Discutii libere "Speciala 2"

DeletedUser

Se pare ca va fi o surpriza ...conform numarului de sate, Ralf10 va castiga lumea...


Rang Nume Trib Puncte Sate Numărul medie de puncte pe sat
1 macrame nBz 15,625,496 1,506 10,375
2 mereverzi nBz 15,156,549 1,513 10,018
3 Ralf10 EoeL 13,969,340 1,769 7,897
4 noua vieti nBz 9,717,741 1,288 7,545
 

DeletedUser

Pai doar un trib inchide lumea, nu? Daca nu pot fi parasite triburile, inseamna ca tre' sa mai ramana numai unul, razboindu-se. Sa vedem ce iese. :)

Eoel sunt prea fricosi sa faca acest pas . Doar daca Inbz-ul va face pasul spre razboi, in rest totul e can-can !! :)
 

DeletedUser523

mai bine v-ati uita la razboaiele de pe alte lumi ca aici nu veti mai vedea asa ceva :)
 

DeletedUser39475

Eoel sunt prea fricosi sa faca acest pas . Doar daca Inbz-ul va face pasul spre razboi, in rest totul e can-can !! :)

Da mai, imi cer scuze daca aberez, dar nu trebuie sa fie numai un trib castigator? Adica ca sa inchida ambele triburi lume trebuiau sa fuzioneze, nu? Daca triburile nu mai pot fi parasite, inseamna ca numai unul tre' sa ramana ( implicit va fi raboi ). Poate gresesc eu.
 

DeletedUser42606

de ce sa fie razboi fiecare cu treaba lui .tribul Inbz va castiga lumea si fara razboi au deja un avans mult prea mare in fata celor din eoel.pe cand in eoel putini mai joaca avand in vedere k majoritatea au stagnat.
 

DeletedUser523

Da mai, imi cer scuze daca aberez, dar nu trebuie sa fie numai un trib castigator? Adica ca sa inchida ambele triburi lume trebuiau sa fuzioneze, nu? Daca triburile nu mai pot fi parasite, inseamna ca numai unul tre' sa ramana ( implicit va fi raboi ). Poate gresesc eu.

asta ar insemna sa fie cucerite si restul triburilor care mai exista ;) ca nu sunt doar primele doua triburi din clasament pe lume :p
 

DeletedUser523

mai bine ne uitam la eurovision sa-l vedem pe al nostru reprezentant ce face...:cool:
 

DeletedUser

Mai bine ati declara pe Nbz castigatori deoarece sunt foarte putine sanse ca Eoel sa mai castige lumea si sa deschideti o noua lume Speciala 3.
Aici mai sunt foarte putini jucatori activi,daca deschideti o speciala noua cu viteza mare o sa intre multi jucatori dornici de distractie + se va cumpara multe puncte premium si toata lumea va fi satisfacuta atat noi cat si stafful ce administreaza jocul. :)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus