Razboiul "poemic" dintre Miau.. si NORTH

  • Autor subiect DeletedUser35216
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42601

Se pare ca tu esti fan Frank Herbert si, mai ales, fan Experimentul Dosadi, ca altfel nu-mi explic modul hipercriptic in care scrii...Sau o fi un mod de a parea interesant? Hmmm...Problema grea si fara solutie evidenta.

daca eu veneam sa spun asa ceva despre tine sau depsre oricare admin ori moderator atunci era dezastru mare ... dar avand in vedere ca ne permitem asa ceva si ne tragem de siretul mai putin eu ca mie nu imi place sa stau aplecat in fata nimanui , in fine ... o sa iti raspund simplu si in niste termeni pe care sa ii intelegi , fara tente moldovensti ca sa fie ceva usor pentru tine , deci nu are rost sa apari pe extern sau in orice alta parte sa aratai ceva ce nu poti face pentru ca stii si tu cum sta treaba aici asa ca degeaba te bagi intr-un subiect in care tu nu ai existat vreodata doar ca sa iti faci reclama sau cine stie iti place sa provoci ca pe urma sa apara alte tikete si jucatori sanctionati ... si daca tot ii asa pe fata cum un jucator si un admin stau frumos cot la cot sa faca caterinca de altii de ce se penalizeaza acei jucatori cand pun o intrebare cum "de ce sunt favoruri pe acest joc?" nu stiu scopul venirii tale pe aceasta tema cu acel text copiat din cine stie ce minte bolnava a unui betiv dar este vorba despre un razboi intre North si Miau in care ar trebui postate statistici ... spor la joc tuturor , vreau sa vad si pe harta aceiasi daruire ca si aici pe extern ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Se pare ca tu esti fan Frank Herbert si, mai ales, fan Experimentul Dosadi, ca altfel nu-mi explic modul hipercriptic in care scrii...Sau o fi un mod de a parea interesant? Hmmm...Problema grea si fara solutie evidenta.

Mare filosofa e tanti Congres :D
 

DeletedUser

daca eu veneam sa spun asa ceva despre tine sau depsre oricare admin ori moderator atunci era dezastru mare ... dar avand in vedere ca ne permitem asa ceva si ne tragem de siretul mai putin eu ca mie nu imi place sa stau aplecat in fata nimanui , in fine ... o sa iti raspund simplu si in niste termeni pe care sa ii intelegi , fara tente moldovensti ca sa fie ceva usor pentru tine , deci nu are rost sa apari pe extern sau in orice alta parte sa aratai ceva ce nu poti face pentru ca stii si tu cum sta treaba aici asa ca degeaba te bagi intr-un subiect in care tu nu ai existat vreodata doar ca sa iti faci reclama sau cine stie iti place sa provoci ca pe urma sa apara alte tikete si jucatori sanctionati ... si daca tot ii asa pe fata cum un jucator si un admin stau frumos cot la cot sa faca caterinca de altii de ce se penalizeaza acei jucatori cand pun o intrebare cum "de ce sunt favoruri pe acest joc?" nu stiu scopul venirii tale pe aceasta tema cu acel text copiat din cine stie ce minte bolnava a unui betiv dar este vorba despre un razboi intre North si Miau in care ar trebui postate statistici ... spor la joc tuturor , vreau sa vad si pe harta aceiasi daruire ca si aici pe extern ...


Ai irosit o explicatie perfecta!
1. Pe lumea 32 sunt simplu jucator, deci, am voie sa postez si pe forum. Postez ca jucator si imi asum si raspunderea pentru ce scriu. Daca gresesc, sunt pedepsita la fel ca oricare alt jucator care nu respecta regulile. Daca n-as risca o pedeapsa gratuita, doar ca sa-ti demonstrez ca asa este, as face-o. Insa, nu meriti. Rezumat: la caterinca stau cot la cot doi jucatori, nu un admin si un jucator, stimabile.
2. Eu n-am scris moldoveneste. Daca in posturile MELE gasesti ceva scris altfel decat academic, perfect romaneste (sic!), imi cer singura pedeapsa de la moderatori, nu trebuie s-o vanezi tu. In afara de asta, daca as scrie moldoveneste, unde ar fi problema ta? E interzis, cumva?
3. Replicat ta e mai bolnava decat mintea betivului incriminat de tine. Ia reciteste matale regulamentul si vezi ca, prefect si conform cu aceasta esti pasibil de pedeapsa. Oare de ce n-ai fost pedepsit?Pentru ca moderatorii au mai multa minte decat tine si mai inchid un ochi? Iar tu nu esti admin, asa ca, unde se aplica acuza ta ca as fi favorizata pentru ca sunt admin?
4. Pune taxa la intrare pe acest forum ca sa nu posteze decat membrii triburilor implicate in acest razboi poemic. Sau da-le legitimatie de membru si ai terminat balciul. Concluzie: atat timp cat acest forum este public si deschis iar eu respect regulile, nici tu, nici nimeni altcineva nu-mi poate interzice sa postez. Asa ca, n-ai decat sa-ti inghiti amarul cum iti place. Eu nu ma retrag din cauza ta sau a altora ca tine.
5. "Daruire" pe harta! HAHAHAHAHAHAHA! La cuvinte mari si limbaj de lemn vad ca esti expert. Ataca-ma, stimabile, pe harta si vedem ce iese.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ai irosit o explicatie perfecta!
1. Pe lumea 32 sunt simplu jucator, deci, am voie sa postez si pe forum. Postez ca jucator si imi asum si raspunderea pentru ce scriu. Daca gresesc, sunt pedepsita la fel ca oricare alt jucator care nu respecta regulile. Daca n-as risca o pedeapsa gratuita, doar ca sa-ti demonstrez ca asa este, as face-o. Insa, nu meriti. Rezumat: la caterinca stau cot la cot doi jucatori, nu un admin si un jucator, stimabile.
2. Eu n-am scris moldoveneste. Daca in posturile MELE gasesti ceva scris altfel decat academic, perfect romaneste (sic!), imi cer singura pedeapsa de la moderatori, nu trebuie s-o vanezi tu. In afara de asta, daca as scrie moldoveneste, unde ar fi problema ta? E interzis, cumva?
3. Replicat ta e mai bolnava decat mintea betivului incriminat de tine. Ia reciteste matale regulamentul si vezi ca, prefect si conform cu aceasta esti pasibil de pedeapsa. Oare de ce n-ai fost pedepsit?Pentru ca moderatorii au mai multa minte decat tine si mai inchid un ochi? Iar tu nu esti admin, asa ca, unde se aplica acuza ta ca as fi favorizata pentru ca sunt admin?
4. Pune taxa la intrare pe acest forum ca sa nu posteze decat membrii triburilor implicate in acest razboi poemic. Sau da-le legitimatie de membru si ai terminat balciul. Concluzie: atat timp cat acest forum este public si deschis iar eu respect regulile, nici tu, nici nimeni altcineva nu-mi poate interzice sa postez. Asa ca, n-ai decat sa-ti inghiti amarul cum iti place. Eu nu ma retrag din cauza ta sau a altora ca tine.
5. "Daruire" pe harta! HAHAHAHAHAHAHA! La cuvinte mari si limbaj de lemn vad ca esti expert. Ataca-ma, stimabile, pe harta si vedem ce iese.


Tanti Congres,tanti cu strategia ei pe culoare,strategie expirata parerea mea,plus de asta nici macar nu o face cum trebuie.Da noi NORTH-ul iti uram succes,ca de nu ar fi trupele deff de la Matze,nu ati fi cum sunteti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Impusca doi sau chiar trei iepuri dintr-un foc, stimabile:
1. Ataca-ma si scoate-ma de pe harta.
2. Distruge apararea mitzelor si fa-le sensibile la strategia ta, ca se pare ca unica valabila in cazul tau e datul din gura mult, in plus si degeaba.
3. Inchide-mi gura asta bogata demonstrand ca strategia culoarelor nu e buna.
=)))))))))))))
Cand vei reusi sa indeplinesti MACAR unul din cele 3 puncte de mai sus, oricare din ele, imi voi cere scuze public fata de tine si de colegii tai. Si promit, tot public, sa nu mai postez aici. In veci! Si sa stii ca nu am nevoie de apararea mitzelor ca sa-mi tin promisiunile facute mai sus.
 

Doidedoi

member
Scor reacție
4
Optimal :
<<< Comisare! Noi te parasim
ramai tu cu gasca care ti-ai facut-o
Nu meriti sprijinul nostru
Stai acolo ascuns si bate`ti joc de oamenii din umbra!
Nu ai caracter
Luati satele lui optimal, ale mele, ale lui perci
A baietilor adevarati , ma retrag
Cu asta ramai!
cu punctele
Ca esti fara caracter .
 

DeletedUser35216

:) la cata lume e in vacanta pe aici... cred ca o sa primeasca raspunsul pe joc... :D
 

Doidedoi

member
Scor reacție
4
Multumim , Optimal.
Esti o persoana deosebita si daca altii nu au fost capabili sa te aprecieze... este strict problema lor :)
 

DeletedUser35216

de unde vreti sa mai raspunda?
au x conturi in vacanta... au pierdut jucatorii care ii sustineau pe extern...
ei au cateva conturi banate in trib... care nu le concediaza... ca na... sa nu piarda puncte! =))
 

DeletedUser

de unde vreti sa mai raspunda?
au x conturi in vacanta... au pierdut jucatorii care ii sustineau pe extern...
ei au cateva conturi banate in trib... care nu le concediaza... ca na... sa nu piarda puncte! =))
Lasa-i ca pierd, pierd, cum sa nu piarda. Au altii grija sa piarda, daca ei nu concediaza. Au grija, au, au, cum sa nu aiba.
 

DeletedUser42297

ahh congres...vorba multa saracia omului
north nu sta deloc la caldurica
mai degraba erau la caldurica cand aveau razboi cu voi ( Zarg :492.353 ...mare amenintare erati:)) ..nu era o ofensa)
acuma ei au de luptat cu inamici adevarati gen qoq si shock
da...cel mai probabil va ajunge conducator
este si normal...daca ai ceva experienta in conducere(ceea ce si cred ca foarte multa lume te cunaoste) ti-ai da seama ca asta este prima regula cand faci o fuziune (fostul intemeiator devine conducator in noul trib) ,dar asta nu-i da drepturi depline

Deci nu mai comenta asa fara motiv ,
Un trib care a ajuns pe locul 3 pe lumea asta nu a ajuns acolo pentru ca s-au lasat manipulati
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40616

bre pumcte, iar te iei de lume? vezi-ti de joc, ca ne-o luam si noi in freza!


ne faci dusmani peste tot, baga-ti-as toporul pe gat!

Felicitari assasyn, haidem la treaba acum!:))
 

DeletedUser35216

Multumesc.

Adenauer, te rog sa inchizi tema.
Multumesc anticipat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus