Atacuri si defensive amuzante L30

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser42932

cred ca baiatul a inteles gresit atributile flamei alaturi de o ferma de catapulte intr-un atac...

Flama lui Aletheia

Măreşte puterea de distrugere a catapultelor la atac cu 100% şi puterea de luptă a catapultelor în apărare de zece ori.

deci.... =)))))
 
Scor reacție
209
S-au sters rapoartele dar el cu 300 de catapulte imi demola piata centrala :)). Agamemnom trimite nobili cu cate 100 grei de pe 3 sate diferite la distanta de minim o ora, lyon15 ataca cu moral 60%. Noroc de SR ca mai primesc cateva steaguri.

Cum era : cand nu cresc in puncte, fac armata. Dar n-am murit inca :)).
 

DeletedUser42593

Sa va puna baietii "super jucatori" din LEG rapoartele in care atacau cu 1600 berbeci...fara o alta trupa :)))
sau cu full'uri de aparare :)))
 

DeletedUser37982

sa le puna, ca doar aici sunt defensive si ofensive amuzante :))
 

DeletedUser

Mai zmeilor , dar de ce nu le puneti voi ? Ca nu le aveti cumva ??? Hmmm... raportul care zici cu 1600 de berbeci e defapt cu 4000 de topoare 1500 usori 1400 berbeci si paladinul cu luceafar .... Iar ala cu full de aparare tare ma indoiesc ...

Da ia postatile voi zmeilor ...


PS : ai iesit din vacanta simo si iar faci gura mare ?????
 

DeletedUser37982

alexutule iar faci gura mare?
de unde sa postez daca nu mai joc pe lumea respectiva, am zis doar daca le are cineva sa le posteze pt ca aici e rubrica potrivita. restul e spam
 

DeletedUser

alexutule iar faci gura mare?
de unde sa postez daca nu mai joc pe lumea respectiva, am zis doar daca le are cineva sa le posteze pt ca aici e rubrica potrivita. restul e spam

nu cred ca tie ti-a raspuns Alex... din cate citesc eu..
 

DeletedUser

alexutule iar faci gura mare?
de unde sa postez daca nu mai joc pe lumea respectiva, am zis doar daca le are cineva sa le posteze pt ca aici e rubrica potrivita. restul e spam

Daca nu mai joci de ce te bagi in seama ????
Raspunsul este pt amandoi ca amandoi ati facut gura mare la modul cum ataca LEG-ul. Daca nu mai joci te rog sa taci sau macar daca ** ceva sa ** pe topicul Discutii libere.
Hai simo .... astept rapoartele
 

DeletedUser43293

Ar trebui sa le punem si pe cele ale lui Rogerius cu 100 de berbeci per full ? :))
 
Scor reacție
209
http://ro30.triburile.ro/public_report/001bd6a95ff3d4065ce054ba78ee3db2

asf2.png


Chiar ii sunt recunoscator ca i s-a facut mila si m-a lasat sa prind finalul :rolleyes:.

Pe alea cand dadea cu 300 pana la 500 de catapulte crezand ca omori catapultele aparatorului daca ataci tot cu catapulte n-am apucat sa le salvez. Mare pacat :D.
 
Sus