Discutii libere L33 !

DeletedUser44063

Vezi ca ne confunzi;)
E greu sa dezbini H-33 de exemplu, suntem toti prieteni ..terminam in formula in care am inceput.

Raspuns la posturile lui Musat, si ne simtim bine si castigam;)
 

DeletedUser

Ai multe prejudecati despre oameni pe care nu-i cunosti.

Am gresit , nu trebuia sa fac referire la tine fiindca nu te cunosc , imi cer scuze , oricum ziceam la modul general .

Vezi ca ne confunzi;)
E greu sa dezbini H-33 de exemplu, suntem toti prieteni ..terminam in formula in care am inceput.

Raspuns la posturile lui Musat, si ne simtim bine si castigam;)

Ce sa confund ? cat despre dezbinat...mi-e prea lene si nu mai am chef sa ma ocup de politichiile astea complicate , de scris nspe mii de mesaje etc etc , cred ca ma confunzi tu :)

suntem toti prieteni ..terminam in formula in care am inceput
presupun ca asta e propaganda pura si nu mi te adresai mie )
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
You know i'm bad... :)))
iuc1.jpg



LE: Au și modificat...asta era poza de profil:
56n.gif
 
Ultima editare:

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Nu cred că se știe mare lucru despre L36...dacă depinde de ce vor jucătorii, eu sper să fie fără steaguri...
Dar tare mă tem că iar ne impun nemții o lume cu ce setări vor ei :))
 

DeletedUser

Aoleu ce activitate e pe aici...parca e o lume pe sfarsit , mi-a trecut prin cap zilele astea ca la cum decurg treburile , hegemony ar putea reusii performanta sa inchida cel mai rapid o lume .

Nenea moderator , ultima dumneavoastra actiune a fost sa stergeti cate ceva si sa oferiti o vacanta , nu intra in fisa postului sa faceti si ceva cu 'tacerea' asta ?
 

DeletedUser

Este tacere deoarece este o lume frumoasa, este mult mai multa actiune pe harta fata de forum. Cel putin la unii :)
 

DeletedUser

Pur si simplu nu ii inteleg pe unii care se gasesc sa scrie si ei chiar daca nu au nimic de zis...inteligent .

Dupa logica ta , pe o lume frumoasa , forumul este pustiu....m-am lamurit pentru ce joci .

In timpuri imemoriale , la inceput , ideea era ca triburile este un joc de strategie si socializare , intre timp ,ideea orginala s-a diluat foarte mult , majoritatea il joaca pentru....as vrea sa stiu si eu ca nu sunt prea sigur , poate imi spui tu pentru ce joci de exemplu .

Lasa-ma cu actiunea aia de pe harta , niste harjoneli ici colo , niste treceri dintr-un trib in altul , nimic notabil si interesant , in linii mari o lume care sta si se uita cu frica la cei din hegemony :))
 

DeletedUser

Amice, daca tu joci triburile ca sa poti sta pe extern este normal ca nu stii tu pentru ce se joaca pe harta :)

Hai pe harta sa descoperi, lasa-ne pe noi in placerea hartii noastre dar nu ne critica ca nu stam pe extern sa ne injuram.


Ce socializare? Era pe naiba socializare. Era ceva de genul:
x: Tribu meu e mai bun!
y: Ba al meu e mai bun!
x: Ba idiotule sunteti un trib care creste doar din interne!
y: Din z innobilari t sunt barbare!
x: Tribu tau e plin de noobi!
y: Ba al tau e plin de noobi!
x: Ai invitat toata harta!
y: Ba tu ai invitat toata harta!

No, la o adica, la ce ne trebuie socializarea de mai sus?



Cea mai buna socializare este cea interna, a fiecarui trib, unde discutiile nu se poarta intre dusmani/viitori dusmani! :)
 

DeletedUser

joci triburile ca sa poti sta pe extern este normal ca nu stii tu pentru ce se joaca pe harta
presupun ca presupuneai cum ca nu as stii ce se intampla pe harta ? ma dezamagesti si mai tare daca chiar crezi asta , prea multe nu stiu fiindca nu ma intereseaza/nu vreau , dar asa batut in cap nu sunt incat sa nu am o idee in mare , apropo , stii de ce se duc femeile la mare ?

Daca ma gandesc mai bine poate ca ai dreptate , sunt doar un jucator din marginea hartii , stii cum e lumea in general pe aici , mai nestiutoare , eu am mai zis odata ca asteptam lectii/sfaturi din partea jucatorilor experimentati , nu s-a oferit nimeni :(
x: Tribu meu e mai bun!
y: Ba al meu e mai bun!
x: Ba idiotule sunteti un trib care creste doar din interne!
y: Din z innobilari t sunt barbare!
x: Tribu tau e plin de noobi!
y: Ba al tau e plin de noobi!
x: Ai invitat toata harta!
y: Ba tu ai invitat toata harta!
No, la o adica, la ce ne trebuie socializarea de mai sus?

Vezi tu tinere , si pe harta dar mai ales aici se arata iscusimea mintii , pricepi unde bat ?

Inteleg si punctul tau de vedere , sunt foarte multi care traiesc in noaptea mintii din pacate , se mai gasesc si persoane deosbite insa .

Cea mai buna socializare este cea interna
hmm...asta ma face sa cred ca esti o persoana cam...hai sa zic timida , nu-ti fie frica , ceilalti nu musca , pe aici nu sunt maidanezi , chiar asa , esti de acord cu legea pe care au votat-o ieri in parlament animalele ?

tine-te bine , stai jos , iti spun un sicrit : sunt pe harta , dar nu stiu ce sa descopar , sunt tehnologii si pe lumea asta ?
 

DeletedUser

altec41 sep 13,2013 13:59
iata o comversatie si de ce am fost dat afara de ,,prietenii,, vostri H-33 ..asa ca va urez succes in ai cuceri

D4alicios sep 10,2013 03:24
D4alicios sep 09,2013 15:58
[player]Lord samasca[/player] as vrea sa nu se rezerve satele lui pt ca avem deja atacurile in curs pe el!
a fost un organizat care nu putea fi dezvaluit din multe motive si de aceea nu am facut rezervari

[coord]468|635[/coord] sa nu bagi nobilii pe satul asta

D4alicios sep 10,2013 08:14
vad ca exact pe ala l-ai luat primul !
daca bagi sprijin pe satul ala si imi mor trupele si nobilii sa dai si parasire trib in acelasi timp

altec41 sep 10,2013 09:40
eu l-am avut rezervat...

altec41 sep 10,2013 09:43
nu a fost rezervat de nimeni in momentul in care l-am atacat...imi pare rau am jucat si joc corect..daca vrei sa ma dai afara din trib fara vreun motiv , o poti face ...nimeni nu te opreste.Dar nu vad cu ce am gresit luind un sat rezervet de mine .Cu respect [player]altec41[/player]

altec41 sep 10,2013 09:53
eu la 3.24 nu am fost line si atacurile deja erau trimise la acea ora...faci cum vrei

D4alicios sep 10,2013 10:22
Daca Imi bagi trupe pe satul ala si Imi pierd fulurile va iesi urat.
Eu ti-am spus sa stii

altec41 sep 10,2013 13:22
ai avut doar un full...cei doi nobili i-ai trimis cu putine trupe...nu am avut cum sa retrag ce a ramas ,sunt la munca si nu pot intra pe mobil decat la pauza...Daca vrei sa ma dai afara din trib pentru cei 2 nobili pierduti,esti liber sa o faci ...cu respect [player]altec41[/player]

D4alicios sep 10,2013 14:33
Mi-ai bagat sprijin dupa curatare ca sa nu Iau satul dar ajung acusi acasa si te rezolv eu si pe tine!
Satul ala il vreau iar vrajeala asta care ai facut-o te va costa.

D4alicios sep 10,2013 18:09
uite asa dati cu piciorul in timpul investit pe joc si o sa dispareti unul cate unul
daca ti-am zis ca vreau satul ala si te-am rugat sa nu lansezi pe el nobilii ai facut exact invers cand mai erau atatea sate de luat
si mai luat si cu vrajeala ieftina de nob ca nu ai putut retrage sprijinul cand tu mi-ai bagat dupa curatare sprijin
ei acum hai sa ne distram daca tot o arzi la stilul asta !
bafta

altec41 sep 10,2013 20:46
sa traiesti flacau...pentru mine a fost doar un joc cinstit si corect...daca tu l-ai vazut ca pe altceva si m-ai considerat indecent cu tine eu te las in continuare sa continui si-ti urez succes...a fost o placere pentru mine sa joc alaturi de voi si in familia voastra ...cu respect Vasi

altec41 sep 13,2013 11:16
Prelucrare· Renumire



inainte de a parasi aceasta lume destul de complicata si plina de lasitate as dori sa va spun tuturor fostilor mei colegi cateva lucruri simple dar sincere.Este destul de indignant sa fii atacat de cei pe care eu i-am ajutat pe tot acest timp cat am evoluat in tribul vostru si fiecare dintre dumneavoastra ati cerut sprijin cand a-ti avut gura amara ( a se vedea trofeele mele la moarte de erou si intariri ).Toti dintre dumneavoastra va laudati ca ati jucat pe alte lumi si sunteti experti ..dar nimeni un s-a laudat ca a dat dovada de prietenie si onestitate in acest joc ,multi dintre dumneavoastra ati inchis ochii si un ati auzit cand vi s-a cerut sa sprijiniti un coleg.Din pacate o mare parte dintre dumneavoastra dati dovada de lasitate acceptand sa fiti sclavii sefului vostru fara sa tineti cont de adevar de ,realitate de bun simt si de fair-play intr.-un joc line.Eu daca plec o fac cu capul sus si nu nu-mi pare rau ca am facut parte din marea familia a voastra ,nu regret timpul pierdut,dar regret faptul ca multi dintre dumneavoastra nu stiti si nu ati stiut sa aveti demnitate si sunteti umili si calcati in picioare de cei care credeti voi ca va vor binele.De fapt si in viata de toate zilele e la fel ...de ce ma mira comportamentul dumneavoastra...tacerea,lasitatea si umilinta sunt caracteristice romanilor..eu va salut cu respect de pe alte taramuri unde demnitatea de a fi om e mai presus de orice ...cu respect un necunoscut cinstit ,corect pe care-l cunoaste-ti cu pseudonimul altec41...succes tuturor

tacerea,lasitatea si umilinta sunt caracteristice romanilor
bine ca nu au fost asa timp de vre-o 2000 de ani , sau...oare ar fi fost mai bine ? ba , n-ar fi fost bine ca nu mi-as fi putut lua pseudonimul Constantin Musat atunci :)

Ma intreb daca colegilor din jur le-a parut rau ori s-au bucurat , inclin spre prima varianta totusi , vad ca se misca bine , dai incolo pe aia cu demnitate , viitorul e a celor pragmatici care nu se impiedica de 'demnitati' de-astea .
 

DeletedUser

Constantin Musat, esti Varza!
Bravo D4alicios :)
Copilo , eventual sunt conopida , caci conopida este o varza educata la urma urmei .
Cand faci o afirmatie e indicat sa aduci si argumente .

P.S
Pe acolo prin Noaptea Mintii , nu aveti lanterne ?
 

DeletedUser

eu nu vad jucator cu numele : angy.2000 , sau ceva de genu ... , daia am intrebat cine este

guma ... ce sa-i faci
 

DeletedUser

aha... merci. Acum ca am vazut ca este un Anonim , la ce-l face varza pe constantin nu vad :)) credeam ca e vreun jucator ... :(
 
Sus