Razboaiele lumii Speciale 2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

De acum e liniste si pace, mai vine unu injura si pleaca la Caracal .. E o traditie pana la urma, toti pe urmele lui Gicu ! :D
 

DeletedUser

Nu mah, pe bune acum. DE CE S-A STERS POSTUL ALA?!! Pt ce motiv. Postul lu' Kenji este plin de rasism si postul ei era sincer si simplu ca buna ziua.
Nici nu stiu ce cauti pe server romanesc,cred ca ma confunzi cu jucatorii din Avengers de pe summer,daca eu sunt tradator si eu sa ma duc sa joc solitaire,tu cu siguranta trebuia sa joci tetris.

Tetris e un joc cu cubulete de diferite culori,totul depinde de dezvoltatorul jocului,intelegi?

Nevena Ciuic,dute si fa plangere la suport ca am fost tradator pe summer :))

Ma cauta pe mine.E vreo problema??????????????
Stiu ce-ai facut ASTA VARA ,VREI SA AFLE SI SUPORTUL ? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41960

today i make 25 ...
we can talk later.
__________________

Implicit Răspuns la: Ai primit o penalizare pe Forum Triburile ...
 

DeletedUser

pt ce ai primit avertizarea aia???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser42160

Class a pierdut ca a avut mare parte din conducere dezinteresata si destui jucatori slabi:)
Dar nici cu SPECII nu ma laud..am vazut multe failuri si pe acolo:)))))
 

DeletedUser

Class a pierdut ca a avut mare parte din conducere dezinteresata si destui jucatori slabi:)
Dar nici cu SPECII nu ma laud..am vazut multe failuri si pe acolo:)))))

Serios !? Ce "failuri" ai vazut tu la noi ? Prietene noi am intrat 15 jucatori si am facut legea pe un K intreg . Nu ca altii 100 de jucatori si acum se demoleaza :)
 

DeletedUser42606

Serios !? Ce "failuri" ai vazut tu la noi ? Prietene noi am intrat 15 jucatori si am facut legea pe un K intreg . Nu ca altii 100 de jucatori si acum se demoleaza :)



ati facut legea k pe K ala nu au mai intrat si alti buni .defapt pe fiecare K a fost cate un trib care a facut legea.asa k asta nu e un motiv de mandrie.afirmatia ta nu prea are nici o relevanta.era frumos daca intrau toate cele 4 triburi care s-au luptat acum pe acelasi K atunci cel care era cel mai bun pe acel K putea sa spuna k e cel mai tare.
 

DeletedUser

ati facut legea k pe K ala nu au mai intrat si alti buni .defapt pe fiecare K a fost cate un trib care a facut legea.asa k asta nu e un motiv de mandrie.afirmatia ta nu prea are nici o relevanta.era frumos daca intrau toate cele 4 triburi care s-au luptat acum pe acelasi K atunci cel care era cel mai bun pe acel K putea sa spuna k e cel mai tare.

Ne-am exprimat interesul sa intram direct peste clasici, dar s-au ascuns de noi. :) La fel au facut si pe Speciala 1 cand au vazut ca intram noi unde intrau ei s-au mutat repede. Daca nu stii acest lucru abtinete .
 

DeletedUser523

Nu cred ca o sa mai fie alte razboaie, dar e posibil sa ma insel .. :)

cred ca te referi la razboaie intre triburile mari. ca asa doar e plina lumea de triburi micute care incearca cu greu sa faca fata celor mari dar nimeni nu considera ca merita mentionate :)
 

DeletedUser

Asa este, la viteza asta cei micuti sunt o cauza pierduta acum. Chiar nu au nici o sansa sa mai realizeze ceva . Asta e parerea mea ..

Vreau un razboi: Jaxu vs toata harta. :D
Rezolvati-l cumva. :))

Taci mai noobule :D .. Toti cei care se demoleaza din fostul clasic se descarca pe mine =)) ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus