Razboaiele lumii Speciale 2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42606

eu joc si acum nu depanez nimic :)) o sa afli de mine ceva ma tarziu
 

DeletedUser523

Parte 1:
Triburi: Shtt!!
Parte 2:
Triburi: SPECII

Timeframe: Dintotdeauna





Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 101
Diferență: 98






Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18,102
Tabăra 2: 739,070
Diferență: 720,968
 

DeletedUser

ar fi bine pentru voi sa numai faceti misto de emil , pe speciala urmatoare o sa aveti nevoie de el .

o sa intru sa va scot figurile din cap la astia care mi-ati facut scheme pe harta aici (kenji , barecau , unix , brencus etc.)

radeti voi cat vreti acum , va promit ca o sa va duc satele in 26 de puncte la toti in start , eu cu inca 5-6 tampiti ca mine :))
 

Deleted User - 556077

ce faci ma jaxule?

class-ul a rezistat cateva saptamani,voi ce faceti?12 ore?=)))))))))))))))))))

ps.
kenji, cum ii frate fara sate?
 

DeletedUser

Sigur ma doar 12 ore :), atat putem .. Dar noi am intrat pentru voi v-am scos si satele sunt goale. Daca te uiti mai in urma pe extern am zis ca satele noastre vor merge in nBz. Daca vreau pot sa intru si acum la ei in trib, dar diferenta dintre mine si te varcolacule e de la cer la pamant . :)
 

DeletedUser20103

[12:43:33 PM] Jaxu: asta am zis de la inceput de lume
[12:43:37 PM] Jaxu: cand o sa fie
[12:43:41 PM] Jaxu: satele mele la voi merg
[12:44:50 PM | Editat 12:44:53 PM] Jaxu: manuta-ue
[12:44:55 PM] Jaxu: sau cum dracu e
[12:44:58 PM] Jaxu: e liber si ala

nu stiu de ce va tot certati:-? jaxu a golit satele sa le luam:)
 

Deleted User - 556077

Sigur ma doar 12 ore :), atat putem .. Dar noi am intrat pentru voi v-am scos si satele sunt goale. Daca te uiti mai in urma pe extern am zis ca satele noastre vor merge in nBz. Daca vreau pot sa intru si acum la ei in trib, dar diferenta dintre mine si te varcolacule e de la cer la pamant . :)


unde intri ma tu?pai tu crezi ca oameni aia te primesc =)))))))

ai devenit mana dreapta a lui kenji ma,acum ti-a ordonat sefu,concediaza tribul ca te dezmostenesc!!! ahahaha

normal ca e diferenta intre noi 2 ;) cum sa ma compari pe mine cu tine?:O
 

DeletedUser

Mai nobix tu pe lumea asta doar ai stiut sa ataci cu cate 5 spioni la organizatele voastre :), kenji e pe stergere de aseara. E logic sa nu rezistam intre doua triburi, suntem la mijloc. Dar tu cand o sa ai performante pe joc atunci sa ma cauti in rest esti praf orice ai zice tu.
 

DeletedUser42606

kenji a dat stergere::))cum k acum ceva timp era zmeu si zicea k merita sa castige speciala asta:))) vaii si nu am apucat sa ii spun unde joc ce pacat o sa ramana si el cu amintirile asa cum imi zicea el mie :))))))
 

Deleted User - 556077

Mai nobix tu pe lumea asta doar ai stiut sa ataci cu cate 5 spioni la organizatele voastre :), kenji e pe stergere de aseara. E logic sa nu rezistam intre doua triburi, suntem la mijloc. Dar tu cand o sa ai performante pe joc atunci sa ma cauti in rest esti praf orice ai zice tu.

da intre 3 cum o fi ma nobix?:)))))))))))) ia spune matale intre 3 cum e?
ziceai de noi ca de ce nu rezistam la 3 triburi.ia si rezista si tu la 2 nu la 3 :))))
oricum 12 ore e ceva :)))
dute plimba ursu ca rugineste lantu.vi cu texte de astea de 2 lei!

tu esti copil pe langa mine ma :)))
 

DeletedUser

da intre 3 cum o fi ma nobix?:)))))))))))) ia spune matale intre 3 cum e?
ziceai de noi ca de ce nu rezistam la 3 triburi.ia si rezista si tu la 2 nu la 3 :))))
oricum 12 ore e ceva :)))
dute plimba ursu ca rugineste lantu.vi cu texte de astea de 2 lei!

tu esti copil pe langa mine ma :)))

Tu esti o petarda de jucator =))

kenji a dat stergere::))cum k acum ceva timp era zmeu si zicea k merita sa castige speciala asta:))) vaii si nu am apucat sa ii spun unde joc ce pacat o sa ramana si el cu amintirile asa cum imi zicea el mie :))))))

Chiar tu crezi ca nu stiam ca esti in eoel ? :)
 

DeletedUser38023

Ne-am inteles foarte bine cu Biniditat si cu Jaxu, iar ceea ce se intampla acum pe harta e doar datorita lui Shurik n si a acolitilor lui care s-au apucat sa bage strambe impotriva la toti.. Situatia se putea rezolva mai usor, mai din timp si cu mai putin sange spoit daca cei pe care ii recunoastem de conducatori in SPECII ar fi zis: ajutati-ne sa ii mancam pe aia.. Dar daca asta nu s-a intamplat, nu putem sa stam spectatori in timp ce unii incearca destabilizarea diplomatiei noastre..

Sa ii aparam contul lui Shurik n cand Clas l-a atacat organizat a fost cea mai mare eroare comisa de noi pe lumea asta.. Daca nu eram noi, Shurik n era out! Pe langa zecile de ferme defensive pe care i le-am trimis, am avut si o implicare diplomatica, atragand Eoel de partea nBz si SPECII.. EOEL trebuia sa il atace organizat odata cu Clas pe Shurik n, dar in urma negocierilor cu nBz, l-au sprijinit..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus