Triburi Plagiate

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser43170

Sunt 10 triburi in toata familia nu vor mai ramane decat maxim 8 dupa o saptamana maxim
 

DeletedUser

si maxim 2 dupa 2 saptamani...unul dupa 3-4 sapt...si in final..cand dau nobili, va desfintati :D
 

DeletedUser

Nu stiu ce sa spun, eu nu i-as subestima chiar asa de mult pe clasici. Adica cum sa spun, ei detin majoritatea, nu vor fi usor de dat jos. Daca erau pe ultimele locuri mai spuneam , dar asa e greu de zis in cate zile o sa dispara.

Nu fac parte din clasici
 

DeletedUser43170

sa vedeti ce jucatori sunt sa nu ziceti ca venim de ici colo

De cat timp jucati triburile?:)
De peste 3 ani
129 voturi (67,89%)
De peste un an
45 voturi (23,68%)
De aproape un an
16 voturi (8,42%)
 

DeletedUser43170

Eu cu Cruci am fost colegi si acum suntem prieteni.Am preferat sa raman in Clasic decat sa merg la ei
 

DeletedUser

Ma vedeti ca mistocaresc un pic pe aici...nu luati tot ce spun in serios... Clasic sunt multi...dar au si multi jucatori buni, nu degeaba sunt in top
 

DeletedUser

sa vedeti ce jucatori sunt sa nu ziceti ca venim de ici colo

De cat timp jucati triburile?:)
De peste 3 ani
129 voturi (67,89%)
De peste un an
45 voturi (23,68%)
De aproape un an
16 voturi (8,42%)




Am si eu sondaj in trib :)))


De cand jucati triburile?

din totdeauna
0 voturi (0%)
nici nu era facut cand jucam
0 voturi (0%)
de azi
1 vot(100%)
 

DeletedUser43170

Avem si lipsuri ca orice familie maine incep renovarile daca nu vad ca toti membri au 100p minim
 

DeletedUser

Imi place la nebunie sa ma bag in mijlocul triburilor gen familiile astea Classic, Rentz , R.S ...vin ei cu familia de 6-8 triburi , de se umfla in pene...pacat ca nu ma mai bag momentan pana dupa licenta. :D

Asa am fost si pe 32, 16 jucatori vs 300-400 membrii, pana la urma nosugarbaby vad ca mai sta in picioare, eu m-am retras dupa ce i-am cocosat pe giubilancamataru si hoarda lui R.S cu toti smecherii de acolo, dupa licenta sper sa am o campanie lunga. Doamne ajuta, am o mare "admiratie" pentru asa zisii text-isti si intimidatori pe triburile.
 

DeletedUser

Fiecare lumea este diferita, sa nu uitam ca si SH(L27) a fost considerat un trib mamut si a fost foarte bun (cel putin din cate imi amintesc eu)
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Sa nu uitam totusi cine inchide lumea pe L27 :D
1234cupasicampionatu.png
 

DeletedUser

cred ca totusi ai gresit putin lumea...
nu cred ca intereseaza pe nimeni de aici ca ati activat secretele...stai sa vedem cand incep sa se mute :))))
 
Sus