Cine credeti ca va castiga razboiul lumii33 ?

DeletedUser30525

Buna dimineata,

o singura rugaminte am la voi, incercati sa tineti discutiile intr-o limita de seriozitate si bun simt. Personal nu prea vad rostul acestui topic, asa ca nu voi ezita sa-l inchid in cazul vor fi exagerari.

Multumesc frumos.


Multumesc
Credeam ca suntem singurii care nu vad rostul acestui topic avand in vedere ca avem topic cu razboiul dintre cele doua familii

Cu respect
 

DeletedUser

salutare

Cred ca aceea a fost unica voastra sansa ( a unora dintre voi ), de a termina lumea in picioare .
Cata distractie pe capul vostru , n am mai vazut asa ceva .

ninja lasi ca oricum tot efu va castiga harta:)se vede destul de clar:)
 

DeletedUser11436

ninja lasi ca oricum tot efu va castiga harta:)se vede destul de clar:)

Care hartă?Dă-mi şi mie harta aia la care te uiţi tu, deoarece la cea de pe joc, e exact invers!

qoehkj.png
 

DeletedUser45011

Implicit
Citat Postat în original de bandit100 Vezi post
ninja lasi ca oricum tot efu va castiga hartase vede destul de clar
Care hartă?Dă-mi şi mie harta aia la care te uiţi tu, deoarece la cea de pe joc, e exact invers!


Nu vezi bine !
 

DeletedUser

Pune un citat in care un jucator Window s-a laudat ca va castiga lumea sa avem de unde discuta.
V-am mai spus-o si pe celelalte topicuri, noi jucam sa ne simtim bine, sa ne distram (inca de cand eram loc 1, la +320 de voi).
Dar va oftica indiferenta noastra prea tare :)))

Diferenţă : 296


Cum m-ai este cu diferenta aia ?

Window !!! treziti-va nu m-ai traiti din amintiri, ca este EFU calare rau pe voi.

Nu prea mai este razboi...... incepe sa fie MACEL.
 

DeletedUser30525

Cum m-ai este cu diferenta aia ?

Window !!! treziti-va nu m-ai traiti din amintiri, ca este EFU calare rau pe voi.

Nu prea mai este razboi...... incepe sa fie MACEL.



noi avem peste voi luate sate la ordinul sutelor
da tot la noi e macel
de unde tot rasariti?
eu cred ca nu stiti bine ce inseamna fiecare cuvant pe care il scrieti aici
:D
 

DeletedUser30628

noi avem peste voi luate sate la ordinul sutelor
da tot la noi e macel
de unde tot rasariti?
eu cred ca nu stiti bine ce inseamna fiecare cuvant pe care il scrieti aici
:D

mai uita'te odata te rog la razboi si diferenta…vezi ca din 330 cate aveati,aveti din nou avans de 280 sau 290 nu mai tin minte bine :)
 

DeletedUser

se vede foarte clar ce fel de trib e window si ce fel de conducere are daca un jucator activ precum vlaul a dat stergere cont,nu?

Si daca alti jucatori mari, precum just dance si altii sunt pe siter la zeus, ca s-au lasat saracii din aceleasi motive, sincer mi-e mila de ce va urma
Bucurati-va cat mai puteti..


Titlu [Fwd] asta ati vrut..asta ati avut:)


vvlahul în data de 28.12. la ora 08:51
imi pare rau dar am ajuns la concluzia ca unii sunt destepti si altii sunt prosti in acest trib..asa nu mai merge...
din cate se vede in acest trib ,pe forum ,nu exista decat o tema interesanta-sprijin-,in rest planificarea unei intalniri tribale si spam(si acela cam vestejit din cauza situatiei actuale).
doamna Maram(sau Magda)..afla ca politica dumneavoastra e falmentara la toate capitolele( daca nu s-ar fi implicat un pic zeuss dezastrul ar fi fost si mai mare)..pentru mine si pentru altii aceasta aventura se va opri aici.ne-am convins de ce esti in stare..
aroganta si persiflare( doua calitati care ne-au adus aici pe toti):)
de cand s-a infiintat acest trib nu am vazut un organizat de Doamne ajuta ,cu rezultate..am fost ca acei caini care latra ,dar nu musca:)
am jucat in aceasta zona de sud ,fara defense pentru ca le-ati tinut blocate pe un grup de jucatori,iar noi am jucat aici doar cativa jucatori,ca soldatii rusi la Stalingrad..o arma si un cartus..
am distrus decisul cu un mic raport al lui zeuss...
aceasta circulara e pentru membrii conduceri si in special pentru supertacticianul Maram..daca vreti sa aveti ceva rezultate fiti un grup unit,ganditi toti intr-un sens si planificati-va actiunile..pana acum a fost un Fiasco...pentru asta nu cautati motive la altii..cautati la voi(innobilari interne pe banda rulanta si doar intre uni jucatori,lipsa trmitere defense decat catre anumiti jucatori,atacuri planificate aiurea,etc..)

din respect pentru mine si ceilalti colegi am ales varianta de a da stergere conturi...desi ar fi trebuit sa ne miscam si noi spre EFU..asa cum au facut-o altii mai destepti cu 5 minute:)

ar fi mai multe de spus,dar e inutil...bafta!
 

DeletedUser30525

mai uita'te odata te rog la razboi si diferenta…vezi ca din 330 cate aveati,aveti din nou avans de 280 sau 290 nu mai tin minte bine :)



partea aia cu aveti avans cred ca totusi spune ceva
cu inactivii nostri cu conducerea de 2 lei cum va faceti propaganda suntem inca pe +
oare de ce?
chiar daca n-am fi pe plus tot nu aveati inca lumea castigata
mai e de jucat destul de mult
poate o sa recuperati tot
poate nu
doar timpul va spune
pana atunci insa mai aveti de recuperat
ca nu jucam cum jucati voi?
e alta poveste
puteam foarte frumos sa spunem multe despre conducerea voastra dar n-am facut-o si nu o facem (sper totusi sanu ne ne provocati sa o facem ca vom aduce in discutie teoria cu jucatorii mari si restul carne de tun si multe altele)
Spor la joc
Sunteti buni ati recuperat 40 de sate
bravo voua
dar haideti sa nu sarim calul ca nu e frumos

cu respect
kampfstier
 

DeletedUser

OFF: Ne-am facut toti mari profesori de la un timp, ce bine e cand critici pe unu.E bine ca jucam triburile si ne luam de Lb Romana.Atata timp cat se intelege ce a vrut sa spuna fiecare eu zis sa fie lasat in pace, chiar daca este mai putin evoluat decat altul din punct de vedere al cunostintelor.
ON: Sate se iau si se vor lua din ambele parti, inactivi sunt de ambele parti, asa ca spor la sate.Lasati diferenta aia...este doar pentru decor in momentul asta, sa aibe cu ce se lauda cine este in top, pe merit.
 

DeletedUser43947

OFF: Ne-am facut toti mari profesori de la un timp, ce bine e cand critici pe unu.E bine ca jucam triburile si ne luam de Lb Romana.Atata timp cat se intelege ce a vrut sa spuna fiecare eu zis sa fie lasat in pace, chiar daca este mai putin evoluat decat altul din punct de vedere al cunostintelor.
ON: Sate se iau si se vor lua din ambele parti, inactivi sunt de ambele parti, asa ca spor la sate.Lasati diferenta aia...este doar pentru decor in momentul asta, sa aibe cu ce se lauda cine este in top, pe merit.

Atata timp cat este "mai putin evoluat decat altul din punct de vedere al cunostintelor" nu-l forteaza nimeni sa fie fudul.
 

DeletedUser

Ești deosebit,învață-l pe colegul tău cum stă treabă cu cratimă și "m-ai" vorbim de punctuație.

Ca un adevarat cavaler ce sunt, te las înainte pe tine să-l inveți pe colegul tău să nu mai scrie zeci de propoziții pe zeci de rânduri dar fără sa folosească semne de punctuație.
Apropo, vezi pe wikipedia câte ceva despre spațierea semnelor de punctuație.
Să mai spun despre tipul de ghilimele folosit de tine, să mai spun?

Dupa cum vezi, ne putem prostii la nesfârșit cu asta sau putem întreține o conversație matură despre „cine va castiga aceasta lume”.
 

DeletedUser30525

Ca un adevarat cavaler ce sunt, te las înainte pe tine să-l inveți pe colegul tău să nu mai scrie zeci de propoziții pe zeci de rânduri dar fără sa folosească semne de punctuație.
Apropo, vezi pe wikipedia câte ceva despre spațierea semnelor de punctuație.
Să mai spun despre tipul de ghilimele folosit de tine, să mai spun?

Dupa cum vezi, ne putem prostii la nesfârșit cu asta sau putem întreține o conversație matură despre „cine va castiga aceasta lume”.

:D
Am mai explicat odata lipsa punctuatiei.
Cand scriu de pe telefon sincer nu dau atentie acestui lucru (gresesc stiu) dar uneori graba chiar strica treaba.
Imi cer scuze daca deranjeaza acest lucru, o sa incerc sa nu ma mai grabesc.
Nu stiam ca suntem numai profesori pe aici (vorba lui yarbaverde).
Si totusi, asta nu schimba realitatea in privinta acestei lumi.

Cu respect
Kampfstier
 

DeletedUser

:D
Am mai explicat odata lipsa punctuatiei.
Cand scriu de pe telefon sincer nu dau atentie acestui lucru (gresesc stiu) dar uneori graba chiar strica treaba.
Imi cer scuze daca deranjeaza acest lucru, o sa incerc sa nu ma mai grabesc.
Nu stiam ca suntem numai profesori pe aici (vorba lui yarbaverde).
Si totusi, asta nu schimba realitatea in privinta acestei lumi.

Cu respect
Kampfstier

Nu stiam ca suntem numai profesori pe aici (vorba lui yarbaverde).
Total de acord. Același lucru încercam să-l punctez și eu, aratând cât de enervant este sa fii corectat aiurea.
 

DeletedUser44410

Eu zic ca ar trebui sa apara niste cote, exact ca la casele de pariuri. Asa nu are rost :(
 
Sus