zZz vs -?-

DeletedUser523

Tribul zzZzz a declarat război tribului Anonymous!
dec 20, 2013 18:32:31
Tribul este acum în război cu zzZzz!

Nume război: ...

Declaraţie:


Însuşiri
Numele tribului: zzZzz
Prescurtare: zZz
Număr de membri: 38
Punctajul celor mai buni 15 jucători 3.491.757
Punctaj total: 4.997.026
Punctaj mediu: 131.501
Loc: 2
Inamici învinşi: 13.112.308 (2.)
Însuşiri
Numele tribului: Anonymous
Prescurtare: -?-
Număr de membri: 39
Punctajul celor mai buni 15 jucători 6.730.256
Punctaj total: 8.942.060
Punctaj mediu: 229.284
Loc: 1
Inamici învinşi: 11.446.443 (3.)

Incepand din seara asta a devenit oficial razboiul dintre tribul de pe locul 2 zZz si cel de pe locul 1 -?-
Fie ca acest razboi sa fie cat mai distractiv pt toata lumea
Sincer sunt extrem de dezamagit de cum a inceput si aici ma refer la declaratia de razboi a celor din zZz :(
Sper ca vom avea parte de o propaganda sanatoasa si frumoasa aici si vom avea parte de dueluri interesante atat in vorbe cat si in fapte pe harta
Succes
 

DeletedUser42593

Pai ce sa iasa ? :)))
Radem de ne prapadim de vedetele anonime :)))))))
 

DeletedUser30628

offff…..Xena stai cuminte….ca fug jucatorii de pe extern:))))
 

DeletedUser42593

ba esti nebun ? vorba lu' celentano...
stai potol ca sunt 1% din ce sunteti voi pe aici pe extern...ati rupt norma la posturi inutile
 

DeletedUser30628

se spammeaza :) din cate stiu eu…asa ca nu inteleg care ii problema ta :)

si daca jucam in anonym nu ar mai trebui sa postam sau totusi nu inteleg :)
 

DeletedUser42593

Pai ce sa mai postati...sunteti jalnici, patetici si prea experimentati si prea buni ca sa joace cineva cu voi :)))))))
"Como se zice la voi ? " : Mi'e cam rusine de rusinea voastra...
=))))

se spammeaza :) din cate stiu eu…asa ca nu inteleg care ii problema ta :)

si daca jucam in anonym nu ar mai trebui sa postam sau totusi nu inteleg :)

Iar o sa imi dea Adenauer pedeapsa ca va jignesc :(((((
NU MA MAI PROVOCATIIIIIIIIIIIII :))))))))
NU VA SUPORT ! :))))))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

poate tu te referi strict la jucatorii care au venit din Grupul in Anonym…si daca ii pana acolo,sunt tot jucatori…si se vede ca nu va convine de ei ca poate sunt putin peste voi :) si te cam deranjeaza chestia asta...
 

DeletedUser42530

pitere pe cine sa supere -?-

mare fass ca stii si tu cum e pe specialele acestea ai experienta de pe S3 sau ai uitat -?- :)
 

DeletedUser30628

nu am uitat,dar se aprinde lumea asa aiurea…toti de pe jocu asta,is jucatori,nu roboti :) asa ca…

baga-ti bine la cap si proverbu ala…buturuga mica,rastoarna caru mare…asa ca :) hai sa jucam mai bine pe harta si sa lasam externu doar pentru altceva :)
 

DeletedUser34110

bre simo hayha tu chiar nu ai toata tigla pe casa?
cica suntem jalnici patetici,ce am facut noi ca sa spui asta?jucam cum vrem,anonimii pana acum cateva ore nu au avut nici o treaba cu voi,stiu acum sunteti frustrati asta e va trece...asta nu inseamna sa comentezi aiurea pe aici.
 

DeletedUser42593

Mestere...cunosc aproape toti jucatorii de acolo.
Inca de pe ro1 am avut de a face cu ei si stiu fiecare ce poate.De aia imi permit sa ma exprim asupra lor sau a ta daca joci pe acolo.

bre simo hayha tu chiar nu ai toata tigla pe casa?
cica suntem jalnici patetici,ce am facut noi ca sa spui asta?jucam cum vrem,anonimii pana acum cateva ore nu au avut nici o treaba cu voi,stiu acum sunteti frustrati asta e va trece...asta nu inseamna sa comentezi aiurea pe aici.
 

DeletedUser42593

Nu cred ca e jucator acolo mai bun ca mine.Ce stiu ei sa faca stiu si eu...numai ca au un plus fata de mine cu activitatea :) Eu nu prea ma agit deloc.Joc cand am timp...ma relaxez intr-un fel :)
Acum orice "carnacior" de bere stie sa faca split'uri, sa dea atacuri la secunda, sa trimita fake-uri cu nobili si ce mai e de stiut...
Dar putini stiu ca onoarea trebuie sa o ai in tot ceea ce facem pe jocul asta.


poate tu te referi strict la jucatorii care au venit din Grupul in Anonym…si daca ii pana acolo,sunt tot jucatori…si se vede ca nu va convine de ei ca poate sunt putin peste voi :) si te cam deranjeaza chestia asta...
 

DeletedUser42593

Vezi ca gluma asta, daca s-a vrut a fi o gluma...e rasuflata de mult.
Ai luat vacanta si ti-a venit glasu' ca ai voie la pc pana la ora 22:00 ?
Taci te rog ! Abtine-te de la alte comentarii
Am auzit de tine, esti mare jucatoare la nunti si botezuri, asa-i?
 

DeletedUser

Serios? asa mult?? pana la ora 22? la ora 20 e prea tarziu deja pentru mine, nu toti lucreaza in schimbul de noapte... :)))

Invidia asta, ne omoara, ce zici? :))
 

DeletedUser29445

Simo, daca ii cunosti pe toti, macar bunul simt sa ai.
Zici ca nu e nimeni mai bun ca tine? :D

Pe sp3 te-ai chinuit 48 de ore sa imi iei un sat.( eram si fara trib 0 sprijin). Dar stai, ca tu nu mai jucai pe contul ala. Erai prea buna pentru acea lume..

Nu iti mai da arfe :eek:
 
Sus