Competitie

baD rullz

member
Scor reacție
98
Ce echipa credeti ca va castiga?
Eu unu mizez pe Verde,dar au competitie mare din partea echipei rosii..

Dar cu toate astea: Hai GALBEN !
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Pai nu le dau mari sanse la farm :D Nu am vazut jucatori asa activi ca in chipela rosie si respectiv verde.
Am zis hai galben pentru ca este echipa mea si trebuie sa tin neaparat cu ea :D
 

DeletedUser44200

Eu sunt de acord cu Bad. Verde și roșu se bat mâine.

Eu sunt în roșu. Culoarea dragostei.
 

DeletedUser

:)))))))). Cata siguranta pe voi.Lasa ca sunt buni si in grupa Albastra.
 

DeletedUser

Red power :D Rosu cea mai buna echipa .semnat ,membru in echipa rosie :))
 

DeletedUser

Pai atunci nu e corect. In grupa Rosie sunt cei din top 50 sau ce sa inteleg?Asta e...furt pe fata :|
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Majoritatea din top 50 farmeaza de rup barbarele..Avand si mai multe sate respectiv si mai multe trupe cu care sa poata farma..
Majoritatea din ibidem sunt in rosu',ei care si-au format un centru doar al lor unde pot farma si cu defful ca nu sunt atacati de nimeni.
Zic si eu ca e furt pe fata :D
Cer schimbare de echipa ca marea majoritate de pe forum.Am vazut la discutii ca a zis unu ca nu-i convine in echipa rosie.Nu face si el schimb cu mine ? :D
 

DeletedUser

Hahahahahha :)))))))))) Da, se muta toti cei din echipa Rosie in Albastra si te muti tu in cea Rosie, e bine ? :D
 

DeletedUser44200

:)) Eu zic să punem bani și la competițiile viitoare să aducem arbitri din străinătate. Că e prea românească treaba.

Și chiar, care-i frecvența competițiilor? Odată la cât timp se face câte una?
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Uite aşa, voi vreţi să ne indimitaţi şi să nu farmăm mâine...aha...:D
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Pai eu cred ca or sa se faca acum in timpul sarbatorilor si probabil v-om primii si bonusuri de Craciun sau Revelion :D
Vreau iar vikingi :D
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Păi dacă ai aşteptări mari, rămâi dezamăgit.

Dar noi nu avem aşteptări mari.. :D
 

DeletedUser44743

Competitia asta are rostul de a transforma lumea , macar pentru o zi . Lenesii sa devina mai activi , INNO stie sa faca bani :D , doar sunt milionari ... :cool:
 
Sus