Discutii libere L33 !

DeletedUser29445

Conversatie.. :))
Intr-un trib trebuie sa fie putina Dictatura, ca sa iti iasa ceva si din cate am vazut eu, acolo lipsea cu desavarsire. Stau in trib ca sa nu fie fara trib pe harta.. :)


Iar EFU nu e departe. Adica ca si organizare, poate stau bine, dar ca si jucatori... lasa de gandit...

Mi-a zis unu " Pot sa iau sate cand vreau de la tine" Dupa ce iam omorat 10 nobili.. =)) ai de maciuca lui Frizeru. Pardon Stegozaur.
 

DeletedUser

Conversatie.. :))
Intr-un trib trebuie sa fie putina Dictatura, ca sa iti iasa ceva si din cate am vazut eu, acolo lipsea cu desavarsire. Stau in trib ca sa nu fie fara trib pe harta.. :)


Iar EFU nu e departe. Adica ca si organizare, poate stau bine, dar ca si jucatori... lasa de gandit...

Mi-a zis unu " Pot sa iau sate cand vreau de la tine" Dupa ce iam omorat 10 nobili.. =)) ai de maciuca lui Frizeru. Pardon Stegozaur.

Ai argumente ce-ti pot sustine opinia? Ai fost in EFU pentru a putea analiza indeaproape situatia EFU sau vorbesti din auzite?
 

DeletedUser

Am impresia ca Undecided la primul Organizat au picat .. S-a dus pe apa sambetei tot Tribul ..

Nu stiau cum sa mai faca sa scape .. Pana acum ii ridica lumea in slavi .. Si s-a dovedit ce Trib este ..
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Am impresia ca Undecided la primul Organizat au picat .. S-a dus pe apa sambetei tot Tribul ..

Nu stiau cum sa mai faca sa scape .. Pana acum ii ridica lumea in slavi .. Si s-a dovedit ce Trib este ..

și acuma, ca să îți răspund serios... :D
s-au lăsat de joc cei care știau ce oameni au în trib, știau și ce e aia organizare...Heath și ceilalți rămași la conducere în tribul mare nu aveau habar...
 

DeletedUser

și acuma, ca să îți răspund serios... :D
s-au lăsat de joc cei care știau ce oameni au în trib, știau și ce e aia organizare...Heath și ceilalți rămași la conducere în tribul mare nu aveau habar...

s-au lăsat de joc cei care știau ce oameni au în trib
si eu sunt in margine , unde jucatorii nu sunt la fel de buni ca cei din centru , si ce , m-am lasat de joc ? cat despre cat habar de joc aveau ceilalti , nu stiu , dar cand ai niste functii intr-un trib si pleci la inamici fara nici o explicatie , fara barem un ' salutare amaratilor ' zice destule .

Decat sa am un jucator cu 100 de sate langa mine si care e ca o trestie , se inconvoaie unde bate vantul , mai bine unul cu 10 dar care e dintr-o esenta mai tare , valoarea unui jucator o reprezinta numarul satelor pe care le are ? la tot pasul se ivesc exemple care arata contrariul .
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
De tribul mare vorbeam acuma, voi acolo în SV o duceți ceva mai bine :p
De joc aveau ei habar, dar nu de conducere...Heath și AshadU, joacă bine, no comment...dar i-ai văzut făcând ceva în conducere, înafară de a ne face de râs?
:confused:
 

DeletedUser

..urmeaza in curind si amatorii din UNION...:rolleyes:

..
Doar un profesionist ii poate face pe altii amatori , presupun asadar ca esti un jucator complet , da-ne si noua niste sfaturi domnule cdefgh , noi astia mai nobi intodeauna suntem atenti la ai mai buni .
 

DeletedUser

Extraordinar...nimeni care sa dea sfaturi , mai rar asa ceva , asta e un semn ca lumea 33 e muribunda , si rea pe deasupra , nespus de rea , nimeni care sa ofere niste sfaturi unui jucator care ia barbare in prostie ? :( as vrea sa pot sa doresc sa incerc sa iau si altceva numai ca nu prea stiu cum...
 

DeletedUser

Poti da stergere.

Un raspuns limitat de la o persoana nelimitata :) si tocmai vorbeam despre lumea rea...de ce sa dau stergere amice ? nu poti sa legi niste concluzii logice deloc 1 daca iau barbare , clar nu e cine stie ce de capul meu 2 trebuia sa ma indemni sa joc cat mai mult ca sa le cresc pentru voi , ori tu nu doresti binele familiei in care te afli ? sau poate cine stie , esti vre-un spion sub acoperire ? :)

Faceam oleaca spam si eu , cand colo hop si tu sa dai cu par-un gard , calmeaza-te tinere , oricata pasiune am depune e doar un joc , iar scopul unui joc in esenta lui are menirea de a ne face sa ne simtim bine , cand ai sa intelegi , sa simti asta , o sa poti fi un adevarat jucator , pana atunci ai sa ramai o persoana la fel ca celelalte 99% disperate , infricosate de gandul ca ar putea pierde satele .
S-a prins ceva de tine ? :)
 

DeletedUser

Menirea este de a castiga jocul.

Aha , asadar dv-stra nu jucati triburile ca sa va simti bine ? ati intrat cu gandul sa castigati lumea prin orice mijloace ?

Cred ca ar trebuii data o noua definitie triburilor , vad ca majoritatea gandesc la fel din pacate .

Voi astia care jucati pentru a ''castiga'' , de parca altii intra ca sa piarda , sunteti foarte usor de manipulat si condus , ati face orice ca sa nu pierdeti satele cand va aflati la stramtoare , foarte previzibil , nu voi va conduceti satele , ele va conduc pe voi .
 
Sus