Triburile 8.16 -discuții

DeletedUser

- Nu se va mai încărca întreaga pagină atunci când timer-ul ajunge la 0, în schimb, doar informaţiile actualizate se vor modifica. Ce inseamnă acest lucru: serverul va răspunde mai repede la comenzile dvs şi de asemenea, nu se vor mai pierde informaţiile referitoare la coordonatele şi trupele introduse de dvs în Piaţa Centrală, în clipa în care o comandă se va întoarce în sat.

asta-i nice :p
 

DeletedUser38023

Da, este foarte urata noua infatisare si noile butoane sunt de prost gust..
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
-Nu se va mai încărca întreaga pagină atunci când timer-ul ajunge la 0, în schimb, doar informaţiile actualizate se vor modifica. Ce inseamnă acest lucru: serverul va răspunde mai repede la comenzile dvs şi de asemenea, nu se vor mai pierde informaţiile referitoare la coordonatele şi trupele introduse de dvs în Piaţa Centrală, în clipa în care o comandă se va întoarce în sat.

Aleluia...De ce a durat atat de mult?
 

DeletedUser38023

Pai cred ca au asteptat sa se lase oamenii de joc si dupa aia sa faca aceasta imbunatatire pentru ei..
 

DeletedUser

- Am eliminat opţiunea "Layout clasic (Triburile 6.5)"


1. Pentru asta chiar imi pare rau :( eu unu era Fan .
2. cu toate upradeurile astea noi , jocul va folosi din ce in ce mai mult resursele Pc'ului ? nustiu .. de la internet , pan la placa video ?
adica ce vreau eu sa intreb este daca sunt sanse sa mearga din ce in ce mai greu ?
 

DeletedUser

serverele jocului sunt in germania nu in romania , incetinirea pc-ului nu are legatura cu update-urile
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
chisum
September 23, 2013 at 6:57 pm

I like the new button style in general, but the buttons are way to big and cause too much scrolling on smaller screens and the colors don’t fit to the colors used ingame actually. Switching the normal button color and the hover color would be a better solution in my opinion.

New general layout and centralized settings are fine. :)

:) Pe cine găsim pe link/ul englezesc..şi cine zicea că veteranii nu sunt de acord cu noile introduceri? :D
 

DeletedUser

:) Pe cine găsim pe link/ul englezesc..şi cine zicea că veteranii nu sunt de acord cu noile introduceri? :D

sunt de acord ca e deranjanta dimensiunea paginii, butoanele ocupa mult prea mult spatiu. in loc sa economisim timp trebuie sa parcurgem pagina de doua ori pentru a obtine informatiile. este o mare lipsa pentru noua versiune
 

DeletedUser42531

Sincer noul update e absolut ingrozitor.
- Am eliminat opţiunea "Layout clasic (Triburile 6.5)" : Iar inlaturarea acestei optiuni nu imi convine deloc deoarece eu nu suport acea bara de sus deoarece e absolut ingrozitoare !!!
De asemenea noile butoane sunt exagerat de mari , iar noua infatisare e absolut ingrozitoare !!!

- "Mai puţine click-uri şi refresh-uri" : Acesta este un lucru extrem de mult numai ca a durat exagerat de mult.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13947

si..cum/unde gasesc pachetul grafic vechi?
asa ca la tamp, tutorial
 

DeletedUser13947

like la post :))
cat am sperat sa scap de noua versiune "imbunatatita" si acum chiar numai am cum sa scap de ea...poate faceti pachet vechi, faceti un efort maret
 

DeletedUser

da click pe linkul lui raka si copiaza-l de sus din bara de link insa butoanele nu vor disparea
 
Sus