Triburi de viitor/Top 20 Triburi!

  • Autor subiect DeletedUser44410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44200

Acum a venit tot skinul sa se lege de mine :)) Poi asta-i treaba?

Da, mai stau pe extern ca ma plictisesc. Mi-au modificat orarul si am o gramada de timp liber. Nu vorbesc urat, nu fumez si cat timp nu ma trimite sfantu' unu' Raka in vacanta cred ca nu jignesc pe nimeni.

Si stai ca nici macar nu fac parte dintre aia care chiar vorbesc mult.
 

DeletedUser44200

Pe mine abia ma lasa conducerea pe extern si daca provoc ceva certuri pe aici imi pierd si dreptul asta... De aceea bafta SKIN cu invadatorii, spor italienilor si o zi frumoasa tuturor.
 
Scor reacție
209
Hai ca aveti voi unul mai tare ca waterloo :)).

Lazarandrei
Trofee obţinute

Jefuitor (Lemn - Nivel 1)
Ai acaparat 500 resurse!

Altul
doggod
Trofee obţinute

Jefuitor (Bronz - Nivel 2)
Ai acaparat 10.000 resurse!

Jefuitor (Lemn - Nivel 1)
Ai jefuit de 10 ori sate străine!

Poate joaca pe aparare si e impartita pe la colegi. Dar voi tot rautaciosi ati ramas :p.
 

DeletedUser44200

Sau poate ca a reinceput facultatea in octombrie si am fost mai mult pe drumuri (plus cele 5 zile in care nu am avut internet in campus). Si cum n-am autoclicker si nu ii pot cere sitterului sa farmeze si pentru mine... ramai in urma, ca n-ai ce face. Dar pana la urma e un joc, nu o cariera.
 
Scor reacție
209
Hal de student esti tu? :eek: N-ai invatat nimic de la altii? "Femeile, bautura si triburile mi-au distrus viata de student."
In ordine inversa, desigur.

Ai o saptamana la dispozitie sa-l egalezi pe zaf1 la trofee :

Trofee obţinute

Jefuitor (Aur - Nivel 4)
Ai jefuit de 10.000 ori sate străine!

Jefuitor (Argint - Nivel 3)
Ai acaparat 1.000.000 resurse!

Altfel, ai incurcat-o cu mine. Te sterg de la prieteni ca ma faci de ras :rolleyes:.

Felicitari si spor la joc si fostilor colegi ajunsi prin TSS acum. Am facut bine ca m-am dat la o parte din calea "progresului". Ati facut fuziunea, v-ati tras si academie :cool:.
 

DeletedUser44200

Vorbesti prostii Daredevil... Probabil ca erau altcumva botezate triburile dar situatia era cam la fel.
 
Scor reacție
209
Macar de as fi baut. TSS. e fostul xDEx. Era vorba sa ii facem pe TSL academia noastra dar nu imi trebuia asa ceva. Apoi se dorea sa-i recrutam dar nici asta nu am vrut. Dupa ce am plecat val-vartej le-au facut pe ambele. Imi spui si mie unde gresesc?

Cum in TSS au intrat cei cu care am inceput, si prima afirmatia e corecta
Felicitari si spor la joc si fostilor colegi ajunsi prin TSS acum.
Pricepusi?

Nu am vrut sa intru si pe 36, mai ales ca nu am avut timp in prima saptamana, fiind mai mereu pe sitter. Nici macar startul nu l-am apucat

pai, eu ma gandeam ca o sa-i dea drumul pe la 12:30, ca pe L35. si ma logasem cu al tau de pe un telefon ca sa nu avem probleme. si trebuia sa dau doar click pe l36, doar ca L36 a disparut dupa ce i-au dat drumul. si da-i iar log off, log in - mai ai si nume lung :p - si colac peste pupaza n-a reusit sa-mi incarce pagina complet ca era un telefon naspa si am luat-o de la capat pe un alt telefon. :))

dar au insistat cativa pana am cedat.

Si am dat drepturi pe ochi frumosi, sa se ocupe careva daca eu n-o sa am timp o vreme. O singura persoana daca mai concediam (dar n-am vrut sa stric o prietenie pentru un joc) si era liniste si pace(o sa-ti trimit ceva pe joc).

Planul era simplu. De dragul vremurilor trecute, o sa jucam iar impreuna ca pe 30, fara diplomatie si fara sa ne pese de sate ;).

Pentru ca am facut de 2 ori prostia sa ii trimit ba in Alias pe 31, ba in HDC pe 32 si mi-au reprosat mai apoi ca nu le-a placut deloc, mai ales din cauza diplomatiei incarcate si a conducatorilor tampitei :D. "Mai bine ramaneam cum eram pana la ultima lance".

Da nu stii tu de-astea :)).

Si gata ca mi-am terminat treaba pe 31. Noapte buna.
 

DeletedUser

Hai ca aveti voi unul mai tare ca waterloo :)).

Lazarandrei
Trofee obţinute

Jefuitor (Lemn - Nivel 1)
Ai acaparat 500 resurse!

Altul
doggod
Trofee obţinute

Jefuitor (Bronz - Nivel 2)
Ai acaparat 10.000 resurse!

Jefuitor (Lemn - Nivel 1)
Ai jefuit de 10 ori sate străine!

Poate joaca pe aparare si e impartita pe la colegi. Dar voi tot rautaciosi ati ramas :p.

Sorine :( nu fi rau ..
1. SKIN nu mai are treaba cu astia .. eu am treaba momentan
2. Daca vrei sa te iei de cineva iate de mine .. ca si asa ma plictisesc :p sunt in High nu in Skin ..
 

DeletedUser44200

:)) De parca pe L34 nu mi-am trimis tot tribul in familia SKIN renuntand apoi la cont doar sa mai aiba ei o sansa... si multi dintre ei sunt inca acolo si domina. O fosta colega e pe 1 pe continent.

Eu ziceam ca vorbesti prostii cand ai zis ca "te-ai pus in calea progresului". xDex/ul ar fi progresat. Nu dau diplomatii pe forum dar dupa cum am spus mai sus, situatia era la fel doar ca TSS. se numea inca xDex. Era frumos sa mai fi ramas pentru ca sincer conducatorii implicati care stiu cu ce se mananca "liderimea" sunt din ce in ce mai putini si mai dai de cate unul [cum este cel din BAU] si nu intelegi cum de are oameni in trib.

Dar vorbim mai multe pe privat ca le spammarim forumul oamenilor.
 

DeletedUser

:)) De parca pe L34 nu mi-am trimis tot tribul in familia SKIN renuntand apoi la cont doar sa mai aiba ei o sansa... si multi dintre ei sunt inca acolo si domina. O fosta colega e pe 1 pe continent.

Eu ziceam ca vorbesti prostii cand ai zis ca "te-ai pus in calea progresului". xDex/ul ar fi progresat. Nu dau diplomatii pe forum dar dupa cum am spus mai sus, situatia era la fel doar ca TSS. se numea inca xDex. Era frumos sa mai fi ramas pentru ca sincer conducatorii implicati care stiu cu ce se mananca "liderimea" sunt din ce in ce mai putini si mai dai de cate unul [cum este cel din BAU] si nu intelegi cum de are oameni in trib.

Dar vorbim mai multe pe privat ca le spammarim forumul oamenilor.


skin nu a jucat pe lumea 34, poate erau niste fani
 

DeletedUser

=))))) oscandura ti sa amputat degetul de ai ramas cu 4 =)))))))



Oamenii inteligenti discuta idei…Oamenii medii discuta evenimente…
Oamenii retardati vorbesc despre altii…

asta ti-ai gasit sa-ti pui la profil?

(rakanishule, platim ppuri, starpeste, te rog, indispensabilii astia)
 

DeletedUser

Oamenii inteligenti discuta idei…Oamenii medii discuta evenimente…
Oamenii retardati vorbesc despre altii…

asta ti-ai gasit sa-ti pui la profil?

(rakanishule, platim ppuri, starpeste, te rog, indispensabilii astia)
hopa! vezi sa nu te ia DNA-ul......poate te alegi tu cu o..vacanta;)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Oamenii inteligenti discuta idei…Oamenii medii discuta evenimente…
Oamenii retardati vorbesc despre altii…

asta ti-ai gasit sa-ti pui la profil?

(rakanishule, platim ppuri, starpeste, te rog, indispensabilii astia)

Faptul ca "platim" nu ofera nici un grad in plus si nici favoruri fata de cei care nu "platesc", regulile sunt aceleasi pentru toti si acel profil este ok.

Topic inchis ( toate discutiile sunt pe langa subiect, cel putin ultimele pagini ).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus