Discutii libere L33 !

DeletedUser

Cate raspunsuri, stati sa va iau pe rand.

@bogdanonyx: Ce sa contrazic? Esti doar unul care incearca sa-si ridice tribul mai sus printr-o propaganda plictistoare. Am mai vazut filmul asta.

@neatache: Cunosti prea putine ca sa emiti pareri. Apropo, la sugestia colegului tau iti spun doar: "Faptul ca nici macar nu ai indraznit sa incerci sa ma contrazici spune tot."

@sorin08: Oarecum adevarat raspunsul tau, oarecum deoarece statisticile spun ca EFU era mult mai in conflict cu H-33 fata de window. PNA-ul trebuia sa pice, nu avea de ce sa ramana, razboiul trebuie sa continue.
Apropo Sorine, la ultima verificare a setarilor jocului se stia deja cum se va lupta. Si inca ceva, recrutarile nu pot infaptuite fara innobilari masive.
 

DeletedUser43947

Tu probabil vorbesti din carti, cu jocul se vede ca n-ai nici o treaba :) Probabil cele doua sate pe care le-ai pierdut in fata Union le-ai cedat tu pentru o cauza nobila :) Nu mai cautati scuze penibile,iar in cazul de fata nu te lauda tu,cu a facut EFU,tu n-ai niciun merit.

Joaca si tu serios,daca vrei sa-ti ia lumea in considerare opinia,daca nu te sfatuiesc sa cuceresti niste barbare cum am vazut ca ai facut si lasa-i pe cei care inca joaca sa vorbeasca de prezentul lumii 33 :)
Sunt alte persoane reprezentative din EFU ,lasa-i pe ei sa vorbeasca.
 

DeletedUser

Tu probabil vorbesti din carti, cu jocul se vede ca n-ai nici o treaba :) Probabil cele doua sate pe care le-ai pierdut in fata Union le-ai cedat tu pentru o cauza nobila :) Nu mai cautati scuze penibile,iar in cazul de fata nu te lauda tu,cu a facut EFU,tu n-ai niciun merit.

Joaca si tu serios,daca vrei sa-ti ia lumea in considerare opinia,daca nu te sfatuiesc sa cuceresti niste barbare cum am vazut ca ai facut si lasa-i pe cei care inca joaca sa vorbeasca de prezentul lumii 33 :)
Sunt alte persoane reprezentative din EFU ,lasa-i pe ei sa vorbeasca.

Da, vorbesc din niste carti de poker atent alese.
Cei reprezentativi pentru EFU au treaba pe harta, pentru voi sunt eu aici sa va alin sufletele.

Cine a spus ca se lauda cineva? Da, stiu, realizarile EFU sunt mari si poate parea lauda, dar te asigur ca nu se lauda nimeni.

Apropo, esti o imensa amenintare la adresa propriului tau trib, eu fata de barbare sunt inofensiv.

Parte 1:
Jucători: NeaTache
Parte 2:
Triburi: window, win, winn, Pro?

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 0
Diferență: 27
 

DeletedUser43947

Poti sa-ti alini colegii de pe K46 care nu stiu sa atace, eu sunt ok :)

Acele innobilari se numesc interne , nu inteleg care e problema sincer,vrei sa ne arati ca stii sa folosesti "Statistici razboi"?
In EFU cei care se lasa de joc nu sunt innobilati?

Bineinteles cand nu stii sa raspunzi,schimbi subiectul,e deja a3a oara cand faci asta :)
 

DeletedUser

@neatache: Mi-ai spus ca iau barbare, ti-am spus ca ai jumate din sate luate de la interne. Macar barbarele mai pot riposta, mai baga cate unui din fereastra cate o lanca in sate.
Cum imi poti spune ca schimb subiectul cand am raspuns strict la ce ai spus tu, cum?!

Ca mai raspund si ironic e alta, acest film se deruleaza incontinu pe triburile, zi de zi se trezeste cate unu cu propaganda.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
oarecum deoarece statisticile spun ca EFU era mult mai in conflict cu H-33 fata de window

Asta e relativa, in timp ce voi aveati PNA cu EFU, noi eram mai mult implicati in razboi.Granita era formata din jucatori activi, aici intervine strategia (poate intelegi, poate nu).

Legat de : "PNA-ul trebuia sa pice, nu avea de ce sa ramana, razboiul trebuie sa continue" inseamna ca aveti mentalitate diferita fata de conducere...dar astea sunt alte discutii.

@neatache: Cunosti prea putine ca sa emiti pareri. Apropo, la sugestia colegului tau iti spun doar: "Faptul ca nici macar nu ai indraznit sa incerci sa ma contrazici spune tot."

Ehee, aici gresesti mult...stie chiar mai multe decat tine si el chiar isi permite sa emita pareri, fiind unul din intemeietorii tribului si participand la discutiile "din spate".
 

DeletedUser

Asta e relativa, in timp ce voi aveati PNA cu EFU, noi eram mai mult implicati in razboi.Granita era formata din jucatori activi, aici intervine strategia (poate intelegi, poate nu).

Legat de : "PNA-ul trebuia sa pice, nu avea de ce sa ramana, razboiul trebuie sa continue" inseamna ca aveti mentalitate diferita fata de conducere...dar astea sunt alte discutii.



Ehee, aici gresesti mult...stie chiar mai multe decat tine si el chiar isi permite sa emita pareri, fiind unul din intemeietorii tribului si participand la discutiile "din spate".

Cum e posibil ca EFU sa aiba PNA cu EFU? Parerea mea este ca lumea ar fi fost plictisitoare fara acest razboi, dar asta este doar parerea mea.

Crezi ca a fi intemeietor in window il ajuta sa cunoasca mai multe despre mine? Spune-mi te rog ca nu ai inteles reply-ul meu si nu ca chiar ai spus asta.
 

DeletedUser43947

Du-te ma si te culca :))
Ai tupeu ca stai in nucleu,sunt satul de "viteji" dinastia ca tine.
 

DeletedUser

Du-te ma si te culca :))
Ai tupeu ca stai in nucleu,sunt satul de "viteji" dinastia ca tine.

Da, sigur daca eram pe granita nu as mai fi stat pe forum, mi-l blocam ca nu cumva sa dau de marele neatache si sa-mi induca cosmaruri.
"Du-te ma si te culca" - Aceeasi replica plictisita, de la aceeasi oameni plictisiti.


Intr-un fel ai dreptate, mai bine incheiem discutia asta plictistoare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hai sa fac spam la razboiul vostru , am o nelamurire la puterea a doua , eram mirat bucuros ieri ca luam trofeul de marea putere a zilei cu 4 sate nenorocite , verific cu mai multe secunde inainte , chiar la 23:59 minutele 59 secundele , trofeul se indrepta spre mine , cand colo...surpriza , a fost deturnat , ce mama naibii s-a intamplat ? chiar asa sincronizare sa fi facut altcineva incat sa mi-l rapeasca ?
 

DeletedUser44330

Constantin nu stiu ce sa zic dar ceea ce stiu cu siguranta e ca un coleg avea deja 6 sate cucerite la ora 22 00 si la ora 24 00 i-a fost "suflat" trofeul. E foarte probabil ca update-ul pe joc sa aiba probleme de sincronizare .
 

DeletedUser

alti viteji:))
am scapat de h-33=)) cu viteji lor, dam de efu cu ai lor, nu toti, doar cativa, insa isi pun tribul intr-o lumina proasta...
razboiul este inca la inceput... vedem peste 2-3 luni care din noi mai e asa viteaz... legendarboy asta mereu a fost paralel cu jocu nu stiu de tot ii cantati in struna...=))
 

DeletedUser

alti viteji:))
am scapat de h-33=)) cu viteji lor, dam de efu cu ai lor, nu toti, doar cativa, insa isi pun tribul intr-o lumina proasta...
razboiul este inca la inceput... vedem peste 2-3 luni care din noi mai e asa viteaz... legendarboy asta mereu a fost paralel cu jocu nu stiu de tot ii cantati in struna...=))

Cum nu eu am deschis subiectul imi rezerv dreptul de a nu sta in timp ce tot aruncati cu informatii false in EFU.
Eu inca ii vad pe membrii H-33 pe harta, tu?
" vedem peste 2-3 luni care din noi mai e asa viteaz" - Alt mare filozof al triburilor, chiar credeam ca harta va ramane la fel peste 2-3 luni daca nu-mi spuneai tu. Vad ca ai ceva puteri paranormale daca chiar crezi ca stii ce se va intampla in cateva luni.
 

DeletedUser

eu una n-am aruncat in efu cu informatii false... stii e o vorba pr.s.ul nu e pr.st destul pana nu e si fudul, de ce te tot bagi in seama cu mine cand eu am vorbit de cu totul altceva .h-33 pentru mine nu mai exista pe harta, au venit la noi, ce a ramas nici nu-mi pasa, cine a venit la noi au fost bine veniti, mi-ar fi placut sa ramana intre noi pna, dar nu noi am inceput recrutarile, voi le-ati inceput de ce nu stiu, cand prima data am inteles ca s-a discutat despre un razboi efu window vs h-33 pana la cap, ori voi ati ales sa recrutati.


da exact am puteri paranormale ca si rookmaster ai vro problema cu asta? daca da du-te la doctor, eu nu te pot vindeca si nici macar nu as incerca...
 

DeletedUser

legendarboy , tu prin ce triburi marete ai jucat ? sau ce trib maret ai condus ? ca nu te-am vazut pana acum , fratica ...
 

DeletedUser

nici n-ai avut unde sa-l vezi e un jucator de duzina ce a crescut prin ce a putut ba interne ba barbare pe unde a jucat a ca a mai picat si unu doua sate de la dusmani a fost miracol...
 

DeletedUser

@oscandura: Trib maret? EFU.

@DoiCopiiNumaraUnMelc: Cred ca ai cam uitat cine a bagat in seama pe cine. Sau stai, e ceva gen sindromul ask.me de capul tau?
 

DeletedUser

@oscandura: Trib maret? EFU.

triburi marete nu sunt cele cu 5 academii , fratica , cand o sa joci impreuna cu 20 insi si sa te bati cu toata lumea, atunci lauda-te pe extern , pana atunci esti un tip normal ce joaca intr-un trib mamut , nimic iesit din comun .

jucatorule care esti
 

DeletedUser30628

@oscandura: Trib maret? EFU.

triburi marete nu sunt cele cu 5 academii , fratica , cand o sa joci impreuna cu 20 insi si sa te bati cu toata lumea, atunci lauda-te pe extern , pana atunci esti un tip normal ce joaca intr-un trib mamut , nimic iesit din comun .

jucatorule care esti

nu mai esti demult acei 20 de jucatori care se bat singuri cu toata harta :)....posibil au fost odata,dar nu mai exista...pe jocu asta s'a umplut de copii si balarii...nu mai exista jocul care sa jucat odata...frumos,cu razboaie linistite...discutii lejere etc :)
 
Sus