Quit Vs S.L.

  • Autor subiect DeletedUser41953
  • Data de început

DeletedUser43989

Rusine,fuzionati sa inchideti una dintre cele mai frumoase lumi de pe .Ro.Era rapida,fara biserici,limite de farm si alte prostii.Din punctul meu de vedere era lumea perfecta.Din partea Quit-ului ma asteptam,ma uimit insa faptul ca Sl-ul a acceptat.Felicitari fostilor mei colegi Maiorvlad , Bamse939 si tuturor celor care au ales sa termine lume cu capul sus .Nu sau dus precum gastele dupa card.
 

Deleted User - 2048663

tu fiind cine?
sau ai intrat pe aici doar sa mai faci o postare in plus
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Unu ce merita ignorat. Daca iti amintesti, acum vreun an ne-a sters cineva forumul ..... ei bine , ala e. Ma amuza totusi faza cu capul sus, in afara de bamse, restul nici nu au fost invitati, indiferent daca tribul de provenienta le-a fost quit sau sl... in rest sunt ferm convinsa ca ar fi acceptat cu mare placere invitatia.
 

DeletedUser43989

Unu ce merita ignorat. Daca iti amintesti, acum vreun an ne-a sters cineva forumul ..... ei bine , ala e. Ma amuza totusi faza cu capul sus, in afara de bamse, restul nici nu au fost invitati, indiferent daca tribul de provenienta le-a fost quit sau sl... in rest sunt ferm convinsa ca ar fi acceptat cu mare placere invitatia.


Pentru tine un domn;) Mai ai de invatat pana sa conduci un trib:).Parerea mea este ca ar fi de preferat sa iti tii gurita.
 

DeletedUser43989

Nu ne tutuim amandoi domnisoara Mihaela ca nu am facut armata impreuna.Eu te-am respectat (cel putin in scris) te rog sa ma respecti si tu pe mine.Si sa nu mi te adresezi atat timp cat eu nu ma adresez dumneavoastra.Te simti cumva cu musca pe caciula ca este a 2a lume unde iti vinzi tribul ?Si cu asta am incheiat.
 

Deleted User - 2048663

Nu este important cine sunt;)

ahaaa...eu ma gandeam ca esti vreo personalitate marcanta a lumii 25 si care ne-ar putea spune si noua cam in ce directie ar trebui sa mergem macar de acum inainte, daca pana acum am mers aiurea
dar daca nu esti asa important nu o sa te bagam in seama:D
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Fiind o lume fara limita de membri (daca imi amintesc eu bine existau unii BW la inceput cu 2000+ membri) ar trebui sa va uniti si sa castigati brat la brat lumea :). Sunteti 2 echipe extrem de echilibrate, iar daca din acest moment nimeni nu renunta la joc, aceasta lume nu se va termina niciodata. :)

:)...Felicitari...Am anticipat binisor se pare :)...
 

DeletedUser30694

M-a surprins modul in care se incheie aceasta lume ...pana la urma se pare ca dusmanii s-au iubit mult:)sau poate oboseala si-a spus cuvantul.Sanatate maxima, copii!
 

DeletedUser42339

M-a surprins modul in care se incheie aceasta lume ...pana la urma se pare ca dusmanii s-au iubit mult:)sau poate oboseala si-a spus cuvantul.Sanatate maxima, copii!


nu va rostul acestei postari atata timp cat tu ella,suparata fiind,nu ai mai binevoit sa joci....sau mai pe romaneste ti-ai pus mainile in .... si ai parasit lumea...e adevarat ca e dreptul tau sa joci cat vrei tocmai de aceea nu inteleg de ce esti asa "surprinsa"..asa cu presupusul pot multi sa o faca totusi de preferat ar fi sa o faca doar cei in cunostinta de cauza
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
....si capitolul Tribal nr.25 s-a inchis astazi.
Felicitari tuturor si speram ca a fost un joc frumos.
 

DeletedUser

Felicitari multe, multe, multe, hef@!!!!!!! Ce surpriza placuta:) Ma bucur mult pentru tine :p
 

DeletedUser

Ba da!!!:) Tocmai de asta e surpriza si bucurie: :D ca ai reusit ceea ce ti-ai propus ! Felicitari !!!
 

Deleted User - 2048663

am castigat cate o lume fiecare
ar trebui sa castigam si una impreuna...ce spui?:D
 

DeletedUser

am castigat cate o lume fiecare
ar trebui sa castigam si una impreuna...ce spui?:D

:) mi-e dor de un inceput de l 25...Lumea 25 a avut setari foarte reusite; acum cu toate interdictiile astea de farm si... altele, s-au pierdut multi playeri buni pe drum. Ma bucur ca ai rezistat pana in final! :D
 
Sus