aici? HaHaHa.

mai esti xenofob ungure?Mai urasti romanii?:D

Vad ca numai cu romani joci triburile.Nu te a dus capul sa ti faci un trib "Tinutul Kenjiest",sa ceri independenta si pe triburi :D
 

DeletedUser

Ce organizat mai? Am dat singur pe tine si te-ai dezmembrat,despre ce ** aici? HaHaHa.

anonymusm@ny@x,locul 3 pe prima speciala,component al tribului castigator,deci va dati seama ce jucatori au castigat,pe semne ca nu au avut adversari,ca altfel nu imi explic :)

De murron asta nici nu mai vorbesc,pe langa ca e pe langa subiect,observati cata rautate are in el? Despre ce vorbim aici? HaHaHa.

Cum se face ca avea atacuri de la primi jucatori din Specii???
 

DeletedUser41960

Ce organizat mai? Am dat singur pe tine si te-ai dezmembrat,despre ce ** aici? HaHaHa.

anonymusm@ny@x,locul 3 pe prima speciala,component al tribului castigator,deci va dati seama ce jucatori au castigat,pe semne ca nu au avut adversari,ca altfel nu imi explic :)

De murron asta nici nu mai vorbesc,pe langa ca e pe langa subiect,observati cata rautate are in el? Despre ce vorbim aici? HaHaHa.
shut up
you are a traitor ...
go and play solitaire ...
Kenjy is a traitor ....
______________________________
google translate ...
sorry...
today i make 25 ... i hope it will be allowed
______________________________
Trusca Alex you was betrayed by this player on Summer Games a few month ago ...
he is not a trustable player.
taci din gură
ești un trădător ...
du-te și joacă Solitaire ...
Kenjy este un trădător ....
Trusca Alex ai fost trădat de acest jucător pe Jocurile Olimpice de vară de o lună în urmă câteva ...
el nu este un jucator de incredere.
 

DeletedUser

shut up
you are a traitor ...
go and play solitaire ...
Kenjy is a traitor ....
______________________________
google translate ...
sorry...
today i make 25 ... i hope it will be allowed
______________________________
Trusca Alex you was betrayed by this player on Summer Games a few month ago ...
he is not a trustable player.
taci din gură
ești un trădător ...
du-te și joacă Solitaire ...
Kenjy este un trădător ....
Trusca Alex ai fost trădat de acest jucător pe Jocurile Olimpice de vară de o lună în urmă câteva ...
el nu este un jucator de incredere.

Exit Festival Rullz ! :)))
 

DeletedUser

Inca o lovitura puternica data ieri fostului clas!!!
Oare se anunta stergerile in masa???
 

DeletedUser

Nici nu stiu ce cauti pe server romanesc,cred ca ma confunzi cu jucatorii din Avengers de pe summer,daca eu sunt tradator si eu sa ma duc sa joc solitaire,tu cu siguranta trebuia sa joci tetris.

Tetris e un joc cu cubulete de diferite culori,totul depinde de dezvoltatorul jocului,intelegi?

Nevena Ciuic,dute si fa plangere la suport ca am fost tradator pe summer :))
 

DeletedUser

Mah cine a sters postul nevenei?! Ala cu antibioticu?!! Sa moara familia mea de nu e cea mai tare duma . Ce faceti voi aici?!De ce ati sters postul ala ca era plin de adevar si cu vorbe de duh.Cine a sters postul si de ce?!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Mah cine a sters postul nevenei?! Ala cu antibioticu?!! Sa moara familia mea de nu e cea mai tare duma . Ce faceti voi aici?!De ce ati sters postul ala ca era plin de adevar si cu vorbe de duh.Cine a sters postul si de ce?!!!!!!!!!


tu ii tratezi pe astia din team ca pe angajatii tai de la frizerie :)))

pai ma gicule , ca si la frizerie , si aici trebuie sa dea cineva cu matura :))

Nu ?:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus