The Aztec III

  • Autor subiect DeletedUser29445
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29445

da. mi-a cerut sa te dau afara. ca cica incalcam un asa zis tratat .

Am facut cu el un mic pact sa zicem asa. ca nu recrutam la ei in k si iei invers.

Pardon un tratat.
 

DeletedUser1198

Cred ca sunt al treilea care face un asemenea post.....

Imi pare rau ca ai pierdut atata timp scriind prostii, si ca ai irosit si timpul celorlalti care ti-au citit prostiile

Tu ai fost omul celor din M de cand a inceput serverul, ai stat frumos la caldurica, n-ai deranjat pe nimeni, ai dat cu papagalul zilnic, ca doar astea sunt atributiile unui ciripitor, nu? N-am de gand sa lungesc prea mult povestea, ca nu vreau sa-mi pierd timpul cu tine..


FAPT:

Dau intr-o seara o circulara, niste informatii referitoare la pregatirea unui atac impotriva M
30 de secunde mai tarziu, primesc de la dNs. pe skype, mesajul trimis de mine
5 secunde mai tarziu, ma uit sa vad cine a citit circulara: RRtfk, si inca 2 insi care erau pe sitter la persoane de maxima incredere
Concluzia o puteti trage si voi..
 

DeletedUser34110

strica statistica...de ce sa mai fie in [M]
daca e adevarat ce e mai sus,si-a facut treaba omu.
 

DeletedUser

Imi pare rau ca ai pierdut atata timp scriind prostii, si ca ai irosit si timpul celorlalti care ti-au citit prostiile

Tu ai fost omul celor din M de cand a inceput serverul, ai stat frumos la caldurica, n-ai deranjat pe nimeni, ai dat cu papagalul zilnic, ca doar astea sunt atributiile unui ciripitor, nu? N-am de gand sa lungesc prea mult povestea, ca nu vreau sa-mi pierd timpul cu tine..


FAPT:

Dau intr-o seara o circulara, niste informatii referitoare la pregatirea unui atac impotriva M
30 de secunde mai tarziu, primesc de la dNs. pe skype, mesajul trimis de mine
5 secunde mai tarziu, ma uit sa vad cine a citit circulara: RRtfk, si inca 2 insi care erau pe sitter la persoane de maxima incredere
Concluzia o puteti trage si voi..

Contul RRtfk nu mi-a dat nici o informatie..daca voi nu sunteti capabili sa va faceti curatenie in trib e problema voastra. Daca il cunosti pe om de vreo 3-4 ani si esti prieten cu el e spion sigur...la concluzia asta ai ajuns? ti-a luat un sat, esti ofticat si acuma arunci cu vorbe ca e spionul celor din M? mi se pare mie sau esti frustrat? nu imi ziceai tu mie ca nu prea acorzi multa atentie asupra jocului?

ps, daca era spionul meu stai linistit ca in momentu de fata era in MYM bine mersi ;)
si cu asta am incheiat...spor
 

liana

member
Scor reacție
35
Povestea are intriga...:D
S.au schimbat datele problemei...si poc!
Abia acum devine interesanta...
 

DeletedUser39475

Contul RRtfk nu mi-a dat nici o informatie..daca voi nu sunteti capabili sa va faceti curatenie in trib e problema voastra. Daca il cunosti pe om de vreo 3-4 ani si esti prieten cu el e spion sigur...la concluzia asta ai ajuns? ti-a luat un sat, esti ofticat si acuma arunci cu vorbe ca e spionul celor din M? mi se pare mie sau esti frustrat? nu imi ziceai tu mie ca nu prea acorzi multa atentie asupra jocului?

ps, daca era spionul meu stai linistit ca in momentu de fata era in MYM bine mersi ;)
si cu asta am incheiat...spor

Sa traiasca toti spionii din MYM!
 

DeletedUser34110

puteti voi sa ziceti ce vreti,parerea mea e ca se cam stie castigatoarea lumii...
 

DeletedUser523

ReRe a castigat

1x Apărătorul zilei
Ai învins în 24.08.2013, ca apărător, cele mai multe trupe de pe lumea aceasta (56.943 de trupe)!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus