lykan -wolves vs = cu 0-circ-leon

  • Autor subiect DeletedUser43924
  • Data de început

DeletedUser43621

Acuma sa va zic eu cum sta treaba...fiecare parte reactioneaza cum ar trebui in mod normal...
Lykan se lauda in stanga si dreapta iar Circus incearca sa le arate de fapt cum au castigat lumea,bineinteles Lykan nu se lasa mai prejos...

Acum imaginati-va daca situatia ar fi fost invers...Circus se lauda si Lykan le scotea ochii cu mijloacele folosite pentru a castiga...

E mai rau ca la gradinita....parerea mea...unii din cei care joaca sau altii care citesc acest forum,pur si simplu rad de voi...(ca si in cazul meu)

Vedeti-va de treaba voastra si nu va mai faceti de rusine,se cunosc toate magariile care au fost facute de ambele tabere si au existat...sa nu incerce careva sa zica ca nu,.,.

Si da...eu am dat secretul ala de la nukyy,ei nu au primit nici o parola de la mine...

Mai sunt cateva ore,lykany pot deschide sampania ca au castigat lumea pe "munca" lor...iar Circus poate doar sa spere ca il deblocheaza pe nyx si pierde cateva sate printre care si secretul:)))
 

DeletedUser

hai sa lamurim cateva aspecte
Acum imaginati-va daca situatia ar fi fost invers...Circus se lauda si Lykan le scotea ochii cu mijloacele folosite pentru a castiga...
eu si ceilalti lykani nu am fi aruncat cu noroi decat daca ati fi facut asta asa cum ati primit al 19-lea secret al aliantei voastre . daca vi le-ar fi dat cineva de la noi de bunavoie nu sa va folositi de parole si sa va dati siter ( se stie catre cine s-a dat siter de la bonili , nu mai repet asta ' spun doar o afirmatie a celui catre care era facuta cererea de siter : de chestia asta stiam doar eu ; a stat saracul pana la 1,30 dimineata ca sa faca manevra si ... fail ) din pct meu de vedere nu era nici o problema . fiecare om e stapan pe contul lui si face ce vrea cu el .
tu ai ales sa mergi dincolo , din pct meu de vedere sa fii sanatos .

Si da...eu am dat secretul ala de la nukyy,ei nu au primit nici o parola de la mine...
un + ca recunosti .

Mai sunt cateva ore,lykany pot deschide sampania ca au castigat lumea pe "munca" lor...iar Circus poate doar sa spere ca il deblocheaza pe nyx si pierde cateva sate printre care si secretul))
secretul ala care il avea doar nyx nu mai e singur alex , acum sunt 2 . verifica . 1 figureaza in lykan 2 ( a fost in lykan 1 pana acum 2 ore si e luat din leon de la kkmk ) dar va fi inapoi in lykan 1 intr-o ora ;)
si stati linistiti ca nyx va reveni pe cont . doar ca daca va fi cazul am sa ies din trib pentru a lasa locul meu altcuiva .


acu' sa stam stramb ( si poate vom incheia polemicile pe tema asta ) si sa judecam drept de ce suntem acuzati ? nu suntem acuzati de nimic altceva din ce nu ati facut voi . ne acuzati ca am inchis lumea cu 2 secrete de la yd , e corect . pai si voi vroiati sa o faceti cu secretele de la bonili si de la nukyy , doar nu sperati ca vom sta cu mainile in san sa ne uitam la voi .
 
Ultima editare de un moderator:

liana

member
Scor reacție
35
Eu pot sa joc,pot sa renunt,sa mai exist sau nu pe harta,ca Mitica tot vedeta ma face :)))
Ce trib vandut,dle? Te.ai gandit ca poate pt asta am existat?Asa,ca scenariu,cum iti place tie sa spui: sa "deservim" interesele lui Nyx :p
Uite ca ala a fost scopul si durata vizitei pe 28,eram un undercover Lykan pe partea asta de granita.

Tastez negru pe alb ca uzez de orice pass primesc,si tot o dai inainte cu necinstea...de parca poti acuza de ce recunosc ..
Tastez ca trebuia de mult sa ne desfiintam,si sa ne "cuplam" cu Lykan,si tu insisti ca.i "serveam"...
Da,frate,asta am facut...Tu poti doar sa te oftici ca n.ai avut pe cineva la fel alaturi..Orice titulatura ne.ai da,oricat ai stat sa tii trena lui Valea,si ti.ai gasit omul...tot degeaba.
Cu 3 triburi,n.ai reusit sa inchizi lumea,pricepi ideea?
Cuplate secretele,necuplate,furate sau nefurate,ai cantat la mese de unde n.ai primit nimic :)))
Ori canti fals,ori nu stii ce sa canti ;)
Mie mi.a iesit,intelegi ideea?:))))
Dovada: Lykan a cucerit toate secretele și va câştiga în: 18:29:16 » Informaţii
Ca atare,
canta la alta masa,ca n.am bani marunti...

P.S.
Am tot vrut sa fac observatia asta...
Eu sunt mediocra in jocul asta....Mi.a parut interesant sa citesc mereu,pe multe lumi trecute,interviuri cu mari jucatori( stai calm,nu asta e categoria unde te incadrezi)...
Vrand nevrand am citit si cele ale lumii 28...
Esti penibil :)
E unicul interviu,a conducatorilor de pe orice lume am citit eu,plin de acuze si frustrari.:)
La orice fraza,o aluzie la necinstea adminilor,la necinstea dusmanilor,frustrari la orice intrebare,voalate sau directe...
Pana si acum,o mai da lumea in glume,in diverse,tu nu poti lasa frustrarea sa nu.ti rabufneasca din fiecare rand..

P.S.2.
Cand tastam careva despre tradarea Leon,ziceai ca ne victimizam ;)
Tu ce faci acum?
 

DeletedUser43621

Nyx...fara supare dar tu chiar nu te poti abtine sa nu arunci cu noroi in orice comentariu...lucru ce ai facut si mai sus...
Aceleasi povesti si numai aceleasi...ca bonilli,ca nukyy ca aia au facut asa ca altceva...ajunge...am prins ideea...cum am mai zis si mai sus...ambele aliante au facut magarii,stim deja asta...

Gasiti si alt subiect fratilor...ajungeti de rasul lumii...maturizati-va...
 

liana

member
Scor reacție
35
iar ii dai apa la moara liana .

E necesar...
Cei mai multi din triburile Lykan sunt oameni maturi,lasam la o parte sicanele ca inamici pe joc...toti au un cap pe umeri,si joaca de placere..
E evident ca nu te.ar urma si pe alte lumi,nu si.ar pierde timpul alaturi de tine,daca ai fi asa cum te descrie Mitica.
Nu pot crede ca.n ura lui,isi inchipuie ca Tmc,sau Durdu,sau atatia altii din cele doua triburi Lykan,sunt oameni care sa joace cu tine de flori de mar,fara sa existe un grad de reciproc respect..

Iar app de Locul 1 pe lumea asta,daca ar fii decernat pt parcurs si rezultate,nici macar asa nu l.as vedea in ograda Circului.
Ar merge in Lykan2 si la TMC.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Incetati cu sicanele, altfel voi fi nevoit sa inchid aceasta sectiune, si probabil unii dintre voi sa prindeti eventuala inchidere a lumii in concediu.
Multumesc
 

DeletedUser

@ liana cine se aseamana se aduna , nu ? :):)

@ raka : masa transport si cazare incluse ori suntem pe cont propriu ? :p
 

DeletedUser

am voie sa rad de tot ce s-a scris mai sus????? Nu de alta, dar vine un jucator si arunca un mesaj, probabil la "misto" si alti 5 dupa aceea comenteaza ca la "talk show" pe marginea subiectului, sau ca la scoala, uitati tema, veniti cu comentariile:"oare ce a vrut sa zica autorul in opera sa?"

mai oameni buni, vin sarbatorile, pretendentele la miss vor pace in lume, romanii vor o a doua revolutie, si voi va aruncati acuze aiurea care nu isi mai au rostul.

Nu sunteti cuminti, nu primiti cadouri :)))
 

DeletedUser

cadouri ne da raka doar ca nu are o agentie de turism prea ok daca nu are nimic inclus in pachet :(

eu va las , imi mai spuneti si maine daca vreti cu ce anume v-am nemultumit :p

hai nb all , sa fiti cuminti in lipsa mea :cool:
 

DeletedUser42309

alex vezi ca poate vine un telefon recent de la mine sa vi sau sa vin la colindat :D
 

DeletedUser43621

slabe sanse...voi fi plecat...

apropo..vezi ca vin maine in mures si stau pana luni la un coleg...

poate dai o fuga pana la corina la un cafei...:p
 

DeletedUser42309

maine foarte ocupat eu .... dar luni incerc sa te sun ... daca nu , nu e prea tarziu nici altadata te sun :D
 

DeletedUser

Tribul Lykan a cucerit această lume. » Informaţii


Felicitari castigatorilor !
 
Sus