Discutii libere SP4

DeletedUser

Bre Ingus doar stii ca esti in urma cu jocul, nu te mai obosi. Nu are rost sa-ti faci zilele amare pe care le mai ai ! :D
 

DeletedUser

si cica voi sunteti "spuma" ? care terorizati Speciala ? care e o lume pentru incepatori ? :))
 

DeletedUser38518

Eu dau autografe doar pe sanii femeilor. Altfel nu...

on-topic: paladin cu arme? foarte naspa!
 

DeletedUser

Ungure nu e frumos, poti sa dai si pe sani la barbati.. :D

Daca se adauga si astea e ok:

- fara bonus de noapte
- fara moral
- e perfect 30 de membri in trib
 

DeletedUser

:)):)) nu's curios , daca eram consultam TW.S sigur nu te intrebam pe tine .. eu doar afirmam :))

ce nu voi sunteti "spuma" de acolo ? :))
 

DeletedUser

Alergi dupa autografe!? Ce e asta?Te dai cam mare..:-j

Imi permit, tie ciuda ? Stiu ca esti suparat, oriunde ai dat de noi ai plecat cu coada intre picioare. Inclusiv pe SP3 cand te bateai cu pumnul in piept pe extern ca ne scoti de pe harta . :D

Eu unul te inteleg perfect de ce esti frustrat. Succes!

On topic:

- dupa 30 de zile sa nu se mai poata parasi tribul din care faci parte.
 

DeletedUser23457

Se pare ca voi nu intelegeti cei care cereti un numar mai mare de 30 de membri. Pai o echipa sudata cu multe lumi in urma de 15 jucatori crezi ca sunt incurcati de un trib cu 20 de academii ? :)

Trezeste-te aici e speciala nu lume normala, maxim 4.000-5.000 de conturi vor intra din care 25% conturi suport. Dupa 2 luni de zile maxim, o sa mai miste maxim 100 de jucatori. Deci despre ce vorbim ? :)

nu am mai jucat pe o lume speciala dar nu vad care e diferenta inafara de viteza ... am mai jucat pe viteza 2 lume, 1 trupe ... pe L13 (de atunci nu am mai reusit sa prind o lume rapida) .. si atunci tribul era de 50 daca tin bine minte. Acum ca e viteza mai mare ce insinuezi ... defapt nu pricep ce vrei sa spui cu 30 de insi bat 90 de insi prosti ? cred ca nu ai auzit de vorba aia .. prosti da multi si castigam ... nu suport triburile mamut cu 100 de academii de cand incepe lumea ... oricum prima luna sprijin doar in trib (deci daca se vor face academii se vor face pt atacuri comune) si nu se poate parasi tribul ... ceea ce e bine daca intrii bine
 

DeletedUser44149

@ V.I.T.R.I.O.L.

Nu exista preinregistrare pe speciala, si nici limita de farm.
Este o lume mai "old school".

super...e fain *** nu are limita farm....era mai fain cu pree inregistrare...pt ca toti colegi ne intalnem si ne puneam toti pe aceasi parte a harti....

dar are tot limita de 4000 jucatori???trebe premium dupa 4000???
 

DeletedUser38518

tre marker special pentru astfel de cazuri...

on-topic:

Asa cum zice si carmen, mai scurta...prea mult 6 luni.
 

DeletedUser23457

Ok sunt in cautare de trib si observ ca nu e subiect deschis pt chestia asta. Caut trib bun. Am inceput sa joc triburile acu 5 ani ... pe lumea 13..am jucat si cu alte nume, dar nu ceva senzational...nu ca pe 13 as fi fost senzational cu 30 de sate :p poate faceam mai multe dar m-am lasat...stiu cu ce se mananca jocu. Nu am mai jucat de ceva timp, dar mi s-a facut pofta si am intrat pe 36 .. cu ceva intarziere si nu am prins lumea buna :) sunt mai pe margine pe aici, triburi slabe, nu elita
 
Ultima editare de un moderator:
Sus