Top 20 triburi

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser43633

:))) da da plin de entuziasm :)))...
Mai faceam si eu haz de situatie, constatari si d'astea, dar nah daca va simtiti chemati in cauza problema voastra...
Ma refeream la anumite situatii in k45 care n-au treaba cu voi ca sa nu muriti curiosi.
trololololo :))) distractiv
 

DeletedUser

acum iasa 'eroii' triburilor la iveala,marii jucatori care vor sa culeaga faimele lumii 31,dupa ce nu au atacat un inamic de la inceputul lumii,dar desigur cu peste 100 sate.acum ca sunte-ti odihniti dupa 7 luni de pna-uri ,interne si aliante,poate incepeti si voi sa aratati ca stiti apasa 2 butoane ca sa atacati.
a decazut rau populatia celor care chiar se bateau pentru fiecare sat in parte,fie de lene ,fie de neputiinta.

nu inteleg de ce e atat tam tam din partea voastra (daca va referiti la hard, tin sa va amintesc aluzile pe care le faceati cand recrutam si cat de superior vorbeati) + ca in noul trib nu prea ne sufocam asa mult cu triburile, ne batem la greu cu cei din mt (noroc cu sharky ca stie remtz) si ii ciopartim la worms, daca tin bine minte aseara au fost 2 conducatori din nofa in conferinta cu noi, si au vazut ca singurul lucru care il discutam in conferinta era ,,strict legat de triburi si chesti serioase'' intrebarea mea ea, de ce sunteti asa frustrati, si aruncati cu replici pe forum ?
 

DeletedUser4533

daca graiesti adevarul nu inseamna ca esti frustrat.nu sunt deloc surprins de alianta vestului,ci de jocurile de culise care nu se mai termina niciodata.fiecare face tot ce poate ca sa isi evite disparitia de pe harta,nu exista o batalie corecta,dar scopul scuza mijloacele nu?
 

DeletedUser4863

daca graiesti adevarul nu inseamna ca esti frustrat.nu sunt deloc surprins de alianta vestului,ci de jocurile de culise care nu se mai termina niciodata.fiecare face tot ce poate ca sa isi evite disparitia de pe harta,nu exista o batalie corecta,dar scopul scuza mijloacele nu?

daca graiesti adevarul nu inseamna ca esti frustrat.nu sunt deloc surprins de alianta vestului,ci de jocurile de culise care nu se mai termina niciodata.fiecare face tot ce poate ca sa isi evite disparitia de pe harta,nu exista o batalie corecta,dar scopul scuza mijloacele nu?

Batalie corecta =))

Mai helldrake , joci din acelasi timp ca si mine sau cel putin asa arata inregistrarea pe forum/
Spune-mi te rog daca pe lumea 1 ,2 ,3 sau 4 , ai intalnit triburi cu 4 academi si cu familie cu inca 4 academi.
Iti spun eu nu au fost , apoi scuza-ma strategia voastra trebuie sa fie de apreciat ca stati pe carca celor din spate , lasa ca baga "SALAM" carne de "TON" din spate sprijin si eu ma dau vedeta cu 2 click-uri pac=pac atac.
Motive si tot motive , daca vrei sa cauti gasesti in orice trib cate un lucru sa te legi.

De innobilat intern cu toti o facem , unele persoane mai putin altele mai mult.
Cat despre cumparat conturi nici mie nu-mi convine .

Va rog eu incetati cu afirmati de 2 lei si de restul maruntis , vdm care este mai activ si inteligent pe harta.
Timp este berechet , la ce setari sunt pe lumea 31 ar trebui sa tina jocul in jur de 3 ani .
 

DeletedUser4533

ma apar mereu cu trupele proprii si nu cuceresc vreun sat pe care nu is in stare sa il apar.
nu a zis nimeni nimic de coltul vostru de harta,eu va urmaresc de multa vreme si stiam ca ve-ti urca sus pentru ca nu v-a deranjat nimeni acolo,toata atentia a fost asupra nordului (greseala mare)
Spune-mi te rog daca pe lumea 1 ,2 ,3 sau 4 , ai intalnit triburi cu 4 academi si cu familie cu inca 4 academi
.
pe primele lumi existau oameni cu caracter si lumea abia descoperea acest joc,lume demult plecata.
acum au ramas doar ''wannabe'' leaderi.
 

DeletedUser43007

nu inteleg de ce e atat tam tam din partea voastra (daca va referiti la hard, tin sa va amintesc aluzile pe care le faceati cand recrutam si cat de superior vorbeati) + ca in noul trib nu prea ne sufocam asa mult cu triburile, ne batem la greu cu cei din mt (noroc cu sharky ca stie remtz) si ii ciopartim la worms, daca tin bine minte aseara au fost 2 conducatori din nofa in conferinta cu noi, si au vazut ca singurul lucru care il discutam in conferinta era ,,strict legat de triburi si chesti serioase'' intrebarea mea ea, de ce sunteti asa frustrati, si aruncati cu replici pe forum ?

Atata tam tam pentru ca numele vi se potriveste cu caracterul.

Agresor: lover andrey
Origine: Tom and Jerry in Hard (502|435) K45

Număr: 0 0 4172 10 2983 0 200 159 0 0
Pierderi: 0 0 4172 10 2983 0 200 159 0 0

Apărător: XuLLeTz
Ţel(direcţie): XuLLeTz-15 (513|478) K45
 

DeletedUser43633

Clock system
12-hour 24-hour
midnight
(start of day)
12:00 a.m.* 00:00
12:01 a.m. 00:01
12:59 a.m. 00:59
1:00 a.m. 01:00
… …
11:00 a.m. 11:00
11:59 a.m. 11:59
noon
12:00 p.m.* 12:00
12:01 p.m. 12:01
12:59 p.m. 12:59
1:00 p.m. 13:00
… …
11:00 p.m. 23:00
11:59 p.m. 23:59
midnight
(end of day)
shown as start
of next day 24:00


I-a aminte domnu' de ai trimis chestia asta

DetaliiAlianţă NOFA - FAME
Old Players
noFAme Academy 3
Academia NOFAME 1
Academia NOFAME 2
Inamic Worms
Hard is coming...
Echoes of Eternal Life
Menthor
Echoes of Eternal Life Academy
Menthor Academy
wormss academy 2
Titlu O rama, 2 rame, 3 rame....
Start în data de 22.04. la ora 23:28:33
Sfârşit ---
Durată 19:20:28
Subiect de discuţii forum
Explicaţie Colonia noastra de rame cauta pamant fertil. Maine la ora 12:00 pm alianta inceteaza, va urma mult ghinion si dc-uri cand dati trenulete (si va asteptam in conferinta noastra de caterinca)


45:93:95 (535|499) K45 10,244 Morisake [NOFAME] faby albert94 [WORMS] 2013-04-23 - 01:18:12
003 (431|442) K44 9,863 weride333 [NOFAME] NOVEL [WORMS] 2013-04-23 - 01:48:39
45:74:20 (540|472) K45 9,865 XuLLeTz [NOFAME] faby albert94 [WORMS] 2013-04-23 - 02:02:28
19.nextplease (542|475) K45 9,230 Morisake [NOFAME] faby albert94 [WORMS] 2013-04-23 - 08:00:03
samd

Dealtfel, trib de rame, mare scofala nu-i...cunoastem cunoastem -> Rama -> click

Luati niste lectii de fus orar domnii' astia cu bani.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4863

Din pacate voi sunteti persoanele care nu aveti fusul orar ca in romania , primul atac a fost din partea voastra .
Eram in conferinta pe skype cum ne place "noua" , la un rentz o barfa un worms ... etc.
Si cand colo faby incepe sa primeasca atacuri , era normal sa luam atitudine .
 

DeletedUser43633

faby se ataca cu un respectiv cu mult inainte, cred ca virus stie ceva...sau cum era aia "daca vad raportul cu rosu poti sa-ti iei gandul de la alianta" :)))) asa ca mai putina mancare nesanatoasa.
De luat atitudine a luat inainte sa va bage pe voi in seama
 

DeletedUser40961

[..]Eram in conferinta pe skype cum ne place "noua" , la un rentz o barfa un worms ... etc.
Si cand colo faby incepe sa primeasca atacuri , era normal sa luam atitudine .

trebuia sa va vedeti in continuare de rentz-ul vostru, faby are atacuri de panica intotdeauna cand se lasa intunericul.. si de asemenea cand e ceata; cica i s-ar trage de la "al 13-lea razboinic" vazut la Multiplex.
 

DeletedUser18817

Descriere
Nu va luati de academia noastra Hard

M.T whit WORMS and EoeL

MAKE

The West sinners


Tare ma tem ca nu a fost pus intentionat acel cuvant. Va faulteaza graf engleza.
 

DeletedUser43633

Let the war to begin! 427|379 10.385
Let the war to begin! 431|377 9.345
Let the war to begin! 421|379 4.698
Let the war to begin! 421|378 10.244
Let the war to begin! 421|371 9.388
Let the war to begin! 421|372 10.244
Let the war to begin! 428|371 7.984
Let the war to begin! 432|363 9.637
Let the war to begin! 426|366 10.244
Let the war to begin! 426|365 10.244

legat de engleza :))) "it runs in the family"
Au scos unii capul in lume pt prima oara dupa 7 luni de 31
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de respectat respectam cele 24 de ore, dar daca virus fu nerabdator, ce sa ii faci :) am zis-o si o mai zic, nu inteleg dc atata frustrare, hai spor la joc
 

DeletedUser4863

Descriere
Nu va luati de academia noastra Hard

M.T whit WORMS and EoeL

MAKE

The West sinners


Tare ma tem ca nu a fost pus intentionat acel cuvant. Va faulteaza graf engleza.

Da o foarte mare gresala , of ce sa ii facem ...pe noi ne bate si romana si engleza + voi , e grele domne .
Nu crezi ca ti se poate intampla ?


Da eu nu inteleg un lucru , de ce o ardeti pe extern?
Nu aveti lucruri mai bune de facut ca sa demonstrati ca voi nu primiti sprijin de la "SALAM si GUTA" din margine?
Asta este romanul domne , doar sa faca discriminare si circ .
Hai gata ca prea multa atentie strica si sincer n-are rost.
 

DeletedUser18817

Totusi, aveam impresia ca macar 1 din toti conducatorii celor 3 triburi, sa fie putin mai luminat. Trist.

Uite ca eu o mai ard pe extern si ma bucur ca ma critica lumea cu mai multe postari ca mine pe extern.
Si da, asta e romanul, cand e prins cu mata-n sac, ce sa faca? Schimba subiectul si incepe cu atacurile la persoana.

Have fun.
 

DeletedUser4863

Acum serios , nu este o gresala de neiertat , cuvantul acela a fost scris in graba.Nu incerc sa ma scuz , da am gresit se intampla.
Dar pana la urma , iti multumesc de atentionare am fost plecat altfel nu ai fi constatat gresala .
 

DeletedUser18817

Nu stai acum sa fac ancheta, ce mi s-a parut penibil e ca au scris toate 3 triburile, atat. Greseli din graba facem fiecare.

Bafta in toate.
 

DeletedUser4863

Nu stai acum sa fac ancheta, ce mi s-a parut penibil e ca au scris toate 3 triburile, atat. Greseli din graba facem fiecare.

Bafta in toate.

Gresala imi apartine in totalitate .
Daca tu cauti vinovatul sa stii ca eu sunt acela.
Am dat acel mesaj privat la 2 prieteni si ei au avut incredere in ce am scris eu, cam asta este toata povestea.

In rest toate cele bune .
 

DeletedUser43203

de respectat respectam cele 24 de ore, dar daca virus fu nerabdator, ce sa ii faci :) am zis-o si o mai zic, nu inteleg dc atata frustrare, hai spor la joc

Cele 24 de ore se anunta frumos pe mesaj diplomatilor NU in declaratia de razboi ;)
Dar va inteleg ca deabea acum ati inceput si voi sa dati razboaie.

In momentul in care dai o declaratie de razboi TREBUIE sa-ti ASUMI ca poate in secunda 2 pleca atacuri si in secunda 3 poate pierzi sate. Asta e unu la mana. 2 la mana o declaratie de razboi direct din Alianta este lipsa totala de fairplay! Dar cum voi sunteti obisnuiti cu PNAuri tot dearoata va inteleg :))

Hai nu va mai plangeti! Dati drumu la Fulluri si fie ca cei mai buni sa castige!

Ceea ce am uitat sa va spun ca NOFAME nu ofera pacea NICIODATA celor care declara razboi. Asa ca inteleg caterica voastra cu ramele, inteleg perfect euforia uniunii vestului dar va rog sa nu veniti sa-mi spuneti ca va pare rau! Luptati acum!!!
 

DeletedUser43697

Prea multa propaganda pentru ce au triburile la descriere si cum s-a declarat razboi. Daca sunteti asa buni nu o sa aveti nicio problema in acest razboi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus