Grupul vs. Topor+ToporS+Secure

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Războiul dintre Traficantii de topoare (dizolvat) şi Grupul de Rezistenţă s-a încheiat.

Cam asta a fost, de acum sa culegem roadele . :)
 

DeletedUser523

mda iar noi astia mici am ramas cu totul pe dinafara
au desfintat tribul fara nici o explicatie, fara sa incerce o reorganizare, ceva, nimic...
de asta nu-mi place mie sa joc un rol de simplu soldat, cand d-au peste asemenea conducatori...
 

DeletedUser43971

Bre, asta e si ideea, sa vina oameni ca tine si sa se intrebe "Cum se poate asa ceva?!". Aceste schimbari mi se par firesti, atata timp cat acei oameni, sunt ai nostri de la inceputul serverului. V-am dat senzatia ca acel K55 este al vostru, cum se spune, "va dau speranta si va omor". Am vazut schimbari in Topor, a venit magnatu sa organizeze, s-au creat grupe, gata tribul pentru organizat, totul bun si frumos, pana cand vi s-a taiat "craca" de sub picioare. Deja se faceau calcule, cate milioane are M + cate milioane are Topor, ca sa intreaca Grupul in clasament. Si aici s-au facut greseli de calculare.
Ai mai facut tzepes o noua tema "Est vs Vest". Si acolo ai facut calculele gresite. Bre, sunteti facuti din greseli?!

Si oricum, nu am idee ce cauta pe triburile jucatori ca HirO nakamura, care inainte sa se apuce de joc, trebuie sa faca si el o scoala, pentru ca o sa ramana un incult toata viata. Trist, dar adevarat. Eu nu as sta 1 secunda intr-un trib unde este si el. Ma intreb, cum de au putut baietii sa-l suporte pana acum. Eu unul nu rezistam.
Uitati si voi halal de declaratie de razboi. Se vede de pe luna frustrarea. Din nou, trist dar adevarat:

Tribul este acum în război cu Traficantii de topoare!

Nume război: Slabani !

Declaraţie:
Ne pisam pe JAXu , CEL MAI SLAB.
Si lu Vreau sa va doara , si Saiotu le dam la ....m cei mai slabi jucatori INTERNE BAGATI INTERNE.

Si ori cum ma pis pe voi.


Vreau sa va doara era prieten cu el , ce s-a intampla intre ei ?:(
Pana la urma toata lumea are ceva cu Hir0 .
O fi vina lui sau a noastra ?
 

DeletedUser28165

dah , aceleasi tertipuri folosite de la L21+ incoace. Triburi mari promit catorva jucator ulei si orez iar astia se vand in speranta ca le va fi mai bine. Ii felicit pe cei din Grupul ca au reusit sa vada prin acei oameni fara coloana si sa profite de naivitatea lor.Pentru toti naivii , ma dezgustati , oameni fara coloana. Nu sunteti in stare sa faceti 3 click-uri si pentru asta preferati sa schimbati tabara.

Imi arat frustrarea din simplul motiv ca noi [M] nu iesim de pe lumea asta asa cum ar fi trebuit.

Dar asta e doar o parere personala...;)
 
Scor reacție
98
dah , aceleasi tertipuri folosite de la L21+ incoace. Triburi mari promit catorva jucator ulei si orez iar astia se vand in speranta ca le va fi mai bine. Ii felicit pe cei din Grupul ca au reusit sa vada prin acei oameni fara coloana si sa profite de naivitatea lor.Pentru toti naivii , ma dezgustati , oameni fara coloana. Nu sunteti in stare sa faceti 3 click-uri si pentru asta preferati sa schimbati tabara.

Imi arat frustrarea din simplul motiv ca noi [M] nu iesim de pe lumea asta asa cum ar fi trebuit.

Dar asta e doar o parere personala...;)

Nu ne-au promis nimic cei din Grupul :) noi eram jucatorii lor de la inceput,
 

DeletedUser28165

Auzi nenea , stai in banca ta si lasa pe altii sa vorbeasca. Din simpla lege a moralitatii , ti-ai pierdut acest drept.
 

DeletedUser33394

Imi arat frustrarea din simplul motiv ca noi [M] nu iesim de pe lumea asta asa cum ar fi trebuit.

Dar asta e doar o parere personala...;)


cum ar fi trebuit sa iesiti ma.?
 

DeletedUser

@ zughyku

Bre, asta e si ideea, sa vina oameni ca tine si sa se intrebe "Cum se poate asa ceva?!". Aceste schimbari mi se par firesti, atata timp cat acei oameni, sunt ai nostri de la inceputul serverului. V-am dat senzatia ca acel K55 este al vostru, cum se spune, "va dau speranta si va omor". Am vazut schimbari in Topor, a venit magnatu sa organizeze, s-au creat grupe, gata tribul pentru organizat, totul bun si frumos, pana cand vi s-a taiat "craca" de sub picioare. Deja se faceau calcule, cate milioane are M + cate milioane are Topor, ca sa intreaca Grupul in clasament. Si aici s-au facut greseli de calculare.
Ai mai facut tzepes o noua tema "Est vs Vest". Si acolo ai facut calculele gresite. Bre, sunteti facuti din greseli?!

Si oricum, nu am idee ce cauta pe triburile jucatori ca HirO nakamura, care inainte sa se apuce de joc, trebuie sa faca si el o scoala, pentru ca o sa ramana un incult toata viata. Trist, dar adevarat. Eu nu as sta 1 secunda intr-un trib unde este si el. Ma intreb, cum de au putut baietii sa-l suporte pana acum. Eu unul nu rezistam.
Uitati si voi halal de declaratie de razboi. Se vede de pe luna frustrarea. Din nou, trist dar adevarat:

Tribul este acum în război cu Traficantii de topoare!

Nume război: Slabani !

Declaraţie:
Ne pisam pe JAXu , CEL MAI SLAB.
Si lu Vreau sa va doara , si Saiotu le dam la ....m cei mai slabi jucatori INTERNE BAGATI INTERNE.

Si ori cum ma pis pe voi.

Cred ca a explicat destul de clar Cristi, am intrat pe doua continente ne-am facut treaba mai usoara. Nu suntem vinovati noi ca voi nu ati intrat asa . Cine a venit la noi sunt oameni nostri nervosul poate sa-ti confirme ca pe multe lumi am jucat impreuna cu ei, cand o sa-i stie pe toti. Degeaba acuzati ca sunt fara coloana atata timp cat ei si-au facut treaba, asta a fost treaba lor sa distruga k55 si au reusit.

Cu asta am incheiat .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39475

Imi arat frustrarea din simplul motiv ca noi [M] nu iesim de pe lumea asta asa cum ar fi trebuit.

Dar asta e doar o parere personala...;)

Stii de ce nu iesiti de pe lume cum trebuie? Pentru ca voi de la bun inceput ati considerat ca lumea e castigata de voi. Poate o sa invatati sa nu mai subestimati. Daca vrei sa facem teoria triburilor acum, o putem face.
 

DeletedUser28165

daca un singur omde la noi a zis ca aceasta lume e castigata dinainte , nu inseamna ca restul 29 de persoane au aceiasi parere cu el. nu mai generaliza.
 

DeletedUser16781

Unii pentru asta sunt facuti, sa triseze,sa nu joace corect, si mai avem curajul sa dam cu pietre n cainii strazii cand noi suntem asa...
 

DeletedUser39475

@zughyku, greseala mea, asa este, am generalizat.

@C.Razvan, ce stii tu si nu stim noi?
 

DeletedUser28165

argumentele pro/contra nu-si mai au rostul acum. felicitari pentru modul in care v-ati descurcat.
 

DeletedUser16781

Misule,un lucru am observat la tine,intri pe aici mai mult sa te lauzi.

Daca tot zice lumea ca a fost cu voi de la inceput atunci se explica si de ce n-au reusit cei din TOPOR sa-ti ia niciun sat la acel organizat. Cum naiba sa reuseasca ceva amaratii aia cand au fost pusi de marii conducatori sa dea in jucatorul care era probabil blindat deja ;)) Poate ca asa se explica si replica ta de atunci "Comenzile de sprijin sunt tot ale lor.",probabil erau de la cei 5-6 eroi.

In fine,n-are rost sa-ti dau replici la tot ceea ce scrii pe aici ,consider c-a fost suficienta replica pe care ti-am dat-o la sectiunea "Mesaje amuzante " cu ceva timp in urma.
Sper sa va trimita cei de la triburile diplome de castigatori ai Lumii Speciale 3 ,probabil veti dormi cu ele sub perne ;))
 
Scor reacție
98
Misule,un lucru am observat la tine,intri pe aici mai mult sa te lauzi.

Daca tot zice lumea ca a fost cu voi de la inceput atunci se explica si de ce n-au reusit cei din TOPOR sa-ti ia niciun sat la acel organizat. Cum naiba sa reuseasca ceva amaratii aia cand au fost pusi de marii conducatori sa dea in jucatorul care era probabil blindat deja ;)) Poate ca asa se explica si replica ta de atunci "Comenzile de sprijin sunt tot ale lor.",probabil erau de la cei 5-6 eroi.

In fine,n-are rost sa-ti dau replici la tot ceea ce scrii pe aici ,consider c-a fost suficienta replica pe care ti-am dat-o la sectiunea "Mesaje amuzante " cu ceva timp in urma.
Sper sa va trimita cei de la triburile diplome de castigatori ai Lumii Speciale 3 ,probabil veti dormi cu ele sub perne ;))


deja va vedeti invinsi :)) ?
 

DeletedUser19025

Invinsi?
Pentru prima data speram ca vad si eu o lume in adevaratul sens al cuvantului, dar inca o porcarie.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus