Razbel Mondial-Nubi vs Elite

mamulus

member
Scor reacție
0
treispe am auzit ca au facut astia din Germania dupa ce au urmarit evolutia ta pe 29 un nou trofeu,, regele absolut al internelor,,..:)))
 

DeletedUser

plangi ca nu ai apucat sa iei mai multe ca mine ?
sau ca eu spre deosebire de voi "vedete" sunt inca pe harta ?
 

mamulus

member
Scor reacție
0
Cum rade harb de oala sparta :)). Bre mamulus, pe lumea 13 nu au ripostat internele si barbarele? Vad ca n-ai avut pic de mila :(.

da nici aici nu a ripostat nimeni draga admiratorule, imi cer scuze daca-mi scapa numele tau, am sters din simplul motiv ca nu mai puteam lua 1 interna de baiatul asta obraznic, nu-i asa treispe?:)))
 

mamulus

member
Scor reacție
0
plangi ca nu ai apucat sa iei mai multe ca mine ?
sau ca eu spre deosebire de voi "vedete" sunt inca pe harta ?

asa este, cei ca tine nu au orgoliu' si nu pot intelege niciodata altceva in afara de sate:))).e adevarat ca inca te trezesti noaptea si plangi de bucurie asa ud?:))
 

DeletedUser42412

ups

Titlu În curând va începe faza finală a acestei lumi
Expediat iun 07, 2013 02:12:46
Tribul Start are controlul asupra 65% din toate satele active de pe această lume.
Când acest trib va avea controlul asupra 70%, va începe faza finală de 90 zile.
Acest lucru va aduce cu sine următoarele schimbări pentru această lume:
Un nou început după înnobilarea totală nu mai este posibil
Preţurile pentru nobili se înjumătăţesc
Lumea aceasta se va închide în 90 zile.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
02-10-12, 14:06

azi- 07-06-13, iar razboiul se va termina peste 3 luni :D.

Cred ca e destul de mult timp, nu m-am inselat. :) In plus, postarea mea era mai lunga, in care argumentam ceea ce am spus.

Spor!
 

DeletedUser

02-10-12, 14:06

azi- 07-06-13, iar razboiul se va termina peste 3 luni :D.

Cred ca e destul de mult timp, nu m-am inselat. :) In plus, postarea mea era mai lunga, in care argumentam ceea ce am spus.

Spor!

Wow ce setari tari :)). Din partea mea sa se termine, poate asa castiga si stickman o lume :)))
 

DeletedUser

tudorica mai traiesti?
lasa triburile si treci la invatat...poate iei si tu anul asta BAC-ul :D
eu nu voi castiga nici o lume...doar sunt in trib cu tine...ai uitat?
ps: cand da TSL stergere? repetam scenariul de pe L7....cand pierdem dam vina pe admini si dam stergere in masa :p

@adenauer sunt lumi care dureaza de cativa ani...iar asta se va termina in curand....probabil nu in 4 luni...dar in curand...deci? :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stickman iti da ma astia de la triburi pensie? Macar un prostamol ceva sa iti dea...
 

DeletedUser

Stickman iti da ma astia de la triburi pensie? Macar un prostamol ceva sa iti dea...

hai nu te mai oftica...succes la BAC :D

o sa mai treaca cativa ani pana va castiga TSL-ul o lume pe .ro.....binenteles au adminii ceva cu voi :rolleyes:

cand dati stergere? :p

Parte 1:
Triburi: =S=
Parte 2:
Triburi: TSL

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 168
Tabăra 2: 33
Diferență: 135

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,599,017
Tabăra 2: 303,646
Diferență: 1,295,371

chart
 

DeletedUser41613

Tribul Start are controlul asupra 70% din toate satele active de pe această lume. Va începe faza finală de 90 zile.
Lumea va lua sfârşit după încheierea fazei finale dacă nu au loc conflicte însemate.

Începutul fazei finale aduce cu sine următoarele schimbări pentru această lume:
Un nou început după înnobilarea totală nu mai este posibil
Preţurile pentru nobili se înjumătăţesc
Lumea aceasta se va închide în 90 zile.


Parca ieri mascaricii din TSL se bateau cu pumnu-n piept ca ce vor face ei pe lumea asta, intradevar au facut, adica s-au facut de ras dar e ok nu-i bai, "elitele" si-au respectat blazonul si pana la urma s-a ajuns la vorbele mele "tsl are cu =s= sansa porcului in ziua de ignat", feilitari intregului trib Start pentru munca depusa, felicitari conducerii pentru modul in care au organizat tribul si multumesc si trbului tsl pentru participare la acest "macel", nu il putem numi razboi

Viva =S= ;)
 

DeletedUser41613

Am si eu o intrebare pentru doamna moderator, danasav88, postarea mea se considera a fi jignitoare pentru faptul ca am afirmat ca IQ-ul unora este mai jos decat nivelul asfaltului, dar postarea lui Obsedati de tsl nu ? "cap de miel din grota" sau regulile se aplica doar pentru anumiti jucatori ? ca mie asa imi reiese din actiunile dumneavoastra
 

DeletedUser

Cine sunt aia care s-au batut cu pumnu in piept mai cap de miel ? Eu am zis mai mereu ca nu prea avem sanse, devreme ce v-ati aliat 3 triburi mari importiva noastra, care si asa am intrat deampulea pe lumea asta ...
Aia cu multumirile trebuia sa o zici, chiar zi mersi ca daca nu eram noi ce dracu se alegea de lumea asta? cu 3 triburi prietene intrate de la inceput, sa se razboiasca cu 2 tribulete amarate ?
Nu meritati felicitari, stati linistiti...nu ati facut mare branza :).
Eu pot sa felicit doar cativa jucatori de la voi, care si-au vazut de treaba si au vorbit civilizat, nu capete de miel din grota ca tine :)

TSL = ATC , PATRIA Si mai erau aia din Nord Vest nu le retin numele .. deci ..

ne acuzi pe noi de nustiu ce fuziuni .. dar voi ati facut mai multe ca noi :)))
dar cum ziceam .. la sfarsitul lumii cand pierdem cautam motive , exact ca pe L7 :))) huuuuooooo !!
 

DeletedUser

Am si eu o intrebare pentru doamna moderator, danasav88, postarea mea se considera a fi jignitoare pentru faptul ca am afirmat ca IQ-ul unora este mai jos decat nivelul asfaltului, dar postarea lui Obsedati de tsl nu ? "cap de miel din grota" sau regulile se aplica doar pentru anumiti jucatori ? ca mie asa imi reiese din actiunile dumneavoastra

Am primit avertizare nu mai face bulbuci pe aici :). Nu am citit ce ai scris, pun pariu ca a fost ceva...foarte inteligent ...
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Tribul Start are controlul asupra 70% din toate satele active de pe această lume. Va începe faza finală de 90 zile.
Lumea va lua sfârşit după încheierea fazei finale dacă nu au loc conflicte însemate.

Începutul fazei finale aduce cu sine următoarele schimbări pentru această lume:
Un nou început după înnobilarea totală nu mai este posibil
Preţurile pentru nobili se înjumătăţesc
Lumea aceasta se va închide în 90 zile.


Parca ieri mascaricii din TSL se bateau cu pumnu-n piept ca ce vor face ei pe lumea asta, intradevar au facut, adica s-au facut de ras dar e ok nu-i bai, "elitele" si-au respectat blazonul si pana la urma s-a ajuns la vorbele mele "tsl are cu =s= sansa porcului in ziua de ignat", feilitari intregului trib Start pentru munca depusa, felicitari conducerii pentru modul in care au organizat tribul si multumesc si trbului tsl pentru participare la acest "macel", nu il putem numi razboi

Viva =S= ;)


mai bine taceai :)
Felicitari tribului S pentru victorie(mari,multi si "prosti" conteaza ;) ,imi cer scuze ca ii jignesc pe unii care nu merita dar ....) si in special tin sa le multumesc adevaratilor colegi din TSL ca au rezistat pana acum si in ce conditii :)
Oricum nu credeam k pot sa vad cat de repede se poate sterge un cont pe ro.In 2h poti sa ai contul sters si nici macar sa nu ai habar :D .....patetic :(
 

DeletedUser

TSL = ATC , PATRIA Si mai erau aia din Nord Vest nu le retin numele .. deci ..

ne acuzi pe noi de nustiu ce fuziuni .. dar voi ati facut mai multe ca noi :)))
dar cum ziceam .. la sfarsitul lumii cand pierdem cautam motive , exact ca pe L7 :))) huuuuooooo !!


Ca sa te bag si pe tine in seama, nu prea e comparatie intre fuziunea voastra, sau mai ales faptul ca erati intelesi de la inceput, cu ce am putut sa facem noi la nivel de diplomatie...Atc un trib unit dar mititel, patria un trib mare ca puncte....dar cam 0 in rest..Cand triburile voastre erau toate in top 5 ,tsl era mult in spate...
Nu caut scuze ca nu am de ce, personal ma si mir ca am ajuns pana aici, daca imi aduc bine aminte cum sa inceput...Oricum greseli de partea noastra au fost multe, dar chiar si asa ...tot sansa a doua o aveam
Daca nu jucam noi, astia cativa amarati, ce draq se alegea de lumea asta? Poate sa va bateti intre voi..."prietenii"
 
Sus