The Aztec III

  • Autor subiect DeletedUser29445
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30628

se poate lauda Bogdane :) eu unu nu i'am dat nici o informatie...dar fiecare zice ce vrea :) mie oricum mi se rupe...si oricum voi incepe distractia curand ;) nu raman asa calculele,nerezolvate :)
 

DeletedUser36141

se poate lauda Bogdane :) eu unu nu i'am dat nici o informatie...dar fiecare zice ce vrea :) mie oricum mi se rupe...si oricum voi incepe distractia curand ;) nu raman asa calculele,nerezolvate :)

spor la treaba ,bre :) ,si app , salutari ,ca nici macar atat n-am apucat sa iti zic din primul post :)
 

DeletedUser30628

mersi mersi :) las ca daca mai apuc la skype...intru sa mai vorbim putin,ca demult nu ne'am mai salutat :D
 

DeletedUser36141

mersi mersi :) las ca daca mai apuc la skype...intru sa mai vorbim putin,ca demult nu ne'am mai salutat :D


cred ca nu te mai am in lista :D ,am sters tot ca aveam de gand sa renunt ,am omis cativa foarte apropiati ,si uite-ma iar pe aici :D
 

DeletedUser

Hai sa incheiem toata abureala asta, cand dai o circulara in grup restrans si nervosul ti-o da in 5 minute pe skype si tu te uiti ia sa vedem cine a citit ( si aici fac o paranteza ) . Dau eu circulara si citeste Bogdanel , Cristi si oricare altul. E clar ca Bogdanel si Cristi nu au dat , deci cine ramane ?

Cu asta am incheiat tot, spor la distractie.
 

DeletedUser12439

ce e mai aici. iara scandal?

si eu lipsesc.

ptiu fir-ar dracu al dracului:D

ungure,ce mai zici mai pe unde mai dai cu sapa?mai esti in italia sau ai venit sa mirosi aerul de acasa.
 

DeletedUser30628

ma cristi,am fost 1 an acasa :)) si m'am intors din nou in italia...am vorbit cu adi la telefon destul de mult...si ti'am transmis salutari :)

de 1 saptamana ce m'am intors ca m'am saturat de romania :)))
 

DeletedUser30628

eh,is mai multe...puteam sa raman linistit acasa :) de munca aveam,apartament mi'am luat...dapai au fost alte chestii pt care am venit din nou in italia
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus