Discutii libere L33 !

DeletedUser

Tin sa fac un anunt , daca tot vreti sa-l dati jos pe D4alicios ma autopropun eu ceva conducator pe acolo , fara nici o falsa modestie sunt al naibii de bun :D si promit solemn sa nu iau asa multe interne .

Sper sa tratati cu seriozitate anuntul meu si sa nu ma luati la misto ca imi dau demisia de pe acum .
 

DeletedUser

Tin sa fac un anunt , daca tot vreti sa-l dati jos pe D4alicios ma autopropun eu ceva conducator pe acolo , fara nici o falsa modestie sunt al naibii de bun :D si promit solemn sa nu iau asa multe interne .

Sper sa tratati cu seriozitate anuntul meu si sa nu ma luati la misto ca imi dau demisia de pe acum .

Se primesc si voturi de la cine nu e in H-33? Ai sprijinul meu daca cand ajungi un conducator ma pui si pe mine un vice-conducator acolo :)))
 

DeletedUser

Ce s-a întâmplat d4?:))

Ţi se potriveşte asta??


11. Dacă scopul tău în joc este să ajungi prin înnobilări interne pe locul 1... mergi înapoi la grădiniţă unde toată lumea câştigă, eşti o pierdere (de vreme) pentru tribul tău.


Te-ai plictisit de lumea asta nu??? Acum o dai pe aia ca lumea e prea rea şi nu-i de tine:))

ti-am zis eu minunile nu tin mai mult de 3 zile =))



Parte 1:
Triburi: H-33, H-33a, H-33b, H-33c
Parte 2:
Triburi: EFU 1, EFU 2, EFU 3, EFU 4, EFU 5

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 30
Diferență: 26

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,608
Tabăra 2: 241,300
Diferență: 215,692

chart



S-a gasit cineva care sa va aduca cu picioarele pe pamant zeiilor?:))

Felicitari furtunoase;)) familiei EFU


Parte 1:
Triburi: H-33, H-33a, H-33b, H-33c
Parte 2:
Triburi: window, win

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 15
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32,713
Tabăra 2: 133,990
Diferență: 101,277

chart


Sa ne laudam si noi:D

L-ati mai pus si puski sa dea circulara in window ca sa aflati diplomatia cu efu :)) urat;))

Nu prea mai ai ce sa innobilezi?(nasol) cumpara 2-3 conturi sa nu pierzi locu 1...cum era pe la voi pe la profil Nicolae guta - locu 1=)) wtf.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

locu 1 numai 1 sunt mereu pe locu 1 , nu dau un pas inapoi si nu cad pe locu' 2 , sloganu' tribului
 

DeletedUser

Ce s-a întâmplat d4?:))

Ţi se potriveşte asta??


11. Dacă scopul tău în joc este să ajungi prin înnobilări interne pe locul 1... mergi înapoi la grădiniţă unde toată lumea câştigă, eşti o pierdere (de vreme) pentru tribul tău.


Te-ai plictisit de lumea asta nu??? Acum o dai pe aia ca lumea e prea rea şi nu-i de tine:))

ti-am zis eu minunile nu tin mai mult de 3 zile =))



Parte 1:
Triburi: H-33, H-33a, H-33b, H-33c
Parte 2:
Triburi: EFU 1, EFU 2, EFU 3, EFU 4, EFU 5

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 30
Diferență: 26

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,608
Tabăra 2: 241,300
Diferență: 215,692

chart



S-a gasit cineva care sa va aduca cu picioarele pe pamant zeiilor?:))

Felicitari furtunoase;)) familiei EFU


Parte 1:
Triburi: H-33, H-33a, H-33b, H-33c
Parte 2:
Triburi: window, win

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 15
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32,713
Tabăra 2: 133,990
Diferență: 101,277

chart


Sa ne laudam si noi:D

L-ati mai pus si puski sa dea circulara in window ca sa aflati diplomatia cu efu :)) urat;))

Nu prea mai ai ce sa innobilezi?(nasol) cumpara 2-3 conturi sa nu pierzi locu 1...cum era pe la voi pe la profil Nicolae guta - locu 1=)) wtf.

Hai nu va impaunati atat cu ce a facut EFU , satele lui D4alicios sunt cedate , nu cucerite , renunta omu' la cont si ma pune conducator pe mine .

legendarboy , esti numit oficial asistentul meu personal responsabil cu internele , putintica rabdare ca le e greu oamenilor sa renunte la lumea asta , noroc ca se deschide maine 36 si se duc sa o cucereasca pe aia .
 

DeletedUser

da da:)) pai la asta e cel mai bun:)
haide ca va spun eu cum a fost sau cum este treaba cu D4.

A auzit ca vine furtuna;)) si a zis "macar sa mai apuc sa innobilez un cont, dar care"
ideea este ca a venit furtuna el avand 200 de nobili daca nu chiar 300 n-a mai apucat sa cumpere nici un cont, asa ca probabil a renuntat, zicand ca nu are destule sate incat sa ne arate noua cat de expert este el pe joc:), insa se vede clar ca e amator:)) da mare amator;)). Asa ca il asteapta gradinita... acolo poate castiga bombonele.

Problema este ca lumea 33 nu este lumea 22 pe care a reusit sa o castige dupa ce innobilat intern cat a putut, cam 96% la suta din cont.


Va pupa Hubba Bubba.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44389

ce rea esti. :)) lasati copilul sa se bucure de 'succesurile' lui pe triburi
 

DeletedUser

mersi frumos:d
s-a bucurat destul de mult pentru succesurile lui de lumea 22 cred ca este de ajuns:))
din partea mea are un NU. nu poate merge mai departe pe lumea asta. consider ca este veriga slaba din lantul slabiciunilor si trebuie sa parasesca acesta lume.
 

DeletedUser30525

E cam mare diferenta
dar e doar inceputul razboiului
fiind primele 2 triburi de pe l33 cred ca ar merita un topic separat razboiul dintre cele 2 familii (efu si H)
Cu respect
 

DeletedUser

daca se face imi mut postarile acolo:))
ar fi pacat de ele sa ramana aici:D
 
Sus