Run! vs D9

  • Autor subiect DeletedUser42160
  • Data de început

DeletedUser39777

Vai, merci!
„La masa mea nu e loc pentru oricine, decat pentru cine e frate cu mine” =)))
Macelarule, daca tu canti melodia asta, esti cel mai tare, deci fii atent ca am cautat versurile unei manele pentru tine!
 

DeletedUser29445

Nu ma caracterizeaza prea mult melodia aia! :))
Daca vrei sa te primesc la masa, te primesc. Acus trebuie sa vina un grup de cadane la dans :))
 

DeletedUser39777

Oooo... atunci gata, la masa ta vin, mai ales ca nu stiu cu ce ma serveste domnisoara Madalina :p
 

DeletedUser38225

Poate e doamna, nu ai de unde sa stii, nu are starea civila trecuta la profil :D
 

DeletedUser43988

Nu ma caracterizeaza prea mult melodia aia! :))
Daca vrei sa te primesc la masa, te primesc. Acus trebuie sa vina un grup de cadane la dans :))

deia nu imi raspunzi tu la mesaje pe joc cand am nevoie de tine.stai toata ziua pe chat cu tzatzele astea.treci inapoi pe joc ca avem multa treaba
 

DeletedUser39777

Poate e doamna, nu ai de unde sa stii, nu are starea civila trecuta la profil :D
Daca e doamna, nu o sa se supere pentru ca i-am zis domnisoara, daca este domnisoara si ii ziceam doamna se supara si se lua de mama. :))

deia nu imi raspunzi tu la mesaje pe joc cand am nevoie de tine.stai toata ziua pe chat cu tzatzele astea.treci inapoi pe joc ca avem multa treaba

ReRe, te-ai dus! Auzi bre, de unde si pana unde ne faci tu pe noi țațe?
 

DeletedUser29445

outlawsnlg, mai bine fugi pe joc. Lasa externul.. lasa ca facem si treaba.. eu intru sa bat taleri.. astept sa iau ceva interne..
 

DeletedUser29445

Abia acum mi-ai dat mesaj pe joc. :) Eu nu am asa activitate ca tine sa stau non-stop. Ai rabdare nu fi asa artagos.
 

DeletedUser44441

eu zic sa va ganditi bine la ce masa mergeti,sa nu cumva sa plangeti dupa,exact cum o sa faca marereee om RRtfk :))))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
eu zic sa va ganditi bine la ce masa mergeti,sa nu cumva sa plangeti dupa,exact cum o sa faca marereee om RRtfk :))))

Dintre toti conducatorii pe care i-am rugat sa imparta forumul, tu ai fost singurul care ai considerat de cuviinta sa-ti bati joc de mine. :)
Daca as fi facut parte din tribul condus de tine, m-as fi lasat de joc. :)
 

DeletedUser38225

Lasa bre Ade, numai pune la suflet, o fi avut omu o zi mai grea :D
 

DeletedUser44441

Dintre toti conducatorii pe care i-am rugat sa imparta forumul, tu ai fost singurul care ai considerat de cuviinta sa-ti bati joc de mine. :)
Daca as fi facut parte din tribul condus de tine, m-as fi lasat de joc. :)


eu zic sa iti dai stergere de acum,ca poate la marginea harti nu mai gasesti barbare,sa ei:)))))
 
Sus